Skocz do zawartości
Nerwica.com

BRUTAL ASSAULT 2012


mortus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, czy ktoś wybiera się na twierdze Jozefow sierpniową porą???Jest jeszcze trochę czasu ale zapytać zawsze można.Nóż widelec ktoś się wybiera i można by się podłączyć.To jak coś plecak mózgojebów i na CZECHY!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerzę że nie liczyłem na tak pozytywną reakcję.Ja tam osobiście bym się wybrał na Brutala z racji kapitalnego składu.Niektórzy mówią że mamy swój wodstock...Możecie mnie zastrzelić za te słowa ale wodstock muzycznie dla mnie to kicha okrutna.Przyjeżdżają tam jakieś ludowe kapele i licho wie co jeszcze :lol: Tylko patrzeć jak przyjedzie tam moja lokalna kapela "Wesołe Kumoszki" :lol::lol::lol: Jedynym plusem wodstocku jest niepowtarzalna atmosfera i klimat,ale muzycznie to dla mnie nieporozumienie.W Czechach jest to co mnie rajcuje najbardziej,nie jakieś stare zawodzące babki z "szansy dla ubogich".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wieku to moim skromnym zdaniem stwierdzenie że ktoś jest "za stary" na woodstock nie ma większych podstaw.Nigdzie nie jest napisane że tylko młode koty lat 16 i mniej tam mogą przyjeżdżać.To jest impreza która nie ma żadnej granicy wieku uczestników.Jeśli chodzi o kapele ludowe to nie ma do nich żadnych wątów ,tylko nie pasuje mi to że na imprezę która z założenia jest zlotem rockowych zespołów(świadomie nie pisze że metalowych)są zapraszane takie projekty. Zauważyłem już od paru lat że przyjeżdżają tam jakieś garażowe produkcje które często z muzyka rockową nie mają nic wspólnego...Z tego całego wodstocku na przestrzeni lat uczyniono taką "szanse na sukces dla ubogich"Jedynym wartym uwagi zespołem który się przewinął przez tą imprezę był mój ukochany Vader :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mortus, ja byłam za stara jak pojechałam na Woodstock. Jakbym miała wtedy 16 lat to bym świrowała ze szczęścia :P

A jeśli chodzi o ludowe kapele... Żywiołaka to ja uwielbiam :twisted:

Z ludowych kapel to ja lubię Imperatora :idea:

 

Brutal, cóż jak na razie ni ma kasy, ale jeszcze czasu kupa, może coś się rychło znajdzie, jakaś praca może...

 

-- 29 lut 2012, 13:10 --

 

Co do wieku to moim skromnym zdaniem stwierdzenie że ktoś jest "za stary" na woodstock nie ma większych podstaw.Nigdzie nie jest napisane że tylko młode koty lat 16 i mniej tam mogą przyjeżdżać.To jest impreza która nie ma żadnej granicy wieku uczestników.Jeśli chodzi o kapele ludowe to nie ma do nich żadnych wątów ,tylko nie pasuje mi to że na imprezę która z założenia jest zlotem rockowych zespołów(świadomie nie pisze że metalowych)są zapraszane takie projekty. Zauważyłem już od paru lat że przyjeżdżają tam jakieś garażowe produkcje które często z muzyka rockową nie mają nic wspólnego...Z tego całego wodstocku na przestrzeni lat uczyniono taką "szanse na sukces dla ubogich"Jedynym wartym uwagi zespołem który się przewinął przez tą imprezę był mój ukochany Vader :D

I Kreator jeszcze był, na tym samym woodstocku.

Swoją droga Woodstock to zupełnie inna impreza, różnice między nią a brutalnem są znaczę - na czeskiej imprezie nie ma tylu kolorowych debili, klecha nie próbuje cie nawracać, nikt nie oleje ci namiotu, za drzewem nie masz najebanego, jebiącego i brudnego punka. Na woodzie byłem dwa razy, za każdym razem był syf jak cholera... tylko chlanie nic pozatym.

Dobitnie oddaje to ten komiks :D

http://www.obrazki.jeja.pl/8337,czlowiek-skurwiel-zoo.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×