Top posty

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Top posty

przez Pieprz 04 kwi 2015, 23:13
magnolia84 napisał(a):uhmmm shemale feet fuck.ing :105:
poproszę o widokówkę

ee footjoby zawsze były takie nijakie
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Top posty

przez Hans 11 kwi 2015, 17:47
hobbyturysta napisał(a):wydaje mi sie ze najwiekszym drapiezikiem na terenie Łosic atakujacym kobiety w wieku 35-45 jest detektywmonk, :great:

Top posty

przez tosia_j 11 kwi 2015, 19:16
refren napisał(a):Gdyby seks kojarzył mi się z narządami i czystą fizjologią, to też bym była antyseksem. Seks to nie jest badanie lekarskie ani sekcja zwłok :)
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Top posty

przez Arasha 12 kwi 2015, 23:01
Z dyskusji o sensie posiadania broni palnej w naszym kraju :great:

Aranjani napisał(a):
bonsai napisał(a):
Davin napisał(a):blah!, to teraz napisz mi kiedy kobiety powinny nosić broń.. ;)

Na pewno nie tuż przed okresem, ani pierwszego dnia. To dopiero byłaby masakra na ulicach. :roll:

Kobieta nawet po okresie jest przed okresem :lol: :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Top posty

przez Śmiercionauta 14 kwi 2015, 17:29
pinda napisał(a):Ajwaj bonzo, chciałabym częściej pisać na forum, ale życie komunistki o żydowskich korzeniach w naszej malej Jerozolimie jest ciężkie. Pracuję w pocie czoła na rzecz zakładu pracy na tej śmieciowce w tvnie, mobbingują, sprzątam stoły Kamilowi, potem jeszcze smsami mnie męczy. 6 h dziennie niczym w Utopii Morusa. Potem jeszcze 300% normy w Agorze - mam dzielo na wierszówkę. Muszę pisać do wyborczej, ale może któregoś dnia szczęście się i do mnie usmiechnie i zacznę pisać do Krytyki Politycznej. Teraz ciągle mnie odrzucają, choć w aplikacji wyraźnie zaznaczam, ze wystarczy mi wynagrodzenie w nasionach konopi i dziełach wybranych Marksa i Engelsa. Wieczorami i w weekendy daję korepetycje z hebrajskiego. Obywatel poprostumacierewicz ma takie zarobki i stanowisko niczym sekretarz KC PZPR, to może sobie pozwolić na większą aktywność forumowa. Swoją drogą ciekawe jak dostał taką robotę, pewnie jest z układu...
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Top posty

przez pinda 14 kwi 2015, 17:38
Śmiercionauta, hihi ;)
burning down the house!

Top posty

przez magnolia84 14 kwi 2015, 20:32
carlosbueno napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):Uśmiech jakiejś starej kobiety, której dałam cukierki:)

mam nadzieję że nie przykleiły jej się do protezy :mrgreen: ja tez dostałem dziś cukierka

i radość prysła
magnolia84

Top posty

przez na_leśnik 15 kwi 2015, 00:27
magnolia84 napisał(a):Infinity, przyznam szczerze, że nawet nie spodziewałam się, że wygra. Za młoda widać, ale przede wszystkim bezpartyjna, dlatego nie dali jej szansy. ach no i pewnie nie miała szerokich znajomości. To było do przewidzenia. Co za naftalinowy pierdolnik

Rozjebka totalna :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Top posty

przez Masturbow 16 kwi 2015, 19:21
tak dzis mi sie snilo ze dostalam wpierdol za to ze nazwalam uzyszkodnkow nerwicy kropka kom ,,cpunami'' a kiedy chcialam wyglosic oswiadczenie i zaczelam przepraszac przez mikrofon wyszyscy wychodzili chociaz to bylo na dworze i nie mieli gdzie uciec*

elo elo 3, 2, 0.
Masturbow

Top posty

przez Masturbow 17 kwi 2015, 19:56
Ostatnio miałem poroniony sen (W sumie to normalny) Jakaś staruszka mnie głaskała po głowie, tak jakby za mgłą i coś mówiła, uśmiechała się. Nie słyszałem jej, nagle słyszę ,,czujesz jakie miękkie, głaskam cię bo główce Rafałku, miękkimi rękawiczkami, z mojej macicy''

:roll:
Masturbow

Top posty

przez Arhol 17 kwi 2015, 20:04
win xD
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Top posty

przez na_leśnik 28 kwi 2015, 13:15
Dystymia - problem solved:

polecam Ci do wyboru:
-książkę ' W pułapce myśli'
-luteranizm
-boks

:mrgreen:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Top posty

przez *Wiola* 06 maja 2015, 23:00
Candy14 napisał(a):Agus przeciez juz dawno puscilismy to w niepamiec... tylko Nieboszczyk odkopal trupa ;)
Moderator

Top posty

przez Powietrzny Kowal 06 maja 2015, 23:43
Fioletta! Meine libśien! Obrazek
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Sortuj wg