Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wigilia..


Donkey

Rekomendowane odpowiedzi

Było właśnie tak źle, jak myślałam że będzie. Jetem bulimiczką więc nie było fajnie :-| Najpierw wojna o przygotowywanie jedzenia, nie cierpię gotować, a raczej nie mogło mnie to ominąć :? Swoje przy garach musiałam odstać :x brrrr... Potem Wigilia...a po Wigilii.... wizyta w toalecie... :( To już trzecie takie Święta. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az za dobre...! się koebietka rozwija z roku na rok coraz ciekawsze te prezenty w zeszłym roku dostałam kase i pasek taki we wszystkich kolorach tenczy z jakimś plastikowym okropnym motylem ale ja raczej nazwałabym to robalem

 

W ZASADZIE TO OD JEDNEJ BABCI TEŻ NIGDY NIC NIE DOSTAŁAM WIĘC NIE JESTES SAMA:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie wiem jak nazwać ten etap, na którym jestem :lol: Siedzę w tym już ponad 3 lata i przez 2 lata byłam na terapii u psychologa, ale on zmienił pracę i obecnie jestem bez żadnego wsparcia. Za kilka miesięcy mam zaplanowany pobyt w Klinice leczenia zaburzeń lękowych i wiąże z tym pobytem ogromne nadzieje. Może to mi pomoże :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiuje mojego posta z 'Mój dzisiejszy dzień' bo nie widziałam tego tematu.

Siema, Siema! Jak tam po Wigilii ? :mrgreen:

 

U mnie poszło nie 0,5 mg Zomirenu SR ale 1,5mg Zomirenu SR :mrgreen: Ale było naprawdę fajnie,bardzo sympatycznie i przyjemnie, byłam ja z chłopakiem, rodzice, siostra i wujek z ciocią. Chociaż były momenty- na początku, że już chciałam uciekać, mój facet potem mi powiedział że miałam wzrok jak obłąkana :roll:

Siedzieliśmy od 17, potem o 22 oni pojechali na Pasterkę, my poczekaliśmy z chłopakiem i ogólnie siedzieliśmy do 5 rano ale nie wiem sama po co wróciliśmy potem do domu, i jeszcze po drodze zaholowaliśmy jakiegoś taksówkarza o 5:30 rano hah :mrgreen: Z prezentów strasznie sie cieszyli wszyscy, ja też sie ciesze bo wczoraj dostałam to co widać poniżej i dziś jeszcze dostanę od rodziny chłopaka. Spałam dziś do 16 wogóle, nic nie mam w lodówce a sklepy zamknięte, a nie bardzo mi sie chce znowu do rodziców jechać 35km, jutro pojade. A to moje prezenciory:

 

[Dodane po edycji:]

 

Wogóle jaki hardcore.. Myślałam że już mam luz na te Święta, ze najwyżej do Babci tylko jutro skoczę... a tu teściowa która była na mnie śmiertelnie obrażona dzwoni do mnie..i prosi żebym jutro z Misiem przyjechała do nich (120km, dzięki Bogu że nad morzem!)-bo sie stęsknili :? xd lol

... W takim tempie to mi Zomirenów zabraknie do Sylwestra :?

samsung_sgh-f480.jpg.6255c1803bb2a46564bd2b9c9af4376d.jpg

18832644224ac3aaa258b32.jpg.51d856f4675b0d62664aea1b0b2e0cc9.jpg

860910840.jpg.ba7d134edc342f8e3e556a00892e521a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja jestem na zdjęciu!!! :mrgreen: Na zdjęciu jest jakaś babka, ja mam tylko taką samą bieliznę :smile: Poza tym ta na zdjęciu ma nie fajną figurę tak na marginesie :P Ja najbardziej cieszę sie z telefonu bo mój stary sie popsuł, w dodatku już miał chyba 5lat i sie już nie nadawał do niczego.

Bałam sie i w sumie miałam trochę po co, bo aż 1,5mg musiałam zjeść a i tak na początku czułam lęk i nie mogłam nic jeść! Dopiero potem było fajnie :smile:

 

A teraz dalej cykam- jutro muszę tak daleko jechać i to do teściów z którymi byłam pokłócona! I znowu czuję lęk, a już myślałam że spokój będzie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo to w takim razie przepraszam za pomyłkę.

Kiedyś miałąś takie zdjecie i jak spojrzałam to wydałaś mi się podobna no ale wychodzi na to że nie mam pamięci wzrokowej w każym razie i tak jesteś piekna.

 

No ja też dostałam tel. dlaczego? Bo jestem na tyle inteligentna że zapomniałam chasła do mojgo starego i nie mogłam z tym nic zrobić a skoto nowa karta to i tel. nowy.

Pamiętam kiedyś pisałaś o tej kłutni z tesciami ale może już im przeszło i zapomnieli? nie przejmuj się!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- dlatego sie zgodziłam i pojade do nich chociaż nie mam ochoty znowu na benzo jechać kilka dni :-|:x

Iryss- dzięki, fajnie że Ci sie podobam ;) Ale mogłaś nową sim kupić zamiast zaraz cały telefon zmieniać, co ma telefon do karty sim? Zmieniasz kartę i tyle :P A ja wogóle ostatni roku z telefonu nie korzystałam, ostatnio tylko z takiego starego grata ale ciężko mi było go ładować i tata mi nowy sprawił :smile: Jest piękny, bardzo sie ciesze. A jutro nad morze... ech.. ale mi sie chceee...

 

Zaraz jade na stacje benzynową zjeść hot doga- wszystko zamknięte a ja nic do jedzenia w chacie nie mam :x A nie chce mi sie 35km jechać po jedzenie do mamy.. ale dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×