Skocz do zawartości
Nerwica.com

uzależnienie od toksycznej znajomości


charlotta91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich,

Jutro wcielę w życie jedną z najważniejszych decyzji mojego życia. Muszę się rozstać z toksycznym chłopakiem.

Na początku wszystko było ok, tak jak u ludzi zakochanych i zapatrzonych, ale chyba się uzależniłam od niego, może to głupio brzmi ale jestem osobą która ma brak poczucie własnej wartości, boję się samotności, tego że może nie spotkam w swoim życiu kogoś kto bedzie mi odpowiadał, boję się że będę ranić kolejnych chłopaków, przez przymus podążania za ideałem, przez obecnego zaczęłam palić, boję się że będę miała raka, nie chcę umierać młodo... On zamiast mi pomagać tylko mnie dołuje, pije codziennie i pali, pamiętam że musiałam na niego krzyczeć żeby zaczął pracować, okłamywał mnie, nie podjął odpowiedzialności za zaciągnięty kredyt, jest rozrzutny i uważa że ma prawo do moich pieniędzy, na które tak ciężko pracuję. Od trzech lat niczego sobie nie kupiłam, nie mamy pralki, schudłam, i wpadłam w depresje wszystko jest dla mnie szare, nie mam ochoty oddychać, chciałabym pewnego dnia usnąć i się nie obudzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

charlotta91, a wiec dobra decyzja. Jedna mala uwaga

przez obecnego zaczęłam palić,

nie..zaczelas palic bo taka podjelas decyzje

 

uważa że ma prawo do moich pieniędzy, na które tak ciężko pracuję.

ale Ty przeciez mozesz uwazac inaczej prawda? wiec dlaczego nie zrobilas nic zeby go wyprowadzic z bledu? Ludzie robia nam to na co pozwalamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

charlotta91, nie wiem dlaczego, ale faktem jest że ciągnie nas do takich toksycznych relacji. Długo trzeba się przekonywać, zanim naprawdę taką się skończy. Ale pomyśl obiektywnie... ciągniecie tego Cię zniszczy, a może nie jutro, może nie za tydzień, ale natrafisz na właściwą osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×