Problem z chłopakiem

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 18 cze 2015, 14:09
Psychotropka olała, bo?

Problem z chłopakiem

przez Psychotropka`89 18 cze 2015, 20:03
Lastin89, olała, bo ja lubię czułe smsy i zawsze je otrzymywałam <lubię je, niech to będzie infantylne, sztuczne, udawane ale to lubię i nie chciałabym tego zmieniać>. Dla mnie to oznaka, że druga strona o mnie pamięta.
Zakładając, to co napisałaś o tych fetyszach... No bez jaj. Żeby mój facet wysyłał na jakimś forum BUTY, na które się spuścił? :shock: Nope, nope, nope... :nono: Myślałam, że fetysz polega na tym, że po prostu lubi w łóżku jak założysz szpile, to że obejrzał się za jakąś fajną dziewczyną na ulicy w ciekawych botkach, też spoko, no ale są pewne granice. Dla mnie to jakieś popapranie. Nie akceptujesz tego, wkurzasz się... Myślisz, że on z tego zrezygnuje? Wątpię, w najlepszym wypadku zacznie się z tym czaić i Cię okłamywać.
Ja nie lubię skrajności. Jestem za urozmaiceniami, nowościami ale z typowym fetyszystą bym być nie potrafiła.
Dlatego...
Psychotropka`89

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 19 cze 2015, 01:28
Rozumiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 19 cze 2015, 01:34
Inni jakie mają zdanie w tym temacie? Co o tym sądzicie? Proszę o szczere odpowiedzi.

Problem z chłopakiem

przez Arhol 19 cze 2015, 12:02
Chodzi o to, że mam wrażenie, że mnie nie kocha, nie zależy mu na mnie,ma mnie gdzieś, olewa mnie.
Podaję na to przykład: mój facet pracuje codziennie po 14 godzin, wraca z pracy o godzinie 22. Już wiele razy zdarzyło się, że nie napisał mi nawet słowa dobranoc - przez to jest mi przykro, mam wrażenie, że ma mnie gdzieś, olewa mnie, jest mi strasznie przykro.
A on potrafi mnie tylko przeprosić i zawsze tłumaczy się tym, że był tak zmęczony, że nie zdążył napisać dobranoc...

litoości,chłop zapier*&^& jak niewolnik,i problem z cyklu #1świat bo nie napisze "słitaśnego smska",rly?
Chyba że też przy spotkaniach cię olewa,ignoruje,traktuje bez szacunku/tudzież jak przysłowiową "szmatę" - wtedy owszem,ma cię gdzieś.
Problemem faktycznym jednak jest to że gość patroszy jaszczura do butów i jeszcze chwali się tym w necie innym dusicielom,tu faktycznie lvl wtfuu jest spory i się nie dziwie że to przeszkadza.
Co na to poradzi? Nie wiem,spróbować pogadać przede wszystkim że nie bardzo ci pasuje jego nietypowe hobby i czy mógłby tego zaprzestać,aczkolwiek domyślam się że może być niemały problem,by hardkorowy fetyszysta odpuścił swoje "upodobania".
Zaś jeśli masz problemy z samooceną i zazdrością,radziłbym też psychoterapię (tyle że to moja subiektywna opinia)

I tak,faceci czasem patrzą na inne,ale nie jest to równoznaczne z tym że kurwią się na rogu każdej ulicy z inną aż do sfajczenia fujary :roll:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Problem z chłopakiem

przez Masturbow 19 cze 2015, 12:06
Arhol napisał(a):
Chodzi o to, że mam wrażenie, że mnie nie kocha, nie zależy mu na mnie,ma mnie gdzieś, olewa mnie.
Podaję na to przykład: mój facet pracuje codziennie po 14 godzin, wraca z pracy o godzinie 22. Już wiele razy zdarzyło się, że nie napisał mi nawet słowa dobranoc - przez to jest mi przykro, mam wrażenie, że ma mnie gdzieś, olewa mnie, jest mi strasznie przykro.
A on potrafi mnie tylko przeprosić i zawsze tłumaczy się tym, że był tak zmęczony, że nie zdążył napisać dobranoc...

litoości,chłop zapier*&^& jak niewolnik,i problem z cyklu #1świat bo nie napisze "słitaśnego smska",rly?

no no, a do (cudzej!) baletki wpakować węża to czas ma :nono:
Masturbow

Problem z chłopakiem

przez pinda 19 cze 2015, 12:20
Kochani. Mam problem i nie wiem gdzie napisać. Mój kolega ostatnio podwoził mnie autkiem i przez przypadek zostawiłam na tylnym siedzeniu reklamówkę z baletkami na zmianę (bo śmierdzą mi stopy), wysiadłam, podziękowałam uśmiechem za podwózkę i zapomniałam o butach! Potem upomniałam się o swoje baletki, ale on wyparł sie tego, że zostały w samochodzie! Nie wiem co mam myśleć, czy to kleptoman czy może ma inne problemy, a może ja zapomniałam i zostawiłam baletki gdzieś indziej? Gdzie teraz sa? Co o tym myślicie? Aha leki jakie biorę to:
Fluoksetyna 40mg,
Hydroksyzyna 0,25mg.
burning down the house!

Problem z chłopakiem

przez Argish 19 cze 2015, 12:25
pinda, masz po baletkach pewnie je zjadł biedaczek z głodu :hide:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Problem z chłopakiem

przez Masturbow 19 cze 2015, 12:28
pindo! baletki się już pewnie rozkleiły od lepkiej mazi, więc większego pożytku byś z nich i tak nie miała ;) kupię Ci nowe :)
Masturbow

Problem z chłopakiem

przez pinda 19 cze 2015, 12:40
Aj widzicie, mam nauczkę by nie wsiadać ze znajomym do auta, teraz będę tylko z nieznajomymi jeździć. Argish ale on dużo pracuje, gdzieś z 14h na dobę to chyba zarabia i stać go na pełnowartościowe posiłki, zatem po co by zażerał sie moimi bucikami?
Masturbow licz się ze sporym wydatkiem, rozmiar 43 :)
burning down the house!

Problem z chłopakiem

przez Argish 19 cze 2015, 12:42
pinda, pewnie lubi smak ubłoconej podeszwy i znoszonych wkładek do butów :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 19 cze 2015, 14:43
Argish napisał(a):pinda, pewnie lubi smak ubłoconej podeszwy i znoszonych wkładek do butów :P

po tym co napisaliście to już w ogóle się załamałam, kocham gościa ale co zrobić jak on ma w głowie popaprane od fetyszu, nie mam pojęcia... brak mi słów

Problem z chłopakiem

przez PannaNatalia 19 cze 2015, 15:05
Dla mnie to wszystko jest bardzo dziwne,chyba bym nie brnęła w to dalej...
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 19 cze 2015, 15:07
Arhol napisał(a):

Problemem faktycznym jednak jest to że gość patroszy jaszczura do butów i jeszcze chwali się tym w necie innym dusicielom,tu faktycznie lvl wtfuu jest spory i się nie dziwie że to przeszkadza.
Co na to poradzi? Nie wiem,spróbować pogadać przede wszystkim że nie bardzo ci pasuje jego nietypowe hobby i czy mógłby tego zaprzestać,aczkolwiek domyślam się że może być niemały problem,by hardkorowy fetyszysta odpuścił swoje "upodobania".

Myślisz, że powinnam chłopakowi zaproponować wizytę u seksuologa? Może to by coś pomogło, taka terapia u seksuologa....?

Sortuj wg