Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Pieprz 12 lis 2014, 21:45
Midori, to w ogóle wiocha, daruję sobie.

Mi się z horrorów podobał dom tysiąca zwłok jeszcze.

-- 12 lis 2014, 21:47 --

Nie rozumiem fenomenu Labiryntu.

tego z Davidem Bowie?
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Filmy!

przez Reiben 12 lis 2014, 22:35
Pieprz napisał(a):Wzięli innego reżysera niż ten od The Conjuring i na dodatek niezbyt dobrego w te klocki, i taki efekt.
Też byłem zajarany jak usłyszałem że robią ten spinoff.

Ja nie byłem zajarany bo przeczytałem wywiad z Wan'em jak mówił, że na razie odpuszcza horrory, spojrzałem tylko kto ten Annabelle wyreżyserował i okazało się, że gość od zdjęć do filmów Wana i raptem bodajże 2 filmy jako reżyser [w tym Mortal Kombat 2 :lol: ]
Ale i tak w przerwie na uczelni wdepnąłem do bliskiego kina na ten z góry skazany na porażkę horror i nie pomyliłem się, byłem sam więc niby odrobina klimatu, dreszczyku powinna mieć większe szanse zaistnieć ale w tym filmie nie ma tego za grosz, a 1/3 stanowi ckliwa pierdołowata gadka męża z żoną, siedziałem tam tak robiąc pojedynczego facepalma i nawet nie wiem czemu nie wyszedłem przed końcem bo to zakończenie zabiło mnie już kompletnie i nawet już zapomniałem jakie było poza tym, że ultra sztampowe i kiczowate, dla mnie 1/10 a nawet 0.
Reiben

Filmy!

przez Midori 13 lis 2014, 00:50
Pieprz, nie, tego z J. Gyllenhaalem z 2013 roku.
Midori

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Pieprz 13 lis 2014, 00:51
Łał, debile znów w akcji. Kto tłumaczy prisoners jako labirynt......
Król Balu

Filmy!

przez Midori 13 lis 2014, 00:53
Polscy tłumacze... :lol:
Midori

Filmy!

przez Pieprz 13 lis 2014, 00:54
chyba polskie tłuki
Król Balu

Filmy!

przez Lilith 13 lis 2014, 09:35
Byliśmy wczoraj w kinie na filmie Interstellar i muszę przyznać, że był całkiem dobry. Ciekawy scenariusz i motywy. Jedyne, co mnie trochę zniechęciło, to lekkie przedłużanie scen i długość filmu. Siedzieć w kinie trzy godziny, to jest jednak wyzwanie :D No, ale suma sumarum film warty obejrzenia.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Filmy!

przez kupmitrumne 13 lis 2014, 12:41
Reiben, nie czujesz się samotnie sam w kinie ? :(
162 cm ironii i cynizmu

Filmy!

przez Midori 13 lis 2014, 14:10
Artemizja, o rany! 3 godziny? Dla mnie, jak film trwa 2 h, to już strasznie dużo. :mrgreen:
Co prawda nie przepadam za filmami z gatunku sci-fi, ale Interstellar mam zamiar obejrzeć.
Midori

Filmy!

przez Lilith 13 lis 2014, 14:12
Midori, dokładnie 2 godziny 49 minut :mrgreen: Film fajny tylko tak jak napisałam wyżej - dość długi :D
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Filmy!

przez Reiben 13 lis 2014, 15:25
kupmitrumne napisał(a):Reiben, nie czujesz się samotnie sam w kinie ? :(

wręcz przeciwnie, cieszyłem się jak skurwesyn jak minął kwadrans i nie weszły żadne ciule na rząd foteli skórzanych tzw. loża vipów :lol:
no ale film był tak denny, że mogłem lepiej kupić przed grubą opaskę na oczy i się kimnąć słuchając behemłota

-- 13 lis 2014, 15:27 --

długie filmy są fajne bo to już prawie biały kruk w kategorii sci-fi, tyle, że widziałem jakiś czas temu zwiastun tego Interstellar i o ile mnie pamięć nie myli to jest tam motyw ojczulka kowboja i tym samym jakiś rzewny denny wątek rodzinny więc już mi się odechciewa to oglądać :smile:
Reiben

Filmy!

przez Pieprz 13 lis 2014, 17:23
Midori napisał(a):Artemizja, o rany! 3 godziny? Dla mnie, jak film trwa 2 h, to już strasznie dużo. :mrgreen:
Co prawda nie przepadam za filmami z gatunku sci-fi, ale Interstellar mam zamiar obejrzeć.

Prawdą jest że film musi być bardzo wciągający żeby 3h usiedzieć. Interstellar takim filmem jest - 3 godziny zleciały w moment.
Na drugim biegunie jest np Aleksander. Myślałem że dupa mi odpadnie na tym mega długim gniocie.

-- 13 lis 2014, 17:25 --

no ale film był tak denny

a na czym byłeś?

-- 13 lis 2014, 17:29 --

długie filmy są fajne bo to już prawie biały kruk w kategorii sci-fi,

czy ja wiem?
avengers 2 ma mieć 2,5 godziny, star wars VII też na pewno będzie ponad 2h. pacific rim miał ponad 2h.
Król Balu

Filmy!

przez Lilith 13 lis 2014, 17:35
widziałem jakiś czas temu zwiastun tego Interstellar i o ile mnie pamięć nie myli to jest tam motyw ojczulka kowboja i tym samym jakiś rzewny denny wątek rodzinny więc już mi się odechciewa to oglądać
No nie do końca. Owszem, pojawia się motyw rodziny, ale jest on na tyle wkomponowany w scenariusz, że nie odstrasza i dobrze się zgrywa z resztą fabuły.
Administrator

Filmy!

przez Reiben 13 lis 2014, 18:17
Pieprz, pisałem o Annabelle, przejrzyj parę postów wstecz; akurat te filmy, które wymieniłeś mnie kompletnie nie interesują, mam wąską tolerancję nawet na sci-fi, w zasadzie ulubiony gatunek
Artemizja, thx, ściągnę z torrentów w 720p i w jak najmniejszej wadze, ale pewnie ostatecznie i tak nie obejrzę :lol:
Reiben

Sortuj wg