Skocz do zawartości
Nerwica.com

III Wojna Światowa


Mariano Italiano

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz piszą, że ta sama wieszczka posługiwała się jednak kalendarzem juliańskim i, że incydent w Korei to początek wojny bo 23.11 u nas to był właśnie 10.11 wg kalendarza juliańskiego...

Te wszystkie portale informacyjne piszą dramatyczne artykuły, a w zasadzie dramatyczne tytuły artykułów typu "Korea Płd: będzie straszliwy odwet", okazuje się jednak, że W RAZIE ponownego ataku będzie odwet. Wczoraj to samo "Kolejny ostrzał koreańskiej wyspy!" A w artykule: "W Korei Południowej było słychać strzały, wojsko wyklucza jednak ostrzał".

 

Czasem jak czytam komentarze tych wszystkich ludzi, to sama zaczynam wierzyć w to, że z tego będzie wojna światowa... Czy ci ludzie są opłacani, czy piszą te komentarze z własnej nieprzymuszonej woli? Bo niektóre są po prostu przerażające, zdaje się że oni po prostu ze zniecierpliwieniem czekają na wojny, kataklizmy, koniec świata. Każdy nie panikujący komentarz nie jest przepuszczane, dlaczego mediom zależy tak bardzo na straszeniu ludzi?

Ja generalnie w to wszystko nie wierzę, ale czasem jak to czytam to naprawdę zaczynam wątpić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo media to złoooo. One się karmią strachem, tak rzadko mówią, czy piszą o czymś dobrym, bo to pewnie nudne też, nic tak nie wzbudza emocji jak dramaty, nie? :?

Ja w ogóle nie oglądam TV ani nie czytam gazet, nic, nie dam się wkręcić w tą spiralę zła. Trzeba się odciąć od tego, by się nie przejmować. Mam swoje życie i tym się muszę zająć, a nie jakąś durną polityką i durnymi, złymi ludźmi, którzy rządzą tym swiatem.

Jeśli już to czasem czytam to: http://wolnemedia.net/ polecam, niezleżne media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×