Skocz do zawartości
Nerwica.com

hardware, software


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem z serwerów Microsoftu Betę 2 czyli Windows 8 Consumer Preview. Zgadzam się z przedmówcą. Metro UI jest cholernie nieintuicyjnym badziewiem. Jeżeli w RTM nie pojawi się możliwość wyłączenia interfejsu Metro i przywrócenia starego Menu Start to zostaje przy Windows 7 / doraźnie Windows XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pracuje przy kompie, a nie się bawi i ma trochę doświadczenia, to wie, ze Windows 8 jest tym, czym był WIN 98 SE lub Millenium. Przejściowe gówna dla kolejnej wersji.

Windows 7 - zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka fajnych słuchawek do 200 zł to polecam Creative Aurvana.

Wiem, że ta firma się dobrze nie kojarzy z audio, ale słuchałem innych w tym przedziale cenowym i te wypadły najlepiej. Na nich już słychać różnice pomiędzy mp3 320 a FLAC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc moja GeForce GTX260 sp216 od Gainwarda dostała bzika.

 

Sterownik: Nvidia 310.90 WHQL

Temperatura w idle: ~40stC

Temperatura w load: ~70-80stC

Zasilacz: Corsair 450W Gold

Pamięć: 2x2GB Corsair CL5 (testowane Memtest86+ 4.20 = 0 errorów)

Proc: Intel C2Q Q9550 4x2,883Ghz (testowane Prime95 100% load = 0 errorów)

 

Problem jest taki, że w Windowsie i mało wymagających grach (np. starych z lat 2000-2004) wali artefaktami, podczas gry w Crysisie albo GTA IV na max rozdziałce, max detalach, AA 16x- w ogole nie wali artefaktami nawet jak gra sie kilka godzin. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że w Windowsie i mało wymagających grach (np. starych z lat 2000-2004) wali artefaktami, podczas gry w Crysisie albo GTA IV na max rozdziałce, max detalach, AA 16x- w ogole nie wali artefaktami nawet jak gra sie kilka godzin. WTF?

Obstawiam "zbyt nowe" stery. Zainstaluj na próbę jakieś starsze (na serwerach nv są archiwalne wersje) i zobacz jak będzie w tych starszych gierkach. Miałem coś podobnego w Mass Effect (mam tą samą kartę i ogólnie podobną konfigurację PC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×