Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy macie pasję?


Minhoi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest w waszym życiu coś dla was samych ogromnie pociągającego i dającego poczucie spełnienia, coś, co uwielbiacie robić? Może to zajęcie, może tylko dążenie do niego, może sposób na spędzanie czasu, a może...? Co jest waszą aspiracją, motywacją, pasją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bibi... nawet tak nie mow.... na pewno nie jestes ani szara ani nic z tych rzeczy!!!... nie kazdy czlowiek musi miec pasje... a moze jej jeszcze w sobie nie odkrylas

_

ok

to znaczy że jej jeszcze nie odkryłam :P

ale wiem co lubię :P lubię się bujać na hamaku w górach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bibi,

bujanie na hamaku w górach to pasjonujące zajęcie:) ile daje radochy i spokoju dla umysłu:) bo pasja nie musi być konkretnym zajęciem, może to być np. bujanie w obłokach:)

 

[ Dodano: Pią Kwi 14, 2006 8:59 am ]

Z kolei moim ulubionym zajęciem jest obserwacja siebie samej i otoczenia, zachowań, predyspozycji, reakcji, rozwoju; rozkminianie przyczyn i skutków.

Poza tym tworzenie wszelkiego rodzaju, głownie pisanie, od poezji po dziennikarstwo i muzyka, zawsze i wszędzie:)!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K*m*ć!

Doskonały temat. Nie mogę mówić o żadnych pasjach, bo żadną nie mam siły czy odwagi się naprawdę zająć. Bo to zwykle wymaga kontaktu z ludźmi. A to już zbyt wiele.

I jak tu rozmawiać z jakimkolwiek człowiekiem? Ludzie bez pasji są podejrzani. A depresyjny neurotyk bez żadnych zainteresowań to już fascynujący jest jak sk***syn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K*m*ć!

Ludzie bez pasji są podejrzani. A depresyjny neurotyk bez żadnych zainteresowań to już fascynujący jest jak sk***syn.

 

Hollow, uważam, że naprawdę tacy ludzie sa jak studnia bez dna. Można 'ich' zgłębiać bez końca, pasjonujące, co? :) ten brak konsekwencji, wyobrażnia, stany:):)

A pasja wcale nie wymaga kontaktu z drugim człowiekiem! Bo czy muzyki słuchasz zawsze z kimś?

pozdrówka:)

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hollow, uważam, że naprawdę tacy ludzie sa jak studnia bez dna.

Jest dno. Tylko wody nie ma, to nie widać. Skakać nie radzę :)

 

A pasja wcale nie wymaga kontaktu z drugim człowiekiem!

Spora część wymaga. I kontakt wzrokowy to też kontakt. Pewnie dla Ciebie to absurdalne, ale ja nawet do biegania nie mogę się zmusić wśród ludzi.

Ech, temat był o pasjach, a my tu o szczytach patologii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasje...ciekawy temat. Mam parę pasjii, jednak nie zawsze znajduje na nie dostatecznie dużo czasu. Jedną z nich jest projektowanie i praca w ogrodzie....uwielbiam to. Po za tym zajmuje sie także rysunkiem, szczególnie grafiką. Wycieczki rowerowe, to następna z moich obsesjii...jeżdżenie po górach, nawet najwiekszy atak nerwicy nie odbierze mi tej przyjemności......hehe. I do niedawna Joga, ale niestety zabrakło mi na nią czasu, ale napewno do niej powrócę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasje...

 

Zycie - moja najwieksza pasja. Moj najmniejszy talent, ktory stawia opor ale ja uparcie staram sie od kilku lat go rozwijac, zeby zyc pelna piersia. Do zycia trzeba duzo,duzo talentu.

 

Literatura- bez ksiazek nie wyobrazam sobie swiata, potrafie czytac trzy jednoczesnie.

 

Psychologia - to oczywiste, a zaczelo sie niewinnie od analizowania zachowan i obserwacji interesujacych ludzi w podstawowce.

 

Filmy - byly czasy, ze kolega podrzucal mi DVD kartonami, a ja je ogladalam bez konca. Potrafilam robic istne maratony. Dopiero kiedy przestalam rozrozniac fabuly i tytuly, uznalam, ze mam dosc, ze to juz przesyt.

 

Kwiaty- we florystce osiagnelam wszystko. Dlatego juz sie tym nie zajmuje. Ale milosc pozostala. Ulubiona roslina to eukaliptus. Ukochany kwiat to roze, ale te ktore pochodza z Kenii lub Ekwadoru. Niesamowite kolory i zapachy!!

 

Mam takze ciemna strone i zainteresowania, o ktore raczej nikt mnie nie podejrzewa. Nikt tez nie chce ze mna o tym rozmawiac...

Kryminalistyka i medycyna sadowa.

Kiedy zobaczylam autopsje, uswiadomilam sobie wlasne cialo, dopiero wtedy. To bylo glebokie i szokujace, ale bardzo wazne doswiadczenie.

Od tego czasu zostalo mi przyzwyczajenie do rzucania sie na atlasy anatomii. Wiem wiem... jakie to dziwne.

 

No i spacery. Najlepszy srodek transportu to moje nogi.

Ale za kolkiem tez swietnie sie czuje. Prawo jazdy przynioslo mi wiecej radosci niz matura!!! Ale nie szarzuje jezdze raczej bezpiecznie.

 

Poza tym robie notatki do powiesci, ta ksiazka caly czas "pracuje" w mojej glowie. Ona juz istnieje. Ja ja widze. Powstaje z obrazow. Chce ja napisac dla siebie samej. No moze wnuki kiedys znajda na strychu i dowiedza sie jaka maja albo mieli szurnieta babcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi sie podoba...?? dobre pytanie ... leniuchowanie :P (tylko nie pomyslcie sobie ze jakis pulpecik obrzerajacy sie;D), pare razy zdazylo mi sie napisac pare wierszy krotkich po angielsku, relaksuje sie sluchajac muzyke polski HH, grajac CS'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysowanie

języki obce

pisanie (proza)

czytanie

historia sztuki

fotografia (właśnie kupuję nowy aparat)

podróże

psychologia

zjawiska psychospołeczne

 

i przy tej całej mądrej liście ---- komedie romatyczne (to chyba głęboko zakorzeniona potrzeba mojego umysłu, ale mało co daje mi takie odprężenie...)

 

moja lista mogłaby rosnąc i rosnąć...

 

Jak mogą istnieć ludzie bez pasji to dla mnie nie pojęte :) W mojej nerwicy były takie elementy, że bałam się strasznie nagłej śmierci, bałam się, że coś mnie zabierze z tego świata i nie zdążę wszystkiego zrobić co bym chciała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka-od metalu do d'n'b.Jestem audiofilem.Bez muzyki nie mogłabym żyć.Towarzyszy mi zawsze w domu,w tramwaju,na spacerach.Wszędzie.Zawsze coś tam w tle słychać.

Fotografia-odkąd mam aparat,biegam i pstrykam.

Języki obce-uwielbiam odkrywać ,rzeczy wspólne jakie łączą różne języki

Filmy-uwielbiam robić sobie maratony filmowe z grupką przyjaciół

Kultura żydowska-chyba największa pasja,którą niestety zaniedbałam

Humor Wyspiarzy-Monty Phyton to jedyna rzecz ,która może mnie rozbawić zawsze.Z różnych dołków już mnie wyciągał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×