Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 27 maja 2014, 17:43
jolantka napisał(a):blah, moja droga 'pierwsze primo', to absolutnie nie choruję od zarania dziejów, więc dawnymi czasy byłam bardzo zdynamizowaną i utalentowaną młodą damą! raz nawet pokonałam wszystkich w slalomie narciarskim w zwardoniu, więc nie podskoczysz

secundo, to wbita była tak słaba, że nie nastarczy Ci widelczyków jednorazowego użytku :D ale proszę, nie rób sobie krzywdy, tylko posmyraj się nimi tam, gdzie lubisz:)

O,nie dość że na mleku i plastikowych parówkach z tektury się buja,to jeszcze normalsem była! w0w!
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez blah! 27 maja 2014, 17:49
jolantka napisał(a):blah, moja droga 'pierwsze primo', to absolutnie nie choruję od zarania dziejów, więc dawnymi czasy byłam bardzo zdynamizowaną i utalentowaną młodą damą! raz nawet pokonałam wszystkich w slalomie narciarskim w zwardoniu, więc nie podskoczysz

secundo, to wbita była tak słaba, że nie nastarczy Ci widelczyków jednorazowego użytku :D ale proszę, nie rób sobie krzywdy, tylko posmyraj się nimi tam, gdzie lubisz:)

no tak, chroba juz na tyle postapila, ze nie sposob Ciebie z tych blednych przekonan wyciagnac...ech...8).
blah!

przez barbieturan 27 maja 2014, 17:54
jolantka, toż ty żwawo masz przecież. zdradź mi czarodziejskie know how zasysania cudowności z zewnątrz
dealer psychicznych odlotów

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jolantka 27 maja 2014, 17:55
proszę mi nie robić wody z mózgu nieznośna dziewucho, bo Cię znajdę i paluszka z awatara wsadzę w ucho, żeby nie powiedzieć, gdzie indziej. dyplom wisi na ścianie po dziś dzień, zaraz obok obrazka z pierwszej komunii świętej

-- 27 maja 2014, 17:57 --

jakie żwawo Barbs? żwawo opjentralam zawartość lodówki. jak tam Twoja wczorajsza rozgrywka, zdarłaś kolana/łokcie?
jolantka

przez blah! 27 maja 2014, 17:57
dajesz, czekam. ja sie niczego nie boje 8)
blah!

przez barbieturan 27 maja 2014, 18:01
dostałam baty potężne ale co sie dziwić, przyspieszenie do piłki identyko jak do życia. jaką rakietką pykasz,?

przez jolantka 27 maja 2014, 18:06
będę w kato na wieczorku literackim w sobotę późnym wieczorem, to się przejdę słynną merry i zasadzę Ci kuksańca, aż zzieleniejesz. raczej Cię rozpoznam, bo szachrajstwo masz pewnie wymalowane na twarzy. ale dla ułatwienia mojej misji załóż kaftan bezpieczeństwa, żebym miała pewność:)

barbs, mam jakąś dziadowską, bo mi stary ukradł wilsona, jakaś z pedalską różową owijką. eh, szkoda, że mieszkasz na biegunie, bo byśmy se zagrały, co nie :(
jolantka

przez barbieturan 27 maja 2014, 18:09
jolantka, nuu. a na pomorzu/ w morzu w rejonach moich bywasz ogolnie ?

przez jolantka 27 maja 2014, 18:14
w morzu... .... .. . . w morzu, to raczej nie tak stricte. jakie to było miasto, bo znowu nie pamiętam? :D Chciałam się na 2, 3, 4 dni bujnąć nad morze w lipcu, więc jakby trafiło, to możemy se zagrać meczyk:)
jolantka

przez barbieturan 27 maja 2014, 18:30
jolantka, Jak uchronię sie przed kocborowem ustawkę koniecznie zróbmy! gdzie nad morze jeździsz

przez jolantka 27 maja 2014, 18:41
barbs, myślałam na opa zawinąć na jakiś jeden dzień, a potem odbić gdziekolwiek (jeszcze niedookreślone) do jakiejś nadmorskiej mieściny, gdzie noclegi nie będą wynosiły 100 zł za dobę z racji festiwalu, także jak mi podasz parametry, to mogę się zastanowić, czy to opcja do zrobienia:)
jolantka

przez barbieturan 27 maja 2014, 18:58
w ktory dzien ? tj na jakie koncerty chcesz? nie stronisz od tłumów ?

przez blah! 27 maja 2014, 19:01
jolantka napisał(a):będę w kato na wieczorku literackim w sobotę późnym wieczorem, to się przejdę słynną merry i zasadzę Ci kuksańca, aż zzieleniejesz. raczej Cię rozpoznam, bo szachrajstwo masz pewnie wymalowane na twarzy. ale dla ułatwienia mojej misji załóż kaftan bezpieczeństwa, żebym miała pewność:)

barbs, mam jakąś dziadowską, bo mi stary ukradł wilsona, jakaś z pedalską różową owijką. eh, szkoda, że mieszkasz na biegunie, bo byśmy se zagrały, co nie :(

nie pyskuj bo ja zdenerwowana jestem i nie recze za siebie kur...8)
blah!

przez jolantka 27 maja 2014, 19:15
Barbs, no właśnie jeszcze obmyślam, co i jak i jakie dni, także dogadamy to! Tłumy, wiadomo, nic przyjemnego, ale mus, to mus:)

blah, no i czemuś zaś zdenerwowana, sama mówiłaś parę stron wcześniej, że życie piękne i my ch*jowi, bo se wymyślamy nudę i nie umiemy wziąć w garść. Opisz ałtfit, to podbiję na mariackiej się przywitać, poważka:)
jolantka

Sortuj wg