Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety aseksualne - gdzie ich szukać?


Gość Pluto

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mam się z kimś wiązać to tylko z aseksualistką. Brzydzi mnie sex a szczególnie z kobietą i nie mam zamiaru tego robić.

 

No i są znacznie większe szanse, że taka kobieta by mnie nie zostawiła dla innego :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluto, thx , co prawda wolał bym własnymi słowami . Ale oficjalna definicja pomimo często używanych słów " prawdopodobnie" przypuszczalnie" całkiem mi wystarcza.

 

To chyba żaden problem ,skoro ktoś ma takie dysfunkcje lub orientacje taką?

 

[Dodane po edycji:]

 

Pytanie powinno brzmiec - nie gdzie, ale po co?

 

nic dodać nic ująć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już.

Bo brzydzę się vaginy obawiam się jakiejś zarazy, obawiam się pocałunków bo nie chcę żadnej zarazy, nie chcę sexu bo nie wierzę w zabezpieczenia, bo mam malutkiego i wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluto, to zamiast szukać kobiety aseksualnej która zrozumie to, że cytuję brzydzisz się jej waginy, pocałunków itd ( co jest dalece niemożliwe moim zdaniem) to radzę poszukać dobrego terapeuty seksuologa który powoli jakoś ten problem z tobą rozwiąże.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze mogą być ludzie aseksualni którzy nie potrzebują seksu ( mniejsza z tym, że uważam to za dziwne, ale każdy ma do tego prawo) ale jest różnica między: nie potrzebuję seksu, nie jest dla mnie ważny, umiem osiągnąć spełnienie w inny sposób - ale ważna jest dla mnie bliskość miłość itd. a między - seks jest obrzydliwy, wstrętny, wagina jest fuj, pocałunki obleśne itd....... Stąd bije jakieś zaburzenie..... Pluto, a nie masz problemów z bliskością? Z otwartością? Z okazywaniem uczuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich czynności to jedynie nie brzydzę się przytulania. Bardzo chciałbym się przytulić do jakiejś dziewczyny bo sprawia mi to przyjemność :o

 

A jak mam ochotę przytulić się do jakiegoś przystojnego chłopa to jest to już homosekxualizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starzy nie chcą kota ani psa bo trzeba łazić po wetach. Kot sra śmrodliwie a pies szczeka i trzeba wyprowadzać. Mi się tego nie chce tego robić. Wolę mój autystyczny świat :shock:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smrodliwie srałeś
:D:!:

 

No rzeczywiście nie nadaję się do związku bo lubię odstawiać neuroleptyki i parę osób powiedziało, że jestem już w psychozie bo czuję jedność z szatanem :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czujesz kontakt z szatanem... moze jestes opetany :? choc pewnie nie. pewnie sa fora dla aseksualnych ale zauwazylem ze napisales cos w stylu, ze aseksualna kobieta by z Toba wytrzymala albo by Cie nie wysmiala, moze Ty sie po prostu boisz seksu, bo jak lubisz przytulanie, to ciezko mi uwierzyc zebys mogl sie brzydzic pocalunkami albo ostrzejszymi zabawami :lol:

w sumie jak wogole mozna sie tym brzydzic, chyba musisz sie przemoc, nawiasem mowiac podejrzewam ze nie probowales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×