Skocz do zawartości
Nerwica.com

Którym psycholem z filmu jesteś?


Evia

Rekomendowane odpowiedzi

bonsai, hah , ja tez :

 

Jesteś jak narzeczona Laleczki Chucky, Tiffany. W zasadzie nie lubisz zabijać, ale jest to uzależnienie, któremu ciężko się oprzeć. Jednak starasz się nad sobą pracować. Skupiasz się głównie na miłości. Czasem zdarzy Ci się popełnić błąd, jednak niezwykle rzadko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi test usunęłam po tym kiedy się zorientowałam, że to nie jest jednak test na psychola :D:?

 

bonsai, wyszła Ci kobieta kot? :mrgreen:

 

opis Jokera

 

Jesteś jak Joker. Uwielbiasz się śmiać i zabijać, a wszystko po to, aby wkurzyć Batmana. Nie zależy Ci na pieniądzach, tylko na zabawie. Jesteś nienormalny i zarazem inteligentny, a to oznacza wybuchową mieszankę.

 

No cóż, chyba również pora zmienić płeć, ale w sumie to Joker się malował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, :D

 

Evia, nie :P, ale to był chyba test dla kobiet, bo jedno z pytań brzmiało jakoś tak: planując wyjście imprezowe myślisz o a) szpilkach i zajebistym makijażu... No i ja rzeczywiście o tym myślę, ale nie na sobie jakby! I wyszła mi kobieta, która w każdym filmie ma taką samą minę. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to był chyba test dla kobiet, bo jedno z pytań brzmiało jakoś tak: planując wyjście imprezowe myślisz o a) szpilkach i zajebistym makijażu... No i ja rzeczywiście o tym myślę, ale nie na sobie jakby!

 

NIe był tylko dla kobiet bo w tym samym pytaniu była odpowiedź b) garniak

Poza tym zaznaczyłam szpilki i makijaż a i tak wyszedł mi facet :bezradny:

 

I wyszła mi kobieta, która w każdym filmie ma taką samą minę. :|

 

To w Batmanie była Kristen Stewart? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w Batmanie była Kristen Stewart? :D

 

edit Myślałam, że tamten test dotyczył tylko postaci z Batmana, bo wyszedł mi Joker a później klikając byle co wyskoczyła mi kobieta kot, za trzecim razem jednak wyszła mi zupełnie obca postać.

 

Znalazłam jeszcze 2 testy

 

http://samequizy.pl/ktory-czarny-charakter-jest-mentalnie-twoim-blizniakiem/

 

http://samequizy.pl/ktorym-czarnym-charakterem-jestes-kiedy-sie-wkurzysz/

 

Kurczę, wszędzie mi wychodzi Joker :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jak Dexter Morgan. Kochający i lojalny, jednak Twoja okropna przeszłość sprawiała, że drzemie w Tobie potrzeba zabijania. Zabijasz tylko morderców, więc to chyba całkiem w porządku, prawda? W dodatku masz uczucia i potrafisz się zakochać, więc nie jesteś do końca psychopatą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jesteś jak detektywmonk z filmu To nie jest kraj dla normalsów pod honorowym patronatem forum nerwica.com. W dzień jesteś ciepłymi kluchami, sympatycznym prawiczkiem, zadurzonym w Magdzie z sąsiedztwa (lat 37), zadowolonym z batonika i emisji nowego odcinka Pierwszej miłości. Jednak to tylko pozory, gdyż Twoja dualistyczna natura jest o wiele bardziej skomplikowana. Mroczne alter ego dochodzi do głosu po zachodzie słońca. Wtedy przemieniasz się w psychopatycznego, sadomasochistycznego zwyrola, który tropi forumowiczki (lat 32 i 39) wypadając znienacka zza krzaków, żeby pokazać im swojego batona (Twix Xtra za 1,19zł z promocji w Biedronce)."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×