Filmy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Filmy!

przez Pieprz 14 lut 2013, 23:05
Kaszpirowski napisał(a):
niecierpliwy napisał(a):Zero Dark Thirty. Film o polowaniu i schwytaniu Osamy Bin Ladena. Pojawia sie tajne wiezienie w Gdańsku 8)

Szkoda, że typa złapali... Mógł jeszcze tak wiele dobrego zdziałać.

Allah Akbar..! :uklon:

Filmu nie oglądałem ale chyba nie jest za mocno oparty na faktach skoro go złapali?
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Filmy!

przez intel 14 lut 2013, 23:17
linka napisał(a):niecierpliwy, Monachium - świetne i Eric Bana ...mmmmm

intel, róży nie oglądałam, ale za wszelką cenę - kilka razy, dobry mocny film - polecam ci Gran Torino - Eastwooda, spodoba ci się :)

Polecam Spy Game z Redfordem i Pittem - ciekawe kino akcji, oraz Die Welle film o tym jak łatwo byłoby na powrót wprowadzić nazizm w Niemczech..... ach ci niemcy, jaki to łatwy do zmanipulowania narów - w tematyce Das Experiment - wredna natura człowieka przemawia.

Jesteś ostatnią Osobą, ktorą bym podejrzewał o to , że może mieć coś ze mną wspólnego :D , a tu proszę-kinematografia.
Oczywiście że Gran Torino oglądalem. Podobnie jak rewelacyjną Rzekę Tajemnic, również tego starzejącego się jak wino Eastwooda.
intel

Filmy!

przez Sorrow 15 lut 2013, 00:21
intel napisał(a):
niecierpliwy napisał(a):
intel napisał(a):A tak na marginesie-jak nazwać działania AK na terenie okupowanej Polski ?? Bo moim zdaniem wyczerpują one w 100 % znamiona aktów terrorystycznych. No, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Czyli wg Ciebie AK to organizacja terrorystyczna ? Bez komentarza

Nie , nie!!
Jestem patriotą , czego wielokrotnie moje posty dowodziły.
Nienawidze jedynie hiopkryzji.
Podkładanie min pod polskie hummery w ktorych jadą polscy żołnierze -agresorzy w innym kraju -to "terrorryzm", natomiast wysadzanie pociągów z niemieckim wojskiem to "bohaterski akt walki z okupantem"
Demagogia.

A czy AK też się wysadzało na bazarach i organizowało masakry Polskich cywilów? Bo tamci za takie rzeczy są nazywani terrorystami a nie za ataki na żołnierzy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Filmy!

przez intel 15 lut 2013, 13:32
intel

Filmy!

przez comatom 15 lut 2013, 14:30
-dawno temu w ameryce-doskonały swiat-
comatom

Filmy!

przez Hans 15 lut 2013, 15:05
"Der Baader Meinhof Komplex" - o Frakcji Czerwonej Armii.

Filmy!

przez linka 15 lut 2013, 17:39
intel napisał(a):Jesteś ostatnią Osobą, ktorą bym podejrzewał o to , że może mieć coś ze mną wspólnego :D , a tu proszę-kinematografia.
Oczywiście że Gran Torino oglądalem. Podobnie jak rewelacyjną Rzekę Tajemnic, również tego starzejącego się jak wino Eastwooda.

Miałam pisać to samo..... siet, trzeba przyznać filmy oglądamy te same ;)
Rzekę tajemnic oglądałam a Clint Eastwood jak na zgrzybiałego starca jest rewelacyjny i jako aktor i jako twórca.
Choć nie ukrywam, że pałam ogromną nienawiścią do westernów ( w życiu widziałam tylko para-westerny: True Grit - całkiem niezły, Płonące siodła :mrgreen: i Django).

Teraz czekam na kompletne odmóżdzenie, absolutny brak poprawności politycznej i żartay najniższych lotów:

Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez PaulaNR 15 lut 2013, 23:54
Jestem świeżo po obejrzeniu filmu "Uwikłanie". Moim zdaniem jeden z lepszych polskich filmów jakie oglądałam - dobry scenariusz i niezłe wykonanie. Warto obejrzeć. :)
Kto pyta nie błądzi. łyżki koparkowe

Filmy!

przez Rora 16 lut 2013, 04:19
Polecam : "Drzwi obok" (Naboer) http://www.ekino.tv/film,drzwi-obok-nab ... 11151.html
Radzę się nie zniechęcać i obejrzeć do końca, bo zakończenie, mnie przynajmniej zaskoczyło, a jestem dobra w "czytaniu" filmów i mało który mnie zaskakuje 8).

"28 days" (http://www.ekino.tv/film,28-dni-28-days-2000,8666.html) - film o młodej alkoholiczce, dość znane no i w ogóle Sandra Bullock :roll: :lol: .

"Nothing Personal" (http://www.ekino.tv/film,nic-osobistego ... ,4777.html) - zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, film o samotności z wyboru.

"The Virgin Suicides" (http://www.ekino.tv/film,przeklenstwa-n ... ,5609.html ) - Z pozoru normalna rodzinka, film o tym jak nadmierna ochrona doprowadza do tragedii.

"The Dreamers" (http://www.ekino.tv/film,marzyciele-the ... ,6174.html ) - A to już film, przy którym naprawdę trzeba pomyśleć, skłania do refleksji, nie jest oczywisty, no i jak ktoś nie lubi golizny i odrzucają go erotyczne zabawy, to nie polecam 8).

"Dorian Gray", jak ktoś nie widział :P ;

"Weronika postanawia umrzeć" - Pamiętam, że była jakaś "moda" na ten film, ja ostatnio obejrzałam i nie żałuje ;).

Filmy!

przez linka 16 lut 2013, 14:00
Rora, Dorian - świetny.
Natomiast Weronika.... - polecam książkę, film w porównaniu do niej jest miernotą.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Pieprz 16 lut 2013, 14:19
linka, słyszałem o tym filmie same najgorsze rzeczy, nawet że jest to jeden z najgorszych filmów w historii kina (i nie należy do tego podgatunku "tak kiepski że aż świetny")
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Filmy!

przez linka 16 lut 2013, 14:33
Mushroom, źle czy dobrze - nie istotne, ważne żeby o nim mówili ;)

Kate Winslet, Hallie Berry, Richard Gere, Emma Stone, Gerald Butler, Hugh Jackman, Uma thurman, Naomi Watts, Kate Bosworth, Anna Faris, Common - może być zabawnie :) Niczego więcej po tym fimie się nie spodziewam :))

Mam tylko nadzieję, ze do filmu promo nie wykorzystali wszystkiego co w ty filmie śmieszne ...
Przyjaciel forum

Filmy!

przez Rora 17 lut 2013, 03:32
linka - Mnie się film podobał, w ogóle lubię Gellar, przekaz do mnie trafił. Nie lubię czytać książki, jak już widziałam film i wiem jak się skończy :roll: :\ .

Co do movie43 - widziałam zwiastun i podziękuje :P .

Filmy!

przez oohwowlovely 17 lut 2013, 12:40
wyspa tajemnic, nieproszeni goscie, nietykalni
oohwowlovely

Sortuj wg