Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Ophelia 23 sie 2013, 19:44
jest z 15 wersji tego filmu :D i wlasnie dlatego ja korzystam z fw dosc czesto :D
filmy wojenne to nie moja bajka.

ale co do sugestii, to ja nawet nie mam zadnych znajomych pododawanych, zeby mi zadne bzdury nie wyskakiwaly :D
Ophelia

Filmy!

przez deader 23 sie 2013, 19:50
Ophelia napisał(a):jest z 15 wersji tego filmu :D

"Stalingradu"? Mi chodzi o konkretny film, z 1993 roku. Mam już zassaną wersję "nieocenzurowaną", tylko ten szwabski język, arrrrrrghh... :evil: Z jednej strony nie znoszę, z drugiej jakbym ściągnął wersję z angielskim dubbingiem to bym miał wrażenie że nie oglądam "oryginału". Eh dylematy wariata :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Filmy!

przez Hans 23 sie 2013, 19:53
deader, najlepszy wojenny po "Czasie Apokalipsy, moim zdaniem. Choć "Stalingrad" jest filmem typowo wojennym, a nie z wojną w tle, to może nawet pierwszy w typowo wojennych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez Ophelia 23 sie 2013, 19:56
co ty mowisz. wlasnie nienawisc do dubbingu i lektora jest zdrowa i uzasadniona.
jak czasem ogladam film w tv i rozgrywa sie jakas akcja, krew sie leje i w ogole smutna muzyka wchodzi i slysze ddretwe i pozbaiowne emocji
"nie umieraj. nie. nie. " to w sumie moja reakcja do tego co widze na ekranie jest nieadekwatna :D szkoda ze nie moge ci zaprezentowac mojej interpretacji, pewnie bys sie usmial
szwabski jest slaby, noo. ale mysle, ze duzo zalezy od filmu./
ja lubie szwedzki i dlatego namietnie ogladam szwedzkie filmy. i skandynawskie w ogole.
Ophelia

Filmy!

przez deader 23 sie 2013, 19:57
Hans, no właśnie dlatego mam na niego "chętkę", widziałem urywki na YT, poczytałem trochę o filmie w necie, wiem że można spodziewać się "mocnego" filmu, dość realistycznego, coś jak intro do "Szergowca Ryana" rozciągnięte na dwie godziny ;)

Ophelia napisał(a):co ty mowisz. wlasnie nienawisc do dubbingu i lektora jest zdrowa i uzasadniona.
jak czasem ogladam film w tv i rozgrywa sie jakas akcja, krew sie leje i w ogole smutna muzyka wchodzi i slysze ddretwe i pozbaiowne emocji
"nie umieraj. nie. nie. " to w sumie moja reakcja do tego co widze na ekranie jest nieadekwatna :D szkoda ze nie moge ci zaprezentowac mojej interpretacji, pewnie bys sie usmial
szwabski jest slaby, noo. ale mysle, ze duzo zalezy od filmu./
ja lubie szwedzki i dlatego namietnie ogladam szwedzkie filmy. i skandynawskie w ogole.

Noo, dokładnie. Nie potrafię zdzierżyć filmu z lektorem albo z dubbingiem, fuj. To boli przy filmach niemieckich bo mam uraz do naszych odwiecznych wrogów, trochę też boli jak oglądam czasem jakieś anime - kobiece postacie w języku japońskim mają dość, hmmm, nietypowe brzmienie :P
Ostatnio edytowano 23 sie 2013, 20:06 przez deader, łącznie edytowano 1 raz

Filmy!

przez 0Rh+ 23 sie 2013, 20:02
Dobrze prawicie ,dlatego dzisiaj obejrzę sobie Star Treka w czeskiej wersji językowej ... bajeczka :105:
Rogal w pełni ;)

Filmy!

przez Anna Maria 23 sie 2013, 20:03
Ostatnio oglądałam "Niedźwiadek". Świetny, polecam. Przeryczałam cały.
Anna Maria

Filmy!

przez deader 23 sie 2013, 20:08
0Rh+ napisał(a):Dobrze prawicie ,dlatego dzisiaj obejrzę sobie Star Treka w czeskiej wersji językowej ... bajeczka :105:
Rogal w pełni ;)

"Star Trićka"? :D

kasiątko napisał(a):Ostatnio oglądałam "Niedźwiadek". Świetny, polecam. Przeryczałam cały.

Kiedyś widziałem, ale muszę przyznać że polecanie filmu komentarzem "przeryczałam cały" jest dla mnie surrealistycznie zabawne :D

Filmy!

przez Ophelia 23 sie 2013, 20:11
deader napisał(a):
0Rh+ napisał(a):
kasiątko napisał(a):Ostatnio oglądałam "Niedźwiadek". Świetny, polecam. Przeryczałam cały.

Kiedyś widziałem, ale muszę przyznać że polecanie filmu komentarzem "przeryczałam cały" jest dla mnie surrealistycznie zabawne :D

pomyslalam dokladnie o tym samym :pirate:
Ophelia

Filmy!

przez Anna Maria 23 sie 2013, 20:11
deader, :D chciałam rzecz,że poruszający
Anna Maria

Filmy!

przez Pieprz 23 sie 2013, 20:20
Oglądałem kiedyś Pi po niemiecku z polskimi napisami. Film ma jeszcze lepszy klimat niż oryginał.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Filmy!

przez Rebelia 23 sie 2013, 20:20
Boję się że Robocop wpisze się w ten trend - a niestety jest to mój ulubiony film ever.

:shock: Będzie robocop?

ocenki na fw sa smiechu warte. takie intouchables jest 3. w rankingu swiatowym

No :D A dobre filmy mają często zaniżone oceny, bo gimbaza nie kuma ;)

na filmwebie najcudowniejsze sa dyskusje pod filmami. to lepsze niz komentarze na onecie.
serio. kto jest inteligentniejszy? kto uzywa poprawnej polszczyzny? kto ma kopie tego filmu jest bogiem bo to podziemie i ostatnia kopia wyszla na tasmie przekazywanej w ciemnych korytarzach z reki do reki przez panow w czarnych plaszczach.
nie rozumiesz Korine'a bo nie wiesz czym ejst praca ze swiatlem, a ja wiem! bo jestem przeintelektualizowanym do szpiku kosci dupkiem!
mam taka beke...

:mrgreen:

ale korzystam, bo wiadomo, ze to najwieksze skupisko filmow w polskim internecie.

Też korzystam i traktuję trochę jako przechowalnię dla filmów, które chciałabym obejrzeć. Wrzucam sobie w kolejkę i wieczorem nie mam problemu z wyborem :)

Filmy!

przez deader 23 sie 2013, 20:24
kasiątko napisał(a):deader, :D chciałam rzecz,że poruszający

Wiem, ale to mnie przyprawiło o maga banana, polecać wyciskacz łez ludziom z depresją :D

Filmy!

przez Elyse 23 sie 2013, 20:28

też oglądałam super film.
Elyse

Sortuj wg