Skocz do zawartości
Nerwica.com

Irytujące posty


Gość hedanos

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna sprawa to akcja idiotycznego poparcia, odpowiedzi typu "XXX ma racje", "Nie prawda" i brak tresci rozwijajacej mysl to jakas paranoia.

 

Slowa typu "rozumiem cie" "nie przejmuj się" sa jak wiatr bez sensu jak ko

mukolwiek moze poprawic to samopoczucie???

 

 

Po co ta irytacja??Kazdy tu w jakis sposob chce tu sobie pomoc i w jakis sposob kazdy z nas wnosi cos na forum.Nawet uzywajac takich slow jakie wymieniles.Omijaj wiec moze to co ciebie drazni czytajac tylko to co ciebie interesuje.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hedanos, jak już pisałem Ci na pw - Jeżeli masz ochotę zmieniać ludzi, najpierw zastanów się nad sobą. Przeglądając Twoje posty można złapać się za głowę.

 

Popadam w znaczną irytacje gdy ktos edytuje badz usuwa moje posty, i gdy mlody administrator twierdzi ze "sukinsyn" moze byc a "skurwiel - nie obrazając jego matki" juz nie może.

 

Kasowane oraz edytowane są posty które łamią regulamin, rejestrując i pisząc na forum świadomie go zaakceptowałeś, więc nie możesz mieć do młodego admina o to pretensji. Nie kasowane są przecież posty wartościowe.

 

Slowa typu "rozumiem cie" "nie przejmuj się" sa jak wiatr bez sensu jak komukolwiek moze poprawic to samopoczucie???

 

No to Ci taką ciekawostkę powiem - mogą poprawić samopoczucie, baaa... Poprawiają. Być może Tobie nikt nie powiedział, że Cię rozumie stąd ta irytacja, ja tutaj Ci mówię, że Cię nie rozumiem, ale nie zamykam się na Twoją osobę, być może kiedyś dotrze do mnie to co piszesz - narazie wydajesz mi się mocno zagubionym człowiekiem.

 

Pozdrawiam,

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, przepraszam, ale ja chodze na terapie dla dorosłych myslących ludzi.

 

Buahahahahaha!!!! :mrgreen:

Dobre.... więc my dzieci niemyslace bedziemy chodzić na swoje terapie, a Ty chodź sobie na swoją..... Skoro nie widzisz róznicy miedzy słowem jakigo uzył hallow, a tym które Ty uzyłes..... to juz niestety Twój problem....mam nadzieję że na tej terapii dla dorosłych ludzi myślacych uda ci sie go rozwiązać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hedanos...

 

Ty masz jakis powazny problem. Wiesz, ale to co piszesz jest bardzo irytujace i praktycznie calkowice bezwartosciowe.

 

Zastanow sie nad soba i swoja "ideologia" bo konsekwentnie zmierzasz w strone dzrzwi wyjsciowych...

 

Pozdrowienia i zycze konstruktywnych przemyslen!

 

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ośrodku w którym leczę się jest dosyć ciekawie, ze względu na to ze nie wierzymy w magie czy cudowne uzdrowienie, hipnozę itd. czy nie powtarzamy pustych słów pocieszenia. Opiera sie to na logicznej rozmowie i poznawaniu własnych problemów i zbieraniu tego wszystkiego w jeden obraz psychologiczny. Nie wspieramy sie sztucznie, tak jak tutaj na forum- powstaje wirtualizacja uczuć, która jest nieprawdziwa, i wielu inteligentnych ludzi nie pocieszy, a nawet poruszaliśmy ten temat na jednych zajęciach.

 

kolego Hedanosie skoro macie w osrodku terapie ktora oparta jest na logicznej analizie aspektow psychologicznych to swietnie ,zapewne powinienes byc juz swiadom tego ze nie nalezy wprowadzac w stosunki miedzyludzkie haosu bo to odbija sie rowniez na tobie :!: a to wlasnie czynisz wytykajac bledy i przewinienia uzytkownikom a nawet adminowi , jesli znajdujesz sie na tym forum to mysle ze powinienes zaakceptowac prawo innych do swobodnej wypowiedzi , rowniez do tego by udzielali sobie wzajemnie jak to nazwales "pustych slow poparcia"

w rzeczywistosci nie sa one takie puste

wyrazaja swym znaczeniem zyczliwosc dla drugiego czlowieka ,nie musza byc to fachowe rady psychologiczne , dla ludzi cierpiacych na nerwice kontakt z drugim czlowiekiem w jakiejkolwiek formie jest czyms bardzo korzystnym :!: pozwala na poszukiwanie nowych rozwiazan, nowych przekonan ,daje pewne poczucie bezpieczenstwa dzieki mozliwosci wspolnego omowienia problemow

dlaczego tak trudno ci to zaakceptowac :?:

 

a ty :?: jakie sa twoje intencje kiedy krytykujesz cos takiego :?:

czy ty zyczysz dobrze ludziom i sobie wyrazajac tego rodzaju stwierdzenia :?: jestem w stanie zrozumiec fakt ze to co uslyszales na terapii staje sie teraz twoja druga natura ale nie mozesz wykorzystywac tej wiedzy do tego by atakowac innych :!: wlasciwsze byloby to gdybys wykorzystal to w sposob ktory daje korzysci :idea:

jesli chodzi o twoja terapie to mysle ze psycholog omawial juz aspekt samooceny , wykorzystujac wiedze ktora zdobywasz we wlasciwy sposob moglbys pomoc innym a to doskonala metoda na zdrowe podwyzszanie swojej samooceny :idea:

mozesz wtedy odczuc to ze jestes potrzebny , ze mozesz wyciagac dlon do innych ktorzy tej dloni potrzebuja , a to bedzie wtedy czynienie dobra ,a to dobro predzej czy pozniej do ciebie wroci

nie szerz w swoim umysle haosu :!:

zastanow sie czy nie warto oczyscic swoich intencji wzgledem siebie i innych :idea:

pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że po części masz rację...przyjaźń z forum nie zastąpi prawdziawej więzi z ludźmi...ale gdy jest się odrzuconym i tylko tu znajduje się zrozumienie...nie trzeba obawiać się własnych myśli, bólu....tego co ciężko byłoby wyznać na żywo...Ludzie nie rozuieją neurotyków. Uważają ich za niepotrzebnych nadwrażliwców, mądrzą się na swój sposób nie wiedząc co przeżywa task naprawdę osoba chora na nerwicę....

 

[ Dodano: Wto Maj 23, 2006 1:33 pm ]

A puste słowa pocieszenia są potrzebne, gdy w realności nigdy się ich nie dostało....bo było się odrzuconym...nie zawsze są one puste...dla mnie zawsze coś znaczą...gdy mogę się z kimkolwiek podzielić swoją męczarnią...chociażby na forum w internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hedanos, ja mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia:skoro to forum cie drazni i irytuje, moze po prostu bedzie lepiej jesli nie bedziesz go odwiedzal 8) dodam jeszcze ze przebieg twojej terapii "dla doroslych" ;) moze byc zaklocony poprzez czytanie takich niewartosciowych postow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonimowy-zalamany

 

proponuję spinacz do bielizny na nos założyc :!: gwarantuję to pomaga :!::!::!: przed użyciem proszę się zapoznac z ulotką lub skonsultowac się z lekarzem lub farmaceutą :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Czasem jest właśnie tak, że nie ma się _nikogo_komu można powiedzieć, co w danej chwili boli. Po to właśnie jest forum.

 

Rafik też tak uważam :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×