Skocz do zawartości
Nerwica.com

dlugie przebywanie na nerwica.com


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio rutynowa czynnoscia stalo sie dla mnie przebywanie na nerwica.com przychodze z pracy latpop na kolana i forum.

Mam tutaj kontakt z ludzmi tak jak ja zmajacymi sie z nerwica itutaj moge zneżc zrozumienie,

a czasmi komus pomoc. Obawiam sie ze jest tego za duzo.Z drugej strony tak sie przyzywczailem, ze obawiem sie że nie wiem co zamiast tego.

Trwa to miesiac. Pewnie nie jest to jakies uzaleznienie, ale przyzwyczajenie. Od tygodnie zaczyna mnie to jednak meczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, wiedziałem, że w końcu ktoś poruszy ten temat. Ja generalnie mam podobnie, mam w sumie tak ze wszystkim forami gdzie zaczynam czytać, interesować się tym co ludzie mają do powiedzenia a później z ciekawości śledzić na bieżąco. To jest jakiś objaw manii u mnie, bo równie dobrze później mi się może odechcieć niespodziewanie i znikam. Ale generalnie to przecież jestem uzależniony od przebywania w necie ;]

Staram się ograniczać przeglądając w zasadzie tylko 10% pojawiających się tematów, nie mam czasu obecnie na wgłębianie się w złożoność problemów jakie tu są poruszane, brakuje mi wiedzy żeby cokolwiek sensownego doradzić. Zostawić sobie w tle forum i zajrzeć raz na jakiś czas czy coś interesującego piszą...czy tylko trollują erotomany niewyżyte ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Ja również tutaj zaglądam, poznałam wiele miłych osób i nabrałam trochę sil.Moze odpocznij od forum :?:

Jezeli Ciebie to meczy , nie ma sensu.. :(

 

-- 04 paź 2013, 09:08 --

 

Zreszta ja rowniez o tym myślałam...tylko mnie przebywanie tutaj nie meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to do reszty oszalałam przez to forum :D Jeśli tylko jestem przy kompie to mam otwartą stronę z forum i nawet jeśli jestem czymś zajęta ale w oczy rzuci mi się ciekawy temat to wsiąkam. Nie mówiąc już o tym, że palę jak głupia, kiedy coś tu z zaciekawieniem czytam :P Moje życie towarzyskie do końca uschnie, bo tyle tu siedzę, a potem padnę na raka płuc :hide:

I myślę nawet w pracy co tu się dzieje kiedy mnie nie ma, np. kiedy widzę czyjś post w temacie o samookaleczeniach to zastanawiam się co się z tą osobą dzieje, albo kiedy ktoś pisze, że się źle czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja tu na miejscu nie mam rodziny, ale znajomych zaniedbuję. Ktoś do mnie np. dzwoni że chce się spotkać a ja nie idę bo siedzę na forum :shock:

Jak facet się do mnie przeprowadzi to będę musiała sobie zrobić mały odwyk, bo wsiąknę tu na amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ostatniej przerwy siedze,czy mam w tle forum cały czas,praca pozwala na rozwijanie nałogu,zaprzedałem dusze i życie towarzyskie całkowicie,nawet jak gdzieś jestem to i tak rozważam co tu sie dzieje.

Z racji tego jeśli czujecie że siedzicie tu za długo,to walczcie z tym,choćby na inne fora,strony cokolwiek nim staniecie się forowymi nołlajfami z tysiącami postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyliście, myślałem ze tylko ja tam mam. Dla mnie naturalne stały sie wieczorne sesje az do zaśnięcia. Ale za dnia jak pracuje to nie zagladam nawet z ciekawosci. Zostawiam to na wieczor, nie wiem czy to jest zle czy dobre tylko ze dlugie i ze moze czlowiek siedzac tutaj zbyt dligo trwa w tym nerwicowym swiecie. Meczyć to mnie aż tak badzo nie męczy. Jak ktos ma problem to starem sie mu sesnownie odpisac a nie takie byle co. Sa tacy co maja na liczniku 5 000 postow i niepotrzebnie tylko strasza ludzi bez zastanowienia, a ktoś możne sie solidnie zestresować. Lubie tez pisać długie posty bo sie przy tym uspakajam, a jedoczenie ogladam TV wiec raz oko na monitor raz na telewizor.

 

-- 05 paź 2013, 01:02 --

 

i tak leci wieczór caly

 

-- 05 paź 2013, 01:09 --

 

dla niczego z powodu tego forum nie rezygnuje, ale żadne inne mnie tak nie wciągaja.

 

-- 05 paź 2013, 02:28 --

 

A teraz mam szanse powalczyc z kolenym "uzaleznieniem" - telewizja bo właśnie cos nawaliło w kabluwce pierwszy raz odkad pamietam i TV nie dziala. Cholera moze nie zasne?

 

-- 05 paź 2013, 02:29 --

 

oczywiście kablówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia,

Jak facet się do mnie przeprowadzi to będę musiała sobie zrobić mały odwyk, bo wsiąknę tu na amen.

Rzuć go dziewczyno. Forum jest ważniejsze. Faceta znajdziesz kiedy indziej, a takiego forum to już nie. No źle Ci radzę? :lol:

 

hania33,

Kurcze tak spojrzałem w Twój profil, to faktycznie jesteś płodna w postowaniu. Niecałe 2 miechy i prawie 3 koła postów :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Właśnie ..sama się zdziwiłam :mrgreen:

 

-- 05 paź 2013, 10:57 --

 

rotten soul, Nocami tutaj nie przesiaduje ..a 3 kola niedługo :D

 

-- 05 paź 2013, 11:10 --

 

rotten soul, płodna..świetnie ujęty wyraz :D

piękna średnia,są szanse na wspaniałą spam dusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33,

Nocami tutaj nie przesiaduje .

Bo w nocy to tu się niewiele dzieje, więc raczej niewiele tracisz. Najgoręcej jest wieczorem przeważnie.

 

a 3 kola niedługo :D

Uważaj bo możesz się wypalić tak szybko jak ja. Ja nagle stwierdziłem, że niewiele już mam istotnego (czy nie) do powiedzenia i rzadko się teraz udzielam. Zajmuję się głównie prowadzeniem swych haremów, jak to niektórzy mi sugerują "dyskretnie" :lol:

 

Kestrel,

piękna średnia

Twoja też do przeciętnych nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo możesz się wypalić tak szybko jak ja. Ja nagle stwierdziłem, że niewiele już mam istotnego (czy nie) do powiedzenia i rzadko się teraz udzielam. Zajmuję się głównie prowadzeniem swych haremów, jak to niektórzy mi sugerują "dyskretnie" :lol:

wyszlo szydlo z wora :lol::mrgreen:

Twoja też do przeciętnych nie należy.

Dlatego tez pisalem,ze jakby ktos mial poczucie ze juz odciac sie nie moze,to niech spieprza i nie nabija pierdyliarda bezuzytecznych postow jak ja np ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki bardo uzależnininy nie jestem bo potafie spedzac czas inaczej, dzisiaj na forum przesiedzialem chyba 2 godziny. Co na cały wolny dzien jest osignieciem... W sumie napisalem dwa posty. Ale mysalem o tym forum jak mnie tutaj nie bylo.

 

Ahma, Może to zdrowsze, a ciekawe co tam przeszukujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, A myslalas, by te spedzone godziny przekuc na handel?? Wiesz, taniej kup, drozej sprzedaj. Czasem mozna kupic cos w jakims pakiecie, parti, pozniej sprzedawac pojedynczo z przyzwoita przebitka. Zaczac mozna od malej sumy, kupic pare pierdol ktore latwo bedzie sprzedac z malym zyskiem, i opracowac sobie jakis system :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis tez dlugo nie siedzialem, moze za dnia okolo jednej godziny. Chybe nie jest az tak zle... Natomiast wieczorne sesje staly sie juz stalym elementem dnia.

Wczoraj czytałem ten post to tym co pomaga w masturacji. Bardzo mnie rozsmieszl, złapałem dobry humor i zasnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×