Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasz prezydent nie żyje !


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku.Kiedy włączyłam telewizornie to poczułam sie jakbym oglądała film, nie wiedziałam co sie dzieje, myślałam że to jakiś okrutny żart, niestety to prawda. Nikt nie zasłużył na taki los.Czuję ogromny smutek, nadal nie mogę w to uwierzyć..

 

Moje problemy są niczym w porównaniu do takiej tragedii, wydaje mi się ze są to jakieś głupie fanaberie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tutaj czujemy ogromny smutek.

Wyobraźmy sobie córki, synów, matki, ojców, braci ..., którzy 2 godziny temu dowiedzieli się, że ich bliski z Katynia juz nie wróci :( To tak wielka tragedia.

Farrokh Bulsara, magdalenabmw wiecie co . Moge dostać bana, moge być zablokowany, ale pierdolicie

O czym wy w ogóle teraz myślicie. Czy zdajecie sobie sprawe, z wielkosci tej tragedii. Czy zdajecie sobie sprawe jak czują się Rosjanie ? Jak czują się Polacy, rodziny ? Wybaczcie, ale uważam, że to nie czas i miejsce, na to aby szukac taniej sensacji. Być może zostane zablokowany, ale musiałem to napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milano- jesteśmy na forum i mamy prawo się wypowiadać, nawet w sposób który nie każdemu może pasować. Jasne, że czuję smutek, że czuję żal, że bardzo ale to bardzo współczuję rodzinom... ale mam też prawo napisać co mi pierwsze przyszło na myśl kiedy dowiedziałam się o tym wypadku. I nie szukam taniej sensacji, to samo mogę napisać o Tobie- że szukasz taniej sensacji umieszczając taki temat na forum.

 

 

Dobra, dajmy spokój, bo to bez sensu. Ale uszanuj też cudze wypowiedzi jeśli już zakładasz temat.

 

Pozdrawiam.

 

p.s. Mam jedno pytanie- ile w końcu tych osób było na pokładzie? Bo różne żródła różnie podają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnie rozwalona.......na części.......ci ludzie mieli rodziny.....tysiące osób jest w tej chwili w osobistej żałobie............. :(

 

Szmajdziński obchodził wczoraj 58 urodziny......jeden z posłów nie poleciał, udostępnił swoje miejsce partyjnemu koledze...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. A teraz w tvn podają 88 osób... Nie rozumiem już. :cry:

 

Szmajdziński obchodził wczoraj 58 urodziny......jeden z posłów nie poleciał, udostępnił swoje miejsce partyjnemu koledze...........

 

Też o nim czytałam. Straszne. Nie umiem nawet sobie wyobrazić co można czuć w takiej chwili, będąc na miejscu tego człowieka. Koszmar.

 

Albo Gosiewski, troje dzieci, dwoje małych...

 

Każdy z nich to osobna historia i żałoba dla rodziny, osobny dramat.

Szkoda, że nie jest tak na co dzień.- dokładnie.

A równo pięć lat temu, co do dnia o ile się nie mylę, żegnaliśmy Papieża.

 

 

p.s. Właśnie na miejsce katastrofy lecą polscy prokuratorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×