Skocz do zawartości
Nerwica.com

przestrzelone sznurowadło


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

zwykle kiedy udaję sie na strzelnicę zawsze jako celu używam puszki.puszka jest przywiązana do bramki za pomocą sznurowadła.korzystam tylko z bardzo cięzkiej broni.oldegłość do celu wynosi zawsze 30m.ostatnio zle ustawiłem szczerbine i po którymś strzale puszka spadła na ziemie a sznurowdało było w kilku miejscach naderwane.troche to dziwne jeśli sznurowadło ma 5mm średnicy a pocisk ponad 7mm.a to sznurowadło było wyjątkowo mocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? Po uderzeniu takiego pocisku w zwykłe sznurowadło dużo rzeczy mogło się stać. Może się zerwało mimo że pocisk w nie nie trafił. Tak też mogło się zdarzyć. Co to za strzelnica? I masz własną broń czy tam się wypożycza? Bo jak własną to zastanawiam się jak przeszedłeś testy psychologiczne, bo skoro tu jesteś na tym forum to musisz mieć jakieś problemy chyba hm? :P:mrgreen: Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywa precyzja.a broni własnej niemam.na tej strzelnicy broń sie wypożycza i płaci sie tylko za naboje.chodze tam od dawna.a instruktorzy totalnie mnie olewają.dają karabin,garść naboi i gdzieś sobie idą.a ty sam se ładuj karabin,rygluj zamek,odbezpieczaj i ustawiaj szczerbine.dawniej sami ładowali mi broń i stali za mną.

 

---- EDIT ----

 

efekty wiernie przypominały efekty specjalne na filmach sensacyjnych :( kiedyś oglądałem 2 filmy na których line przerwali za pomocą karabinu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, dziwne rzeczy się zdarzają i nie widzę powodu dla którego pocisk nie miał by przestrzelić sznurowadła. Nie mówię że taki dobry jestem że mógłbym w coś takiego trafić no ale mogło się zdarzyć że pocisk ciut nie w tym kierunku poleciał a wtedy taka sznurówka to dla niego nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym to zobaczyć jeszcze raz w zwolnionym tempie i usłyszeć dzwięk przerywanego sznurowadła.napewno było by efektowne.gdyby mieli kamere poklatkową to ściągnołbym sobie ten filmik na komórke.ale mają tylko zwykłą kamere na której nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ten pajak byl wielkosci bloku mieszkalenego a jego .... byly wielkosci domku jednorodzinnego to uwierze :mrgreen: ja z 2 km mam problem z dostrzezeniem samochodu wiec chyba pan "komandos" przesadza :mrgreen:.Tomek, fakt jedna min nagrania to od 1Gb do nawet 10 sparawdzilem z nudow :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że jak strzele z AKMS w line na której ktoś sie wspina to napewno by spadł :?

 

---- EDIT ----

 

nieudacznik wstydzi sie przyznac do porazki i wymysla durne historyjki :!: a podobno kiedyś skakał na spadochronie,strzelał z różnych karabinów.teraz wstyd mi za niego :shock::?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde,ja bym nie trafił w swoją sznurówke od trampka a gość zabija pająka z 2km,szok :shock:

 

a komandosów to chyba szkolą do trafiania w tego co się wspina a nie w line:P

Jeden z najdalszych udokumentowanych "sniper kills" to 2286 metrów. Celem był co prawda człowiek a nie sznurówka, ale ponoć oberwał centralnie w serducho. Podziwiam skilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak strzelało się z wiatrówki to za nic trafić nie mogłem w te puszki itp)

Wiecie co jest zabawne - zauważyłem że przy pierwszym kontakcie z wiatrówkami kobiety lepiej sobie radzą niż faceci :P

ale zastanawia mnie to czemu na igrzyskach, mistrzostwach świata kobiety nie rywalizują w strzelectwie razem z facetami, do tego przecież siły fizycznej wielkiej nie trzeba, w szachach tez jest podział na płeć, gdzie to równouprawnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zastanawia mnie to czemu na igrzyskach, mistrzostwach świata kobiety nie rywalizują w strzelectwie razem z facetami, do tego przecież siły fizycznej wielkiej nie trzeba, w szachach tez jest podział na płeć, gdzie to równouprawnienie.

Tradycja. Poza tym co by jakiś mistrz strzelectwa przeżył jakby go "baba pokonała"? Wzrost samobójstw zdesperowanych sportowych sław przetoczyłby się przez glob. Ten seksizm ratuje życia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×