Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ignorowanie .......... milczenie ??


vicky

Rekomendowane odpowiedzi

milcząc = olewasz człowieka to znaczy ze nie tylko nie szanujesz go ale i również sam nie masz najlepszych mniemani o sobie raniąc kogoś w pewien sposób przelewa sie własne rozterki na drugiego człowieka , milczenie to ucieczka albo działa to w druga stronę świadczy o głębokim poczuciu wysokiego poziomu własnego ego i patrzenie na innych z góry ... :(

 

Pozwoliłam sobie na edycję tytułu wątku // Amy Lee

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieka można rozpoznać czy milczy na tle nerwicowym czy zachowuje sie tak bo jest poprostu zarozumiały zadufany w sobie takie sytuacje traktuje sie odrębnie pisałam odnośnie własnych przeżyć życiowych konkretnie wiesz ja mam w sobie duuuzo tolerancji i wyrozumienia dla takich osób i starałabym sie dotrzeć pomóc przełamać to milczenie "optymalizacja komfortu psychicznego :)" ale w tamtym poście poruszyłam wątek najzwyklejszego chamstwa i skreślanie ludzie na starcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pytałem pod kątem własnych doświadczeń, bardzo świeżych.

Zdaję sobie sprawę, że taka osoba ma prawo "milczeć", staram sie to szanować, ale mimo wszystko nie jest lźej. :?

A w moim przypadku, "przemilczanego" nie chodzi o chamstwo i zarozumiałość ze strony osoby milczącej, tylko może być inne wytłumaczenie - "chronienie siebie".

Może casem lepiej milczeć, niż zmagać się z tym, co w nas siedzi ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż wczoraj przeszłam załamkę totalną właśnie dlatego bo powiedziałam pewnej osobie parę słów prawdy, wcale nie chamsko, a jednak zostałam za to sklęta i usłyszałam że będzie się za mnie modlić, żebym wylądowała w piekle. Czasem żałuję że jestem szczera i mówię to co myślę, a z drugiej stron zastanawiam się czy kontynuować dalej tą znajomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ktoś zlekceważył milczeniem potraktował jak... mała dziewczynkę która HOOJA wie o życiu i nie zrozumie bo za głupia ... nie zna mnie a już sobie pozwolił na to żebym sobie to tak zinterpretowała bo inaczej nie potrafie tylko ze to on jest małym chłopczykiem co huja wie o życiu skoro traktuje tak innych wiec wystawia świadectwo o sobie

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:52 am ]

człowieka można poznać na tyle ze później można łatwo wejść w schemat mentalności jego rozumowania posiadając dar umiejętnej analizy można ocenić czy warto starać sie dotrzeć do milczącego człowieka z moich doświadczeń reasumuje ze nie . Chce milczeć to niech milczy tylko potem niech narzeka na swój los bo tylko otwarcie wypowiedziane myśli mogą zmienić życie ... przeznaczenie. miłość ani przyjaźń nie zapuka do drzwi jak listonosz jak i również otaczanie się masą ludzi i zagubić się mieć problem w selekcjonowaniu , kategoryzacji relacji z innymi ludźmi odnoszę to ogłoszeń netowych dla mnie to swoisty casting który może nie pomóc a tylko pogłębić samotność i spowodować frustrację przede wszystkim umiejętność utrzymania homeostazy interpersonalnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam maly kryzys nie moge sobie poradzic ze swoim zwiazkiem i milcze nie z ingonrancji problemu czy z jakiegos mniemania o sobie tylko z bezsilnosci i bezradnosci wobec problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłam sobie na edycję tytułu wątku // Amy Lee

 

 

Ostatnio zmieniony przez vicky dnia 2 dni temu o godz. 4:21 pm, w całości zmieniany 1 raz

Słowo "ignorancja" nie oznacza ignorowania kogoś tylko brak wiedzy.

Jeżeli moderator edytuje tytuł wątku, to tylko po to, żeby był bardziej zrozumiały. Teraz jest mylący, przynajmniej dla osób, które znają słowo ignorancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×