Skocz do zawartości
Nerwica.com

kiedy kobieta jest seksowna?


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

Facet musi byc pachnący,kobieta również,zachrypnięty seksownie głos rownież mile widziany u obu plci-u faceta Clive Owen,u Kobiety cos jak moja muza-Lauren Bacall ew. Scarlett Johansson.

 

Osobiście lubie zaokrąglone kobiety,nie jakies prosiaki,ale mysle,że wiecie o co chodzi ;)

Kobieta nie może byc wrzaskliwa jak kura,tylko troche bardziej dystyngowana.Odstreczaja mnie halaśliwi ludzie o piskliwych glosikach,chichotliwi i miauczący,jest to totalnie aseksualne i obrzydliwe.

Dowcip,inteligencja,nic nowego nie wymysle.Nieumalowane lub z umalowanymi jedynie ustami na czerwono są najslodsze.

 

Facet powinien byc mily i uważający,zarozumiale,krnąbrne gbury są jak wieprze-żadnego napięcia erotycznego nie wyczuję. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I facet i kobieta są sexy wtedy gdy są pewni siebie, nie trzeba być pięknym żeby być seksownym....a już broń boże u kobiet im bardziej "rozebrany strój" tym mniej seksowna ( chodzi mi o codzienne sytuacje).

Poza tym, no nie oszukujmy się, kobiety mają dużo tricków żeby przyciągnąć uwagę faceta, jesteśmy zbudowane "z myślą o tym" żeby być seksowne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

betty_boo, Ale, wystarczy założyć szpilki, wystarczy założyć np pończochy ze szwem, wystarczy ubrać się tak, żeby zaznaczone wyraźnie były biodra i piersi ( absolutnie nie wyzywająco) a wzrok faceta już będzie błądził tam gdzie trzeba. Patrząc w oczy facetowi można go onieśmielić ale i "zahipnotyzować". No ale tak jak pisałam, bez pewności siebie trudno taką misję wykonać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest zadbana, pachnąca, dobrze ubrana, uśmiechnięta, wysportowana, ma pomalowane paznokcie na czerwony kolor, dobrze się czuje z samą sobą, nie należy do żadnej subkultury tylko ubiera się kobieco, ma kolor włosów inny niż czerwony/rudy/zielony (ogólnie w grę wchodzi jedynie czarny/brązowy/blond). Kiedy ma swoje zdanie, nie rechocze jak się śmieje, nie jest cichą myszką tylko ma zdanie na każdy temat i potrafi je kulturalnie wyrazić. BMI w normie, wzrost powyżej 160 nie więcej niż 180 (jak nie nosi obcasów to 185, ale brak obcasów = -10pkt do seksowności :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, czyli Ja juz nie jestem seksowna bo mam 155 cm :shock: Wow,nie wiedzialam :mhm: Jak dla mnie argument dotyczacy wzrostu jest kompletna bzdura jesli chodzi o kobiety.Facet owszem powyzej 180 cm nie zaszkodzi:)

Notabene-mnostwo mezczyzn kocha niskie kobiety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusia, u mnie w rodzinie moje kuzynki,ciotki dziwily sie ,ze jestem taka niska a mam wysokich chlopakow( i to takich 185-195cm) :mrgreen: Za to moje siostry cioteczne sa kolo 170 cm i od zawsze maja facetow prawie rownego wzrostu :mrgreen: Tak mi zazdroscily :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×