Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

ideał człowieka, w tym względzie kobiety sprowadzasz do fizyczności????????? ZGROZA!!!!!!! Bój się Boga.... brak mi słów...

No pewnie ze taki temat rozluznij sie człowieku :) a boga to sie boje bo wniego wierze. a od czasu kiedy mam tom nerwice boje sie go do przesady :) pozdrawiam nie chciałem nikogo urazic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ideał człowieka, w tym względzie kobiety sprowadzasz do fizyczności????????? ZGROZA!!!!!!! Bój się Boga.... brak mi słów...

No pewnie ze taki temat rozluznij sie człowieku :) a boga to sie boje bo wniego wierze. a od czasu kiedy mam tom nerwice boje sie go do przesady :) pozdrawiam nie chciałem nikogo urazic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dla facetów, a z ciekawości zajrzałam :lol:

 

 

Eh, wszystkim Wam marzą się zgrabne ideały, wymarzone dziewczyny, które śniły się jeszcze wielu innym facetom, ale ciekawa jestem kto by mnie pokochał taką, jaka jestem, czyli znerwicowaną przy kości :lol: , o blond włosach, zielonych oczach, krzywych nogach, zadartym nosie...

 

No ? Słucham ? :lol:

Cisza?

 

Wiedziałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maju, masz dopiero 14 latek, jeszcze Ci się wszystko zmieni nie raz.

 

Każdy chciałby dobrze wyglądać i mieć atrakcyjną dziewczynę/chłopaka, to oczywiste. Podobnie z wymaganiami odnośnie osobowości.

Dlatego też proponuję aby wpisywać jakieś nietypowe marzenia, jeśli ktoś takie ma.

Ja np. zawsze marzyłem żeby mieć dziewczynę trochę starszą od siebie.

Nigdy nie rozumiem dlaczego 99% związków (a więc ii osób) potwierdza zasadę, że chłopak ma być starszy?

Te moje marzenie jest bardzo niepraktyczne, ponieważ dziewczyny nawet bardziej wolą starszych niż chłopacy młodsze, więc nie mam szans. Co gorsza to wogóle nie mam szans u żadnych:od jakiśch 11 lat nie mogę znaleźć, tzn. żadna mnie nie chce. :cry::(

Jakieś 3 lata temu straciłem już nadzieję i odtąd zżera mnie depresja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dam nietypowo: musi mieć równo pod kopułką. ;) Problem w tym że każdy rozumie to inaczej.

Ale czasem marzy mi się taka lekko jędzowata, potwornie inteligentna kobieta która nigdy nie daje odpocząć mózgowi. Koniecznie rude, kręcone włosy i wielkie poczucie humoru.

Ot takie marzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pork- haha XD (aż mi głupio) tyle, że jędzowata nie jestem

 

 

ja mam już swój ideał.

nie jest piękny, wręcz ma śmieszną urodę- jak się na niego spojrzy to już się człowiek polewa. Przy czym- genialne poczucie humoru, inteligencja. Rówieśnik. Ale mnie chyba nie chce XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maju, masz dopiero 14 latek, jeszcze Ci się wszystko zmieni nie raz.

 

Każdy chciałby dobrze wyglądać i mieć atrakcyjną dziewczynę/chłopaka, to oczywiste. Podobnie z wymaganiami odnośnie osobowości.

... i dlatego wolałabym mieć doskonały charakter i z wyglądu przypominać coś wielorybopodobnego :lol:

Po prostu wymiana. Cos za coś.

Aha, no i wiem, że za kilka lat moge wyglądać inaczej, zmienić się z wszystykich względów, ale czy są tu jakies osoby, które nie brałyby pod uwagę mój wiek, bo dla mnie liczy się TERAZ , nie POTEM ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja- mogę powiedzieć, że ja, heteroelastyczna, ale pytamy panów.

 

Ja mimo, iż z wyglądu nie jestem najgorsza, to nikt się jeszcze (o ilemi wiadomo) we mnie nie zakochał, bo nie wiem :P

ale specyficzna z charakteru to jestem- kompanka do piwa zaje**sta, ale co do czego to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie panie! Wygląd jest sprawą drugorzędną! ! Tak naprawdę liczy się ... umiejetność gotowania, głaskania po brzuszku i drapania za uszkami. :D

Maju: mówią że miłość jest ślepa, więc co za różnica ile masz lat. Jak was zetknie to kto by się tam oglądał na konwenanse. A z drugiej strony to na rówieśników, myślę sobie, na razie nie masz co liczyć... Ale to tylko moje prywatne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz dla mnie ideal kobiety to taka ktora by ze mna zdolala na dluzsza mete wytrzymac, wszystkie moje nastroje, leki, wady mniejsze i wieksze. I zarazem taka dla ktorej ja mialbym chec wyzbyc sie w miare mozliwosci tych wad. A wyglad jest wzgledny, liczy sie tylko na poczatku(jesli w ogole). Bo jak sie jest ze soba na dluzej, to przestaje sie zwracac na takie detale uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×