Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czego nie cierpicie najbardziej na swiecie?


kukubara

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie zapytałabym co się stało,ale w związku z Twym opisem na GG się boję.

 

Ja nienawidzę ćwiczeń.Zaraz idę,a już mnie tak brzuch boli,że zaraz oszaleję.;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie trzepie :/ . O który opis Ci chodzi ? Bo ja jestem zmienna i dość często zmieniam opisy.

Więc tak. Hm. w szkole już wszystkie dziewczyny wiedzą o tym, że się samookaleczam. Tzn. Ja tak podejrzewam, bo ktoś tam mi mówił, że już wiedzą same dziewczyny. I ja powiedziałam o tym kiedyś tam (o tym cięciu) kilku osobom, którym ufam. Ale jednak jedna okazała się czarną owcą. I wygadała się kolejnym osóbkom. I hmm. Ja taką dziewczynę kiedyś poprosiłam, by mi załatwiła numer do jakiegoś tam zaufanego psychologa, bo ta dziewczyna jest harcerką, więc tam zna dużo ludzi, więc może załatwić. I dzisiaj na w-f ta oto dziewczyna, zapytała mnie dlaczego mam na w-f długi rękaw. Ja na to, że jest mi zimno. A ona:" Niezła Ściema." I ja się przyznałam, że chciałam nr do psychologa, bo się tnę, tzn. cięłam. Bo już jest dzisiaj piąty dzień bez tego. I hmm, a długie rękawy, bo mam okropne blizny. A hmm, ona na to: "Kaśka mi powiedziałą kiedyś tam, więc wiem." a Kaśka to jest ta czarna owca, wśród tych którym zaufałam. No i poszłam od razu do Kaśki, spytać dlaczego ona mówi wszytskim o mnie i moich sprawach. A ona na to: "Ja nikomu nie mówię. Dziewczyny wszystkie z klasy wiedzą. Łatwo to zauważyć, bo się zmieniłas i te długie rekawy na w-f, przebieranie się w kiblu, nie razem z innymi. Ostatnio się dziwnie zachowujesz." A ja na to się załamałam. Dlaczego ludzie o mnie gadają? Boże, co ich to obchodzi? Co ja robię z sobą. Ja tego nie rozumiem. Może się martwią, mają dobre intencje, ale co ja im zrobiłam, że już każda musi wiedzieć co mi się stało, gdy jestem smutna, gdy zła, co mi jest, itp. Boże. Załamałam się dosłownie.

Ludzie. Boże. Nienawidzę. Dość.

 

:/ :/ :/ . :cry: :cry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ten,że każdy chce wiedzieć wszystko.

A z tej harcerki też niezły numer ;/."Dlaczego masz długi rękaw?".Ranyyy ,jakiej odpowiedzi się spodziewała ;/?!

Jedno jest pewne ,gdyby niektórych tak interesowały ich własne sprawy,jak interesują ich sprawy innych,to ten świat wyglądałby zupełnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz poetka!!

Ja mysle,ze to jest tak,ze jak ludzie przestaliby o mnie gadac dopiero bym sie zalamala :lol::lol:

Widocznie jestes interesujaca osoba,zauwazalna i dlatego o Tobie mowia.Tak powaznie pomysl jak nikt nigdy ani jedny slowe...o Tobie....nic...okropne nie uwazasz?

:lol::lol::lol:

A reszte poprostu olej.... :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety tak jest, chyba od zarania dziejow, ze jak mowia to przewaznie to i o tym co nas najbardziej boli i co dla nas jest najbardziej niewygodne i wtedy czekaja na nasza reakcjie.Im bardziej "bronimy sie"im wiecej boli nas to tym wiecej satyskacji z drudiej strony tym jeszcze wiecej gadania.....i o tym myslalam ludzie zawsze beda gadac....dzies o Tobie....jutro o mnie....nigdy nie bedzie ciszy.Tylko Tyu masz to olac....bo taka postawe nie lubia :lol::lol::lol: Poetko!!!!!!!!!Znasz swoja wartosc wiec glowa do gory a szczekaczki niech gadaja... :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej na swiecie nie cierpie zniewolenia,wiecie...takiej sytuacji gdy ktos was do czegos zmusza ,na sile stara sie wpoic swoje poglady i tak drazy wasz mozg,ze wam peka.To jest potworne nie dac komus miec wlasnego zdania,nie pozwalac mu swobodnie funkcjonowac tylko dlatego ,ze inaczej mysli i czuje ...ze szantazuje np.gdy nie chcesz przyznac racji .To jest gorsze od ...no nie wiem jak to ujac brak mi slow.Nigdy nie kupujcie ptakow i nie zamykajcie ich w klatkach :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie świat jest zły tylko ludzie!

 

Czy natura i zwierzaki są złe? Może kula ziemska, błękit nieba, wybrzeże, góry?? Ludzie psują i niszczą, także siebie samych:(

 

Co do tego, czego nie lubię: schematów i zbędnych dekoracji, cwaniactwa, szukania sobie problemów na siłę, życia cudzym życiem, pustoty, dwulicowości.

Narazie tyle, jak coś mi wpadnie to dopiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×