Skocz do zawartości
Nerwica.com

Podpalili psa.


Gość Vi.

Czy wpłacisz pieniądze na konto ?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wpłacisz pieniądze na konto ?

    • Tak
      1
    • Nie
      5
    • Nie wiem
      0
    • Zastanowię się
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę przeczytajcie, którąś z tych stron :

 

http://www.otowroclaw.com/news.php?id=59154

http://allegro.pl/spalony-pies-kuba-i1434981838.html#gallery

http://www.facebook.com/pages/Pomoc-dla-Kuby/123956921006996?v=wall

http://nk.pl/#profile/32904187/gallery/105

 

Ktoś podpalił biednego psa, który teraz potrzebuje naszej pomocy, koszt utrzymania go wynosi 400 złotych dziennie, pomóżmy mu wyzdrowieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soryki za off top .

 

Czy w waszych miastach też na 13 lutego szykowane są marsze milczenia przeciwko bestialskiemu traktowaniu zwierząt ?

W Łodzi będzie ..ja idę . Jak u Was też jest ,to zawalczcie z fobiami i ruszcie tyłeczki na ten marsz ,czym więcej osób zaprotestuje tym silniej rozpęta się dialog społeczny i może coś się zmieni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VI ale od kiedy dobre serce innych ocenia się ankietowaniem ???? Chłopaku co to wścibstwo czy zupełne nie zrozumienie idei pomocy bracią mniejszym ??? To sprawa osobista czy ktoś chce pomagać czy nie .Nie myślisz tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi może stwórz jak chcesz temat o działalności charytatywnej . Bo takie badania socjologiczne są trochę nie tego .

Dobroci serca się nie da zmierzyć ,ja np jestem biedny i rzadko daje na jakieś dobre cele . Ale zdarza się ,ze jak zobaczę jakieś stworzenie w potrzebie to nie tylko fajki ale i piwo sobie od krtani odejmę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiesz . Pewne sprawy są nie mierzalne linijką ,kątomierzem ,suwmiarką ,manometrami ,ciśnieniomierzami ....i ankietami .

To zjawiska tak osobiste i tak zależne od tego co się czuje ,ze nikt nie ma prawa tego próbować mierzyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi. Twoja niedelikatność i wścibstwo w tej kwestii wali jak US, a jak wiadomo nikt nie lubi Skarbówki, to pytanie jest nie na miejscu, badania socjologiczne i ankiety na taki temat, ok , ale nie w takim układzie z linkami do tragedii zwierzaków.

 

A Ty ile wpłaciłeś ??? Może ktoś oceni Twój wkład w tą akcję ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sprawdzić jacy są ludzie :)

:shock:

sory, spodziewam się zasłużonego potencjalnego ostrzeżenia, ale Vi jesteś skończonym debilem,

matołem jakim mało

drażnisz wszystkich na forum

żal mi Twojego szczura, wiesz?

na prawdę mi go żal

 

-- 30 sty 2011, 19:32 --

 

Chcę sprawdzić jacy są ludzie :)

i jeszcze ten durny uśmiech na końcu zdania.. :?

to niesmaczne wręcz

obawiam się, że na tym forum nie znajdziesz zrozumienia

 

i jak to powiedział KRÓL JULIAN...

 

"(..) Daruj, ale czy mógłbyś stąd wyjść, bo to jest biznesklasa? Naprawdę, to nic osobistego, po prostu jesteśmy od ciebie lepsi.. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sprawdzić jacy są ludzie :)

:shock:

sory, spodziewam się zasłużonego potencjalnego ostrzeżenia, ale Vi jesteś skończonym debilem,

matołem jakim mało

drażnisz wszystkich na forum

żal mi Twojego szczura, wiesz?

na prawdę mi go żal

 

-- 30 sty 2011, 19:32 --

 

Chcę sprawdzić jacy są ludzie :)

i jeszcze ten durny uśmiech na końcu zdania.. :?

to niesmaczne wręcz

obawiam się, że na tym forum nie znajdziesz zrozumienia

 

i jak to powiedział KRÓL JULIAN...

 

"(..) Daruj, ale czy mógłbyś stąd wyjść, bo to jest biznesklasa? Naprawdę, to nic osobistego, po prostu jesteśmy od ciebie lepsi.. "

 

Za to jemu samemu nie jest siebie żal.

Chętnie posłucham co masz do powiedzenia, proszę powiedz więcej o tym co myślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, zgubiłaś swój "profesjonalizm" :shock: przy okazji inny użytkownik już by się nasłuchał o ostrzeżeniach czcionką mego 36 od paradoksy. jak w życiu są równi i równiejsi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie posłucham co masz do powiedzenia, proszę powiedz więcej o tym co myślisz.

To może na priv...hm?

Ankieta jest idiotyczna i wścibska i kompletnie nic nie sprawdzi... bo jej wyniki są z kosmosu..... :bezradny:

 

Brid masz coś do powiedzenia w temacie czy koniecznie masz parcie na wtrącanie swoich trzech groszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: co tu sie dzieje hehe, lakuda troche za mocno pojechalas koles jest mlody i nie wszytsko co sie wm tym wieku mowilo bylo taktowne i z wyczuciem, ale fakt ze Vi musisz wyjsc do ludzi, bo wogole niedlugo nie bedziesz w stanie przewidywac ludzkich reakcji i bedziesz w rozmowach wyskakiwal z takimi tekstami ze ludzie nie beda wiedzieli o co Ci chodzi, czy sobie jaja robisz czy na powaznie(ja tez czasem walne cos takiego ale z rozmyslem i dla zartu, ale to co innego ). chyba ze to Ty sobie caly czas z ludzi robisz z zarty a kazdy sie produkuje, wtedy pozostawaloby mi tylko :brawo:

a ten tekst z fajkami tez byl dobry(czulem w nim prawie agresje :lol:), dla niektorych fajki to nalog z ktorym ciezko wlaczyc, zapytakj siebie w takim ukladzie czy Ty nie moglbys sprzedac swojej klatki dla szczurka i wplacic na pieska ktory bardziej potrzebuje, klatke mozesz zrobic z tektury :great:

nie odbierz tego jako atak na Siebie, zadko pisze na Twoje posty, ale choc mam malo srednio postow dziennie, to zwykle wejde na forum raz dziennie i w 15 minut obczaje co sie dzieje, wiec nie chce sluchac czego typu, ze najwiecej maja do powiedzenia Ci co wejda raz na jakis czas i nie wiedza o co chodzi 8)

wiem ze robie offtop i pewnie zaraz paradoksy bedzie za mna z pejczem ganiac po forum, ale moja rada wyluzuj sie, pozwol myslom plynac, nie mysl jak ludzie Cie odbieraja i wyjdz z domu, ale nie na spacer do parku tylko gdzies gdzie sa ludzie :great:

ale mialem wene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zasłużenie przepraszam, że obraziłam Vi , na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że mam na prawdę zły dzień, od tygodnia ból zęba, co tylko pogłębia irytację, żadko obrażam użytkowników, w dodatku sprawy zwierząt są mi na prawdę bardzo bliskie.

Drażni mnie, jak ktoś robi szum, otoczkę wokół jakichś akcji, a potem z uśmiechem na ustach mówi " chciałem tylko sprawdzić jacy są ludzie"..

zamiast pomóc samemu i szukać pomocy, DT, czy pomóc w inny, czynny sposób..

nie wypowiadam się więcej w tym temacie;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brid, czy Twój post wnosi cokolwiek do tematu? chyba tylko podsyca atmosferę, odpuść sobie.

Wiesz gdzie się pisze skargi? To pisz! Na co czekasz?

 

a reszcie proponuję zakończenie offtopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×