Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D Moze mój temat nie wszystkim przypadnie do gustu ale mślę ze na forum trafiaja sami wrażliwi ludzie a wiec i tacy którzy maja fioła na punkcie swoich milusinskich .Od roku choruje na nerwicę już tak na maxa z atakami.Od tego czasu mój dom powiększył sie o grono dwóch westi.Sa to najcudowniejsze psy pod słońcem.I powie tak:nie wyobrazam sobie życia bez tych zaierzat , poswiecaja całą moja uwage idlatego nie mam czasu myślec o chorobie.Z psami bez problemu zasypiam, dają mi tyle bezinteresownej miłości i radosci ze nie mam czasu myslec olękach.Moze pomyslicie że nie mam nikogo ? Mam meża i dwoje dzieci ale z nimi to tylko urwanie głowy.A psy robią ze mna co chcą.Mówi sie o róznych formach terapii, a ja polecam przebywanie ze zwierzetami.Oprócz psów mam jeszcze dwa koty i konia.Spróbujcie jazdy konnej też niesamowicie pomaga w walce z chorobą poniewaz gdy jesteś na koniu nie jestes w stanie mysleć o niczym innym jak tylko o relacji koń i ty.Napewno będzi przy tym adrenalina ale to taka zdrowa , mobilizująca.Jeżeli kogoś ten temat zainteresował chętnie wymienię doświadczenia .Nie pomyslcie ze jestem świrnięta ale z wykształcenia jestem zootechnikiem i zwierzeta to moja pasja.Polecam wszystkim nerwusom : kochajcie zwierzeta a zobaczycie ile one potrafie dac człowiekowi dobrego.Napiszcie prosze kto ma jakie zwierzatka . Chetnie poczytam podobne posty.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja mam papugę (nimfę) i rybkę. Synek dostał te zwierzaczki :D . Na rybkę niestety można tylko popatrzyć, ale nasza papuga, Filip, to jest straszny pieszczoch. Pewnie nikt nie uwierzy, że ptaki lubią się przytulać i być głaskane :shock: , ale nasz Filipek właśnie taki jest. Uwielbia z nami jeść i oczywiście najbardziej wszystko smakuje mu z naszych talerzy. Uśmialibyście się jak on je np. zupę pomidorową i jeszcze jak mu smakuje :D . Jest naprawdę kochany i ubaw mamy z nim nieziemski.

 

[ Dodano: Nie Mar 12, 2006 10:33 am ]

Chciałam wstawić zdjęcie Filipka ale cosik mi nie wyszło :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kota na punkcie wszystkich kotów!!! W domu mam koteczkę i suczkę owczarka niemieckiego. Koty uwielbiam, mogłabym pozbierać wszystkie biedaczki z ulicy gdybym tylko miała warunki, ale niestety maleńkie mieszkanko mam. Za to dokarmian kota z podwórka.

Moja koteczka śpi ze mną, a właściwie to na mnie. Jest bardzo przytulaśna i miauczy najgłośniej na świecie, nie wyobrażam sobie życia bez niej.Piesek tez jest fajny ale nie da sie tak przytulać jak kot, zachowuje duzy dystans, ale jest członkiem naszej rodziny juz 12 lat.

Obraz-008.jpg.d68dcc83bb62b0c05d6e0231e3a660b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam rudego kocurka. Niestety nie am zadnych jego zdjeć na kompie. I nie wiem dlaczego tak kocham tego mojego jedynego mężczyzne, bo niesamowicie rozrabia i nie mogę mieć w mieszkaniu żadnego kwiatka, bo uwielbia je jeść. A konno jeździłam i muszę przyznać, że to jest fantastyczne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzeta sa super,bo bezgranicznie kochają nas za nic. Ktos kiedys powiedział,ze zwierzeta krócej żyja,bo od początku swojego zycia umieją kochac, ludzie uczą sie tego przez całe swoje zycie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koty wcale nie kochają za nic.Czasami mam wrażenie,że jestem tylko narzędziem do podawania wątróbki i drapania za uchem,ale za to go właśnie lubię ;).Ma charakter mój Książe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×