Skocz do zawartości
Nerwica.com

GaTka poza kontrolOM


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z jakiegoś tematu wyganiają ,to można zawsze tu wpaść ..i pogadać o zwyczajach na forum ..dać jakiś pomysł itd .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92,

No cóż, jestem tu już trochę czasu i daję Ci słowo ,że nigdy nikogo nie obraziłam i nie wyzwałam. Natomiast za dyskusję na podobny temat dostałam osta, chociaż nie byłam ani chamska ani wulgarna. Skończyłam dyskusję ponieważ po prostu się bałam drugiego ostrzeżenia, chociaż czuję się pokrzywdzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, ja Ci nie zarzucam że tak robisz, po prostu mam nadzieję że uda wam się w tym zachować kulturę bo jednak są jakieś zasady które panują wszędzie i nikt nie chciałby być obrażany :)

a w takich wyapdkach, jeśli czujesz się pokrzywdzona warto zaprzestać dyskusję i napisać z prośbą i wyjaśnieniem do admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez przyznam ,ze czasem tematy bliźniaczy albo coś ..blisko związanego z tematem i lecą hasła ..ze off top .I ze jak się nie skończy to ost .

taka Ciiiut przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tylko jak się okaże że za wydzieranie się nic nie grozi to będzie nagminne - zaufaj mi, już długo siedzę na tym forum.....

Tym bardziej, że u nas na forum jest ( zaświadczam) bardzo bardzo luźna atmosfera....i na wiele się pozwala....... ;)

Co nie zmienia faktu, że jestem za żeby usuwać posty offtopowe z tematów...ale co z nimi? Do kosza je wywalać, usuwać na trwałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, a jak mówisz dziecku 58 razy NIE RUSZ, a następnie NIE RUSZ BO DOSTANIESZ W DUPĘ a ono dalej swoje to nie dajesz mu w końcu klapsa w dupe?

 

[Dodane po edycji:]

 

Ka_Po, przesadzasz, masz jakieś ciśnienie i się wyżywasz na kim popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro można tu narzekać na modów, to na użytkowników też? :mrgreen:

 

swoją drogą ja bym miała osobistą prośbę do wszystkich o minimum dobrej woli i wyrozumiałości wobec ufoludków.

jesteśmy tylko ludźmi i użytkownikami tak jak Wy. mamy emocje, uczucia, chcemy dobrze, a różnie to wychodzi - i zaręczam, że w nie jest to złośliwość.

proszę czasem o domniemanie niewinności, a nie za każdym razem posądzanie o złą wolę. nie jesteśmy takimi potworami, jak się nas maluje.

poza tym że dajemy osty sprzątamy na forum, łączymy tematy, przenosimy gdzie trzeba nie mówiąc ani słowa, a wierzcie mi w ciągu dnia takich konieczności jest sporo.

nie jesteśmy programami ustawionymi na uprzykrzanie Wam życia. wbrew pozorom mamy swój świat też i własne problemy.

żyjemy, czujemy, serduszka nam biją.

także... ponawiam prośbę. nieśmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy WY uważacie się za lepszych bo jesteście moderatorami? Czy MY mamy czuć się gorzej i uważać na każde napisane słowo żeby od WAS nie dostać osta?

Nie no proszę o litość........my - moderatorzy, którzy sprzątamy ( może tego nie widać ale coś tu robimy poza dawaniem ostów) i wy użytkownicy. No a forum jest nas wszytskich ...a w sumie Shadowa ;)

Nikt tu się za lepszego nie ma....naprawdę..nie wiem skąd takie wnioski :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, ja Ciebie nie obrażam.

Odpowiadam na inteligentne posty kolegi harpagana w taki sam inteligentny sposób.

 

a teraz napiszę tak jak Ty:

 

to co mam się nie odzywać BO TY mi bronisz? bo ze mną nie dyskutujesz?

 

weź się opanuj :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczyna się...po co to komu?

Nie trzeba wszystkich lubić - easy, korzystajcie z opcji "ignoruj" :mrgreen: będzie mniej ciśnień.....

 

No ale ja też się poskarżę.....bo jest kilka osób ( i tu wiele osób przyzna mi rację) które generalnie nie mają do powiedzenia kompletnie nic, nie piszą na forum, chyba że jest nagle jakiś kontrowersyjny temat i muszą, ale to muszą wrzucić tam swoje trzy grosze......i nic tylko prowokują.....to też nie jest fajne.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, wcale nie uważam żeby ktoś tu był lepszy albo gorszy, bez przesady. ale ja nie uczestniczę w obrażaniu nikogo czy nie czuję potrzeby wylewania swoich żali, a tu ma być dyskusja o forum , moderatorach. ja nie zamierzam na siebie narzekać więc piszę " wy". Proponuję się nie czepiać głupot, czy nie masz nic lepszego do roboty? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×