Skocz do zawartości
Nerwica.com

NK - chwalenie się bachorami i partnerami


Gość Pluto

Rekomendowane odpowiedzi

Po jakiego grzyba modny jest ten trend? Jest dziewczyna i chwali się swoim chłopakiem i jeszcze te sceny pocałunków... żeby ten chłopak był jakiś ładny a najczęściej są to jakieś paszczury. I na odwrót jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cię denerwują takie zdjęcia to po co je oglądasz? Każdy ma prawo umieszczać takie zdjęcia jakie ma ochotę ale nikt nie zmusza innych do oglądania.
A zmuszają bo chcę zobaczyć jak koleżanka się zmieniła a tam same zdjęcia pocałunkowe. I po co się tym tak obnosić?

 

Albo na mieście to nigdy nie pójdą w kąt się całować tylko staną na samym środku by wszyscy i widzieli. I po grzyba?

 

Gorszą mnie takie widoki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he :shock:

a o ma dupa do wiatraka?

Chodzi Ci o zdjęcia na portalach społecznościowych?

Korba, też skasowałem NK i FB i nie czuję takiej potrzeby żeby to mieć... to na początku było fajne ale później... :x

przecież ileż można hodować buraki albo fasole :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież ileż można hodować buraki albo fasole :lol: :lol: :lol:

Są nowe, inne gry :mrgreen:

 

Co do tematu - ja jeszcze trzymam konto na NK tylko dlatego, bo wiele jest tam informacji o sprawdzianach, zastępstwach itp - mówiąc prosto w celach czysto informacyjnych, zdjęcia omijam szerokim łukiem. To najlepsze wyjście - trzymanie się od tych rzeczy tak daleko jak to tylko możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozpierdala mnieakcja jak ktoś zaprasza do swoich znajomych jakiegoś celebrytę i sie tym jara że go zna. A widział go tylko w tv albo przypadkiem na mieście:D potem są lamery co mają 3000 znajomych i sie wożą :lol: . Albo zdjecia kolesi co pozują sobie przy fajnych bryczkach które oczywiscie nie są ich. :lol:

To sie nazywa kicz przez durze "K"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam tez wkurza to jak Pluta, powinien byc nakaz wystepowania solo bez plusiaczków (:* <3 robi mi to cisnienie, moze z zazdrosci, nie wiem)

czesto jak ogladam nk to prawie wyje tacy na tych fotach wszyscy szcesliwi

wszyscy maja misiaczki, kurczaczki, osiagniecia itp. tylko nie ja

 

 

Albo zdjecia kolesi co pozują sobie przy fajnych bryczkach które oczywiscie nie są ich. :lol:

 

taaaaa, to tez dobre :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to śmieszy jak się ludzie rzucają o to, ze ktoś ma wielu znajomych ale ich nie zna, ma dużo zdjęć - co się chwali.....itd. co przez to przemawia - zazdrość? Zal ?

 

Każdy ma jakieś tam hobby internetowe tak? My piszemy na forum o nerwicy ( co dla wielu osób może być żałosne - " o nie mają znajomych w życiu realnym to się wyrzygują tutaj, to jest dopiero żal") a inni kolekcjonują ludzi na FB czy NK :) wstawiają masę fotek z lubym czy lubą - chcą podzielić się ze światem swoim szczęściem...czy to złe? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka wlasnie, ja sie ciesze z mojego szczescia i nie epatuje fotkami gdzie sie obsciskuje, mam w sumie 1...ale mam znajomych gdzie maja pelno zdjec, z rodzina, jak sie caluja, przytulaja itd, maja wystawione mercedesy itd. Mnie to akurat nie przeszkadza. Wiem ze zarobili uczciwie i dlatego niech sie chwala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, ale to jest bardziej śmieszne i zabawne i chyba świadczy o braku zajęcia niż wkurzające...... ;)

ps. Mnie do łez doprowadzają osoby które mają miliony zdjęć z cyklu "ja i mój misiu" i "mój skarb" (kot, pies czy chłopak). Ale z drugiej strony bardziej wkurza mnie wysyłanie mi nagminnych zaproszeń do gier na FB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że takie zachowanie wymusza sama przynależno

 

[Dodane po edycji:]

 

Takie zachowanie wymusza sama przynależność do portalu bo co innego tu robić jak nie wrzucać zdjęć,kiedyś nie było neta i każdy oglądał albumy i było ok. Tak mi się wydaje,chodziasz chwalenie się różnymi rzeczami materialnymi to dla mnie lekki obciach.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×