Skocz do zawartości
Nerwica.com

Solarium


Dora

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was korzysta z solarium? Ja zaczelam, ale ciezko mi zamknac sie w nim. Mam objawy klaustrofobii. Jestem z siebie dumna bo wytrzymalam pare minut spiewajac na cale gardlo, i powtarzajac sobie - "nie boje sie'' A Wy jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć często korzystam z solarium,mimo klaustrofobii.Na poczatku rzeczywiscie zdarzały mi się chwile paniki,ale chęć bycia posiadaczką ładnej opalenizny była silniejsza :)

Teraz umiem się tam relaksować,sluchajac muzyki myslę o przyjemnych rzeczach,lubię to ;)

I zawsze mam świadomość,że poprostu w każdej chwili mogę wstać i wyjść :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu sobie tłumacze ze w kazdej chwili moge wyjsc:) poza tym włączam sobie muzyke wciskam aroma i jakos przetrzymuje :D poza tym chyba jestem w tej komfortowej sytuacji ze u nas na pływalni znam prawie wszystkich takze poprostu mówie jak bym długo nie wychodziła zajrzyjcie no i juz:) gorzej panikuje na basenie ale tez znalazłam rozwiązanie chodze z kolezanką:)

 

[ Dodano: Sob Maj 27, 2006 8:02 am ]

I wiecie co jak ja tak aktywnie cwiczyłam pływałam itp to chyba lepiej sie czułam ale to tak na marginesie:)

 

[ Dodano: Sob Maj 27, 2006 8:04 am ]

AGA 635 chyba lubisz Kasie:) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie. Nigdy nie zamykam się do końca. Ostatnio chodziłam na stojące i tam faktycznie było gorzej, bo ja mam kłopot z dłuższym staniem - boję się, że zemdleję. No, ale powolutku, po 5 minut, właczałam największy nawiew, słuchałam głośno muzyki i liczyłam w myśłach. Dawałam radę i jestem teraz ładnie brązowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA chodze regularnie.to jest dla mnie forma relaksu ale bywaj czasem takie momenty kiedy sie klade na lozko i sie zamykam ze juz sie nie otworze i ciezko jest mi wytrzymac.kilka razy juz wychodzilam przed czasem ale tak szybko nie zrezygnuje z tej przyjemnosci:)Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zamykam oczy i marze o plaży w grecji na której byłam 5 lat temu i sobie wyobrazam jak to było świetnie, ciepło.ale nigdy nie zamykam kopuły do konca to dla mnie dyskomfort.a teraz otwieram swoje solarium i bardzo sie z tego cieszę.a w ogóle solarka to miejsce ,które niesamowicie mnie odpręza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei mam inny problem z solarium: klaustrofobii tam nie odczuwam bo go nie domykam, za to okropnie boje sie raka skory (mam jasna karnacje) a poniewam nie chce byc blada a zolte samoopalacze uwazam za pomylke wiec chodze co jakis czas... a pozniej sie martwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solarium fatalnie wplywa na skore, wiec warto je stosowac od wielkiego hallo,

ja sie przekonalam do balsamow brazujacych, daja fajny efekt, a nie sa tak straszne jak samoopalacze w rownomiernym rozprowadzeniu.

No i trzeba korzystac ze slonca, kiedy sie da. W tym roku juz pare razy udalo mi sie poopalac w ogrodku. Teraz glownie leje... niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze na solarkę tylko w zimę :D:D Kiedy brakuje mi słoneczka :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tam jest cieplutko i fajnie i zastępuje brak słoneczka w pochmurne dni. :roll::roll::roll::roll::roll:

Solarium w zbyt dużych dawkach niszczy skórę i starzejemy się szybciej. Dlatego uważajcie dziewczęta :lol::lol::lol: Przecież chcecie byc jak najdłużej młode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :o

Ja niestety mam problem z solarium :oops: Dopadają mnie tam najczarniejsze myśli :evil: Ale denerwuje mnie że gdy ja siedzę w pracy inni smażą się na słoneczku, a potem wyglądam przy nich jak eskimos :x

Więc zmuszam się, staram się zrelaksować i śpiewam sobie cichutko, dobrze działają też jakieś pachnące kremy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna dzięki za radę... Wypróbuję napewno, to może pójdę na dłużej a nie tylko 10 min, bo więcej to nigdy nie wytrzymuję :oops:

Najlepiej jakby można było sobie coś poczytać w tym pudle, bo czytanie mnie relaksuje, ale na solarium to chyba lepiej mieć zamknięte oczy :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×