Skocz do zawartości
Nerwica.com

poniedziałkowy dzień


nik08

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się czujecie po świętach ? Ja całkiem dobrze co raz bardziej myślę o zapisaniu się do lekarza może by się w jakiś sposób zmieniło moje życie - jednak choroby niszczą człowieka nic nie mogą realizować w życiu bo choroby stają się uciążliwe .... :) A tyle czasu zmarnowałam może nowy rok przyniesie lepsze czasy może ukoi zdrowie ,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nik- no to u mnie to samo :smile: Czuję sie średnio na jeża- są dni gorsze, są lepsze, wybieram sie do psychiatry po Sylwestrze i też liczę na to że ten rok 2010 coś zmieni. Na Sylwka będzie dwa lata jak choruję. Czas zakończyć tą przygodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, wszyscy w styczniu zaczynamy Nerwicową Rewolucję i podejmiemy poważne leczenie? :smile:

 

Donkey- nie byłam, stwierdziłam że moje i tak już zszargane nerwy są więcej warte niż cudze szczęście ;) Pojadę po Sylwku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cykor, to nie to... Jakoś tak nie miałam ochoty na dyskusje do rana.. a oni tacy są... jak zaczną temat to końca nie widać :roll: Może nawet ich spotkasz na Sylwka na plaży hyhy :lol: A może nawet mnie spotkasz, bo chyba tam sie wybiorę po Sylwku..

 

Na razie zbieram siły na terapię - w kwestii nerwicy. I w środę idę sie zapisać do psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze na plazy sie spotkamy :)

 

Madzia ja tam wizyt u psychiatry sie nie boje !

Tylko przed psychologiem mam stresa bo zawsze czuej sie troche jak debil - siadam na przeciwko i pada pytanie - co słychać ? Ja z durnym uśmiechem na twarzy zastanawiam sie jak strescic miesiac ktory minal od ostatniej wizyty w jednym zdaniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak strasznie jest u takich lekarzy? bo ja chce zapisać się do tej psychiatry zobaczymy co będzie a jeszcze jedno czy wy też to macie że bardzo was denerwuje każdy hałas? Bo ja uwielbiam ciszę i spokój nie cierpię hałasu np. jak jest pełno ludzi w domu lub gdziekolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- idę bodajże pojutrze, jak tylko dostanę ksero mojego ubezpieczenia pocztą.

Boję się że nowe leki będą na mnie działały negatywnie na początku(jak to leki) a mi sie sesja zaczyna na studiach...

A Ty kochanie jak sie czujesz? Chyba dobrze co? Wczasy, nowe buty, humor jest :mrgreen:

 

Dzisiaj też siedzę i nie wiem co zrobić ze swoim życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×