Program Tabu, National Geographic

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Program Tabu, National Geographic

przez national 17 cze 2014, 13:07
Drodzy Uzależnieni,
Piszę, ponieważ realizujemy obecnie program Tabu dla National Geographic Channel. To program, w którym będziemy podejmować tematy tabu, skupiać się na najbardziej niewiarygodnych zachowaniach praktykowanych w naszym kraju.
Serial będzie przedstawiał świat z perspektywy ludzi, którzy przez niektórych mogliby być uznani za osoby kontrowersyjne.
Szukamy oryginalnych, odważnych ludzi, którzy chcą opowiedzieć o swoim życiu, którzy chcą się podzielić swoimi doświadczeniami.

Szukamy ludzi nietuzinkowych. Ludzi wyjątkowych, którzy nie chcą być postrzegani jako jedni z miliona. Słowem ludzi, którzy przełamują tabu. Wiemy, że każdy jest inny i tę inność chcemy pokazać. Dość już czarno białego społeczeństwa. Szukamy osób odważnych, które śmiało powiedzą przed kamerą o tym, co ich pociąga, co przeraża, jak żyją, z czym mają problem

Każdy odcinek poświęcony będzie osobnemu zagadnieniu. Chcielibyśmy zaprosić Was do jednego z nich, dotyczącego uzależnień Ze swojej strony pragnę zapewnić, że program realizowany dla National Geographic, będzie w pełni rzetelny, chcemy pokazać z jakimi nietypowymi uzależnieniami zmagają się Polacy, od seksu, czy masturbacji po hazard, czy wyrywanie włosów. Forma programu to reportaż a nadrzędnym celem dziennikarzy jest pokazanie ogólnie pojętej inności.

Z poważaniem, Katarzyna Dobosz
k.dobosz@firefilm.pl
883 215 033
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
17 cze 2014, 13:01

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Przeskocz do