Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

przez Enzo Maiorca 19 sty 2015, 23:35
Witam serdecznie,

Jestem nowy na forum.Bardzo proszę o pomoc wszystkich, którzy przeczytają mój post.Z góry dziękuję.
Postanowiłem założyć tutaj konto, ponieważ od dłuższego czasu (2 miesiące) nie potrafię sobie poradzić z pewnym problemem w relacji z moją partnerką.

Jesteśmy już ze sobą ponad rok.Ja mam 33 lata, ona 30.Nie mieszkamy razem.
Dzieli nas 220 km, więc bardzo często do siebie dzwonimy i odwiedzamy się przynajmniej raz w tygodniu a teraz rzadziej ze względu na jej egzamin.Ona pracuje w urzędzie ja szukam od roku pracy.
Dodam tylko, że wcześniej znaliśmy się tylko wirtualnie, przez internet jakieś 7-8 lat.Poznaliśmy się na portalu fotka.pl a następnie po zlikwidowaniu tam konta przenosiliśmy się najpierw na nk.pl a potem na facebook.pl.
Ona wtedy bardzo chciała się ze mną spotkać a ja jej zawsze odmawiałem albo ją zwodziłem, bo byłem z kimś innym.

W lipcu 2013 roku zostawiła mnie w bardzo przykrych okolicznościach moja narzeczona, z którą spędziłem ostatnich 7 lat i z którą byłem od pół roku zaręczony.Wcześniej byłem raz w związku, który trwał 4 lata i miałem krótkie epizody z 5 innymi kobietami.
Moja obecna partnerka nigdy nie była z nikim w relacji dłuższej niż 2 lata a bezpośrednio przed związkiem ze mną spotykała się z jakimś chłopakiem, którego poznała w klubie.

I tutaj tkwi mój problem.

Napisałem, że mam problem od 2 miesięcy, ponieważ to właśnie wtedy, po tym jak moja obecna partnerka zaskoczyła mnie następującym zdaniem:
(Kotku musimy pójść do galerii, muszę sobie kupić coś do ubrania, ponieważ chcę ładnie wyglądać na spotkaniu z moim byłym, od którego muszę wziąć materiały na egzamin końcowy na notariusza) - chodziło o byłego, z którym straciła dziewictwo
postanowiliśmy zacząć rozmawiać o swoich byłych związkach i dowiedziałem się wtedy, że ona spała z 5 facetami, nigdy nie była w długoletnim związku - najdłuższy to 2 letni, a tak to - 1 rok czy nawet pół roku, była zdradzana przez jednego z nich, po czym przeszła załamanie nerwowe a tuż przed związkiem ze mną spotykała się i spała z facetem, którego poznała w drogim klubie w Warszawie i którego potem jej koleżanka złapała obściskującego się z inną, podczas gdy moja dziewczyna była na wakacjach, co ostatecznie zakończyło ten "związek".

Po tym wszystkim co się wtedy dowiedziałem do dzisiejszego dnia nie mogę dojść do siebie.
W jednej chwili spaliły się moje ideały. Ideały, które miałem na temat tego za jaką kobietę ją do tej pory uważałem.
W życiu nie pomyślałbym o tym, że kobieta, z którą jestem od roku i która buduje ze mną piękny związek nigdy wcześniej nie potrafiła zatrzymać żadnego faceta na dłużej przy sobie.Że potrafiła przespać się po miesiącu znajomości z facetem, z którym poznała się w klubie i z którym chodziła na randki do klubów.

I mimo tego, że byliśmy razem u psychologa ja nadal czuję się źle i nie mogę normalnie funkcjonować.
Od 2 miesięcy ciągle się o to kłócimy, przynajmniej 2 razy w tygodniu.
W tych kłótniach ja bardzo często wypominam jej także okropne teksty, które do mnie przez ten rok naszego związku mówiła.

A mówiła takie rzeczy:
- ty masz kotku takie chude nóżki nie to co mój były, który był piłkarzem, on miał piękne nogi...
- czemu już nie chcesz się ze mną kochać, kiedyś kochałam się z jednym z moich byłych całą noc...
- przestań mówić do mnie, że byś chciał się ze mną kochać jak byłam w liceum, wtedy byłam dziewicą, myślisz ,że tak łatwo jest wejść w dziewicę...

Gdy jej to wypominam przeprasza mnie, że tak mówiła, ale psycholog u której byliśmy powiedziała mi, że ona mówiła tak specjalnie, żeby mi było przykro.

Cierpię ja a przede wszystkim cierpi na tym moja partnerka, która nie dość, że ma teraz bardzo duży stres związany z egzaminem końcowym na notariusza już za 2 miesiące to jeszcze dodatkowo przeżywa stres związany z naszymi kłótniami, co bardzo źle odbija się na jej zdrowiu i ogólnym samopoczuciu.

Jest mi bardzo przykro, z powodu tego, co między nami się dzieje, bo do listopada było wszystko super, ale to ona 2 miesiące temu swoją głupią, nieprzemyślaną wypowiedzią uruchomiła mimowolnie tę bardzo niebezpieczną maszynę zwaną - porozmawiajmy o swoich byłych związkach.
Nie wiem, ale zrobiła to prawdopodobnie nieświadomie z tego co mi tłumaczyła.Chciała już o tym rozmawiać ze mną na początku znajomości, ale ja wtedy nie chciałem.
Teraz mówi, że głupio zrobiła, że nie powinna mówić do mnie takich tekstów,że musi się wystroić na spotkanie z byłym i że bardzo żałuje.

Ale to wszystko nie zmienia faktu, że ja od kiedy dowiedziałem się tego wszystkiego na jej temat jestem wrakiem człowieka.Dosłownie.

Moje samopoczucie jest w bardzo złym stanie.
Mam zaburzone poczucie własnej wartości.
Mam częste problemy ze snem.
Budzę się w nocy i myślę o jej byłych partnerach i o tym kim byli i że ją dotykali.
Pojawiły się nerwobóle.
Straciłem zainteresowanie wszystkim co kiedyś sprawiało mi radość.Sport, nurkowanie, książki.


Dodam, że moja partnerka bardzo mnie kocha.Wiem to i widzę to po jej zachowaniu.Określa mnie mianem - mężczyzny swojego życia, osoby, z którą chce mieć dzieci i z którą chce być do końca życia.
Wszystkim o mnie opowiada.Mówi, że przez ten okres kiedy znaliśmy się tylko wirtualnie byłem jej jakby idolem,zawsze jej się podobałem i zawsze pragnęła się ze mną spotkać.
Wiem, że nikt nigdy nie kochał mnie tak jak ona.
Kiedyś uważałem, że moja poprzednia dziewczyna bardzo mnie kochała, ale to co widzę teraz przebija tamto uczucie.
Widzę jak bardzo jej na mnie zależy.Jak przeżywa nasze kłótnie.Jak płacze kiedy się kłócimy.Jak stara się, żeby było dobrze.Jak boli ją to, że ja się męczę.
Jak prosi, żebym jej nie zostawiał i żebyśmy walczyli o nasz związek.


Ja też ją kocham a przynajmniej tak mi się wydaje, bo po tym jak zostawiła mnie moja narzeczona po 7 latach bardzo zwątpiłem w miłość.
Przez długi czas nie wiedziałem co to znaczy kogoś kochać i nie jestem pewny czy w końcu to wiem.Bo jeśli bym ją kochał to czy nie powinienem zapomnieć jej tego co robiła ? Wybaczyć ?
Ale ja narazie niestety nie potrafię.

Jaki mam problem zapytacie ?

Moim problem jest zazdrość wsteczna czyli zazdrość o jej byłych partnerów.
Nie potrafię się z tym pogodzić.Boli mnie to, że moja ukochana spała z 5 facetami.Brzydzę się tym i mam do niej o to wielki żal.
Jest mi z tym cholernie źle.
Dodatkowo mój żal i ból potęguje fakt, że bezpośrednio przed związkiem ze mną spotykała się tylko miesiąc i spała z facetem poznanym w klubie.Drogim Warszawskim klubie, które zawsze kojarzyły mi się z łatwymi panienkami lecącymi na kasę i z facetami, którzy tam takich panienek szukają.
Kiedy mówię jej o tym, ona odpowiada, że chodziła tam tylko potańczyć i że z tym kojarzą jej się tylko kluby, że nie można uogólniać, że to są miejsca dla łatwych panienek, bo jej koleżanka znalazł w takim miejscu miłość itd.i że chodziła tam bo jej koleżanki chciały.Tak, jej koleżanki to kobiety, które lecą na kasę.

Kiedy ją pytam dlaczego potrafiła przespać się z kimś po miesiącu znajomości odpowiada, że czuła się gotowa na to.
Że dla niej to naturalne, że jak się z kimś jest to się z nim śpi.Mówi, że przecież nie zrobiła tego na pierwszej randce.
Że jakby nie to, że była wcześniej w nieudanym związku to by do tego nie doszło.
Że nigdy wcześniej nie poznała faceta w klubie ani nie dała nikomu nawet swojego numeru telefonu w takim miejscu.


Nie potrafię zrozumieć tego, że ona mimo swojego wieku w jakim ją poznałem - 28 lat nigdy nie potrafiła stworzyć z nikim długiego związku.Ale potrafiła za to "zaliczyć" 5 krótkich związków.
Nie potrafię się pogodzić z tym jak szybko w mojej opinii potrafi pójść z kimś do łóżka.
Ze mną zrobiła to też bardzo szybko, po miesiącu i 2 tygodniach, na 5 randce.

Z jednej strony moja partnerka rozkochała mnie w sobie swoją skromnością, dobrym sercem i wspaniałą osobowością.
Dzięki niej zapomniałem o tym jak potraktowała mnie kiedyś moja narzeczona.Pozwoliła mi na nowo poznać szczęście.
Bardzo ją kocham.Kocham jej serce, jej osobowość, podziwiam ją za to co osiągnęła, bardzo mi się podoba fizycznie, uwielbiam seks z nią
Staram się, żeby było dobrze.Chciałbym, żeby było dobrze.
Ostatnio dodałem nasze wspólne zdjęcie z Sylwestra na facebooka i podpisałem " z najpiękniejszą kobietą od słońcem", bo miałem nadzieję, że to pomoże mi się lepiej poczuć.Owszem pomogło.Na 2 dni...
Bardzo się ucieszyła jak to zobaczyła.

Zauważyłem, że jak jesteśmy ze sobą to jest trochę lepiej.Dużo rozmawiamy, robimy fajne rzeczy i nie myślę wtedy o tym.
Jak się rozstaniemy to znowu jest źle
Choć spotykamy się od roku a ja od roku szukam pracy,ona nigdy nie robiła mi wyrzutów z tego powodu.Pomaga mi jak może.Płaci za większość zakupów, kino czy wspólny obiad.
Wczoraj powiedziała mi, że jak była w kościele to widziała rodzinę z pięciorgiem dzieci, biedną rodzinę, ale widać, że szczęśliwą i że ona też woli być biedna, ale szczęśliwa.

A z drugiej strony moja partnerka to osoba, która potrafiła kiedyś pójść do łóżka po miesiącu z facetem ,którego poznała w drogim klubie.
Dla mnie jedno z drugim się wyklucza.
Dla mnie jedno nie pasuje zupełnie do drugiego.
Chodzenie do kościoła, skromna wielodzietna rodzina i zachwyt nad tą rodziną a z drugiej strony zachwyt nad drogimi klubami i facetami tam poznanymi ?!
Nie rozumiem tego ?!
Kiedy ona udaje ?
Czy jak tak mówi czy jak tak robi ?
Czy jedno wg was nie może wykluczyć drugiego ?

Boję się bardzo, że nigdy nie będę umiał spojrzeć na nią z pełnym szacunkiem i zapomnieć, że oprócz mnie spała z innymi.I że bardzo łatwo wg mnie przychodzi jej seks z kimś nowo poznanym.
Boję się jej w pełni zaufać, bo nie wiem do końca kim ona tak naprawdę jest i co myśli.
Czy to wszystko co dla mnie robi to robi od siebie, bo taka jest czy tylko po to, żeby mi się przypodobać ?
Boję się, że za parę lat jak skończy się "chemia" między nami to wszystko się rozsypie a ja ze względu na mój wiek raczej nie mogę sobie już na to pozwolić.
Boję się, że jak będziemy ze sobą, to ona za parę lat będzie mi kiedyś wypominać te jazdy, które jej robię teraz i będzie chciała rewanżu.
Tak było z moją ex.
Na samym końcu związku wypomniała mi to, że jej też kiedyś wypominałem jej byłych.Proszę powiedzcie mi co zrobilibyście na moim miejscu.
Czy to nie jest toksyczny związek ? Ale czy nagle stał się toksyczny, bo wcześniej taki chyba nie był ?
Czy walczylibyście o tę miłość ?
Czy odpuścilibyście, bo ona i tak nie ma szans przetrwać, bo to nie jest prawdziwa miłość ?
Mam takie myśli, że jak ją zostawię to moje problemy znikną.
A ja nie chcę już cierpieć.
Offline
Posty
19
Dołączył(a)
19 sty 2015, 16:15

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

Avatar użytkownika
przez Follow_ 19 sty 2015, 23:54
Myślę, że toksyczne jest to myślenie. Bardzo destrukcyjne dla was obojga. Myślałeś o terapii dla siebie?
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1742
Dołączył(a)
11 lip 2014, 20:07
Lokalizacja
Tricity

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

przez Enzo Maiorca 20 sty 2015, 00:01
Follow_ napisał(a):Myślę, że toksyczne jest to myślenie. Bardzo destrukcyjne dla was obojga. Myślałeś o terapii dla siebie?


Tak myśleliśmy oboje o terapii dla mnie.
Ale nasz psycholog powiedział, że jak zacznę chodzić do niego sam to już nie będziemy mogli chodzić na terapię do niego jako para.
Dlatego ciągle się zastanawiamy co robić.
Ale moja partnerka chce żebym tam poszedł sam i nawet chce mi to zasponsorować.
Offline
Posty
19
Dołączył(a)
19 sty 2015, 16:15

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

Avatar użytkownika
przez Follow_ 20 sty 2015, 00:05
Możesz do niego pójść sam a skonsultować się u kogoś innego... przecież nie ma tylko jednego terapeuty na świecie.
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1742
Dołączył(a)
11 lip 2014, 20:07
Lokalizacja
Tricity

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

Avatar użytkownika
przez carmen.s 20 sty 2015, 12:03
Lepiej jej odpuść już tych byłych, ale to zdecydowanie ona powinna iść na terapie. Takie wzbudzanie zazrości, potem przepraszanie, wzniosłe słówka. Takie to neurotyczne.
Yeah, blowfishing this up.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
314
Dołączył(a)
16 mar 2014, 23:20
Lokalizacja
Dolny Śląsk

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

przez Enzo Maiorca 20 sty 2015, 12:37
Follow_ napisał(a):Możesz do niego pójść sam a skonsultować się u kogoś innego... przecież nie ma tylko jednego terapeuty na świecie.


Tak wiem, ale w mojej okolicy to jedyny dobry psychoterapeuta.I jak zaczęliśmy tam już chodzić razem to chcemy to kontynuować.
Problem jest tylko taki, że dopóki ona nie zda egzaminu to nie ma czasu tam ze mną chodzić a egzamin jest dopiero za 2 miesiące i boję się, że do tego czasu wszystko się rozpadnie.
Offline
Posty
19
Dołączył(a)
19 sty 2015, 16:15

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

Avatar użytkownika
przez Candy14 20 sty 2015, 12:45
kUrcze zachowujecie sie oboje jakbyscie mieli po 15 lat.. :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Avatar użytkownika
Offline
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum
Posty
20467
Dołączył(a)
09 kwi 2012, 22:26

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

przez Enzo Maiorca 20 sty 2015, 12:51
carmen.s napisał(a):Lepiej jej odpuść już tych byłych, ale to zdecydowanie ona powinna iść na terapie. Takie wzbudzanie zazdrości, potem przepraszanie, wzniosłe słówka. Takie to neurotyczne.


Ona powinna iść na terapię wg Ciebie ? A ja nie ? To ja cierpię bardziej w tym związku.Ona owszem też jest zazdrosna o moje byłe, szczególnie o jedną z nich - tę 7 letnią, ale nie zachowuje się tak jak ja i nie cierpi tak jak ja.Twierdzi, że dlatego, że mnie kocha.

Ona twierdzi, że też ma problem z moimi byłymi a w szczególności czepiła się tej ,z którą byłem 7 lat.
Wydaje mi się, że dlatego, ponieważ to w tym czasie kiedy trwał mój 7 letni związek ona chciała się ze mną spotkać, nalegała na spotkanie, ale do tego spotkania nie doszło.I widocznie ma żal, że to wszystko przez nią, bo tak bardzo ja kochałem, że nie chciałem się spotkać po kryjomu z nią i w dodatku to była dziewczyna, której się oświadczyłem.
Ale dla mnie to naturalne, że jak się z kimś jest 7 lat to trzeba to zrobić.Dlaczego miałbym tego nie zrobić ?

A co jest bardziej normalne ?
Żal do mnie o to, że byłem z kimś 7 lat i się tej osobie oświadczyłem ?
Czy mój żal do niej, że w ciągu swojego całego dorosłego życia nigdy nie potrafiła stworzyć z kimś długotrwałej relacji i potrafiła z kimś pójść do łóżka po miesiącu ?

-- 20 sty 2015, 11:53 --

Candy14 napisał(a):kUrcze zachowujecie sie oboje jakbyscie mieli po 15 lat.. :roll:


Możliwe, ale to nie zmienia faktu, że mamy problem i szukamy pomocy...
Offline
Posty
19
Dołączył(a)
19 sty 2015, 16:15

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

Avatar użytkownika
przez Candy14 20 sty 2015, 13:22
Problem macie zdecydowanie. zaczelabym od zastanowienia sie dlaczego rozpadaly sie wasze poprzednie zwiazki..moze nie dojrzeliscie jeszcze do tego zeby dzieli zycie z drugim czlowiekiem? Jakies wnioski z tych rozstan?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Avatar użytkownika
Offline
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum
Posty
20467
Dołączył(a)
09 kwi 2012, 22:26

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

przez Nicholas1981 20 sty 2015, 13:46
A mówiła takie rzeczy:
- ty masz kotku takie chude nóżki nie to co mój były, który był piłkarzem, on miał piękne nogi...
- czemu już nie chcesz się ze mną kochać, kiedyś kochałam się z jednym z moich byłych całą noc...
- przestań mówić do mnie, że byś chciał się ze mną kochać jak byłam w liceum, wtedy byłam dziewicą, myślisz ,że tak łatwo jest wejść w dziewicę...

To jest dla mnie dziwne. Jak się kogoś kocha i uważa za "mężczyznę swego życia" to mu się raczej nie mówi, że jest gorszy od byłych i nie wzbudza zazdrości, która jest zawsze destrukcyjna. Też mam problem z zazdrością o partnerkę, ale nie o przeszłość (no jak się jest w pewnym wieku to zwykle ma się tą "przeszłość" i inne, nieudane związki za sobą), raczej o tu i teraz i nawet nie o to, że się boję, że mnie zdradzi czy coś takiego. Jestem zazdrosny o czas, który poświęca innym, o jej przyjaciół, znajomych itd.
(Kotku musimy pójść do galerii, muszę sobie kupić coś do ubrania, ponieważ chcę ładnie wyglądać na spotkaniu z moim byłym, od którego muszę wziąć materiały na egzamin końcowy na notariusza) - chodziło o byłego, z którym straciła dziewictwo

Dlaczego chciała się wystroić na spotkanie z byłym? Chyba kurna też byłbym zazdrosny, jakby mi kobieta coś takiego powiedziała. No sorry
Nicholas1981
Offline

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

przez Enzo Maiorca 20 sty 2015, 14:15
Nicholas1981 napisał(a):
A mówiła takie rzeczy:
- ty masz kotku takie chude nóżki nie to co mój były, który był piłkarzem, on miał piękne nogi...
- czemu już nie chcesz się ze mną kochać, kiedyś kochałam się z jednym z moich byłych całą noc...
- przestań mówić do mnie, że byś chciał się ze mną kochać jak byłam w liceum, wtedy byłam dziewicą, myślisz ,że tak łatwo jest wejść w dziewicę...

To jest dla mnie dziwne. Jak się kogoś kocha i uważa za "mężczyznę swego życia" to mu się raczej nie mówi, że jest gorszy od byłych i nie wzbudza zazdrości, która jest zawsze destrukcyjna. Też mam problem z zazdrością o partnerkę, ale nie o przeszłość (no jak się jest w pewnym wieku to zwykle ma się tą "przeszłość" i inne, nieudane związki za sobą), raczej o tu i teraz i nawet nie o to, że się boję, że mnie zdradzi czy coś takiego. Jestem zazdrosny o czas, który poświęca innym, o jej przyjaciół, znajomych itd.
(Kotku musimy pójść do galerii, muszę sobie kupić coś do ubrania, ponieważ chcę ładnie wyglądać na spotkaniu z moim byłym, od którego muszę wziąć materiały na egzamin końcowy na notariusza) - chodziło o byłego, z którym straciła dziewictwo

Dlaczego chciała się wystroić na spotkanie z byłym? Chyba kurna też byłbym zazdrosny, jakby mi kobieta coś takiego powiedziała. No sorry


To też jest dla mnie bardzo dziwne i jednocześnie bardzo przykre.Dlatego pisałem, że nie ufam jej do końca i nie wiem kim ona tak naprawdę jest.
To jest któryś z kolei czynnik świadczący o tym, że w niej jest jakaś sprzeczność.Że co innego mówi a co innego robi i robiła.
Tak jak z tym kościołem,o którym pisałem czy też z tym, że dorosła kobieta nigdy nie była z kimś dłużej a cały czas o mówi o miłości.

Wiem, że wzbudzanie zazdrości jest destrukcyjne.Dlatego między innymi mamy teraz poważny kryzys w związku.
Myślę, że to, czego się o niej dowiedziałem 2 miesiące temu byłoby łatwiejsze do przełknięcia, gdyby nie te żałosne teksty, które przez ten rok do mnie mówiła, które teraz jak sobie je przypominam tylko potęgują mój żal i gniew.
Offline
Posty
19
Dołączył(a)
19 sty 2015, 16:15

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

Avatar użytkownika
przez bittersweet 20 sty 2015, 14:23
Ze mną zrobiła to też bardzo szybko, po miesiącu i 2 tygodniach, na 5 randce.
czyli Ty tez zrobiłes to z nią bardzo szybko, po miesiącu i 2 tygodniach na 5 randce, co ?
Takie podwojne standarty widze w całej Twojej wypowiedzi, czepiasz sie ze miała 5 partnerów a ile partnerek Ty miałes ? Ona nie potrafiła nawiązac stałego zwiazku, ale Twoje tez sie rozpadały.... ergo, zapomnij o jej przeszłosci, bo każdy jakas ma i Ty tez nie jestes kryształowy.
Co do twojej dziewczyny, opowiadajac o ex zdecydowanie chce Ci dokuczyc, dlatego uwazam ze oboje powinniscie sie przejsc na terapie. Jezeli ona teraz nie ma czasu, to niech na razie powstrzyma sie od wspominania o swoich byłych, tyle chyba moze zrobic, zeby nie sprawiać Ci przykrosci.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze
Avatar użytkownika
Offline
Posty
5141
Dołączył(a)
21 lut 2012, 21:03

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

przez Enzo Maiorca 20 sty 2015, 14:29
Candy14 napisał(a):Problem macie zdecydowanie. zaczelabym od zastanowienia sie dlaczego rozpadaly sie wasze poprzednie zwiazki..moze nie dojrzeliscie jeszcze do tego zeby dzieli zycie z drugim czlowiekiem? Jakies wnioski z tych rozstan?


No mamy niestety.Tak się zastanawiam czy to dobrze, że pojawił się on teraz a nie za kilka lat.

Z tego co wiem jej poprzednie związki rozpadały się raczej z błahych powodów, oprócz 2, gdzie była zdradzana.A tak to mówiła, że kłóciła się z partnerem i jakoś tak to się samo rozpadło albo, że jeden z jej byłych wolał spędzać czas z kolegami i dlatego się rozstali.

Jeśli zaś chodzi o mnie związki to moja 7 letnia ex zostawiła mnie z dnia na dzień, wyjeżdżając za granicę a mój 4 letni związek zakończyłem ja sam zakochując się w koleżance ze studiów (wiem, byłem młody i głupi). A moje pozostałe partnerki to raczej były krótkie epizody, które również ja kończyłem.

Wnioski z moich rozstań ?
Nie ufać nigdy do końca kobiecie.Nie uzależniać swojego szczęścia od niej.Walczyć do końca o miłość.Nie poddawać się.Razem przezwyciężać problemy.Nie kończyć związku dla innej...

Wnioski z jej rozstań ? Nie mam pojęcia czy takowe wyciągała.Bo jak ją kiedyś zdradzał facet, to nie przeszkadzało jej to z kolejnym iść do łóżka po miesiącu i on także ją zdradził...
Offline
Posty
19
Dołączył(a)
19 sty 2015, 16:15

Kochająca partnerka i problem od 2 miesięcy.Pomóżcie...

przez Nicholas1981 20 sty 2015, 14:51
Partnerzy to raczej powinni sobie ufać, bo w przeciwnym razie średnio widzę szanse. Miłości z pewnością nie można na nikim wymusić. Wnioski z poprzednich związków są ważne - jasne. Ale trzeba się też zastanowić w jakim punkcie teraz nie jarzy. Te teksty, które Twoja dziewczyna rzucała - to były w jakichś konkretnych okolicznościach? W czasie kłótni? czy tak po prostu bez powodu? "Kłóciła się z partnerem" i dlatego rozpadł się związek któryś tam - czy teraz nie robi tego samego z Tobą? Może szybko się nudzi?
Nicholas1981
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Przeskocz do