Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy warto mieć faceta ? / kobietę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Warto- jeśli: czujesz się kochanym, wspieraniem, czujesz tą miłość, wsparcie w każdej sytuacji

 

Nie warto- jeśli masz faceta/kobietę z musu bo tak wypada a on/ona ma Cię w dupie i męczysz się jeszcze bardziej w toksycznym związku

 

Suma- warto, ale nie na siłę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, a po cholerę dodatkowy wrzód na dupie? Fajnie się dobrze zabawić, razem gdzieś wyskoczyć, może nawet pójść do łóżka, ale to wszystko jest fajne tylko na krótką metę. Potem zaczynają się tylko same problemy. A jak są problemy to trzeba się ich pozbyć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto , Candy14, o widzisz jak Ty mało wiesz ;) problemów się niektórzy pozbywają .....co prowadzi donikąd bo nadal są nierozwiazane .Podejście w ten sposób do związku jest totalnie niedojrzałe.

Qrf, Nie bardzo rozumiem jak?wybiera za Ciebie?

Ramanujan, a Ty co jasnowidz jesteś ,że już wiesz co będzie ?chyba że wychodzisz z takiego założenia to rzeczywiście nie ma mocnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrf, o sorry umknal mi Twoj post.

gorzej jak ktoś właśnie wybiera za Ciebie i nie obchodzi go zdanie nawet Twoje.

eee ale jak to?

A wybierać też trudno - skreślać kogoś na starcie z powodu własnych przeczuć?

a ja mysle ze warto zaufac intuicji :) Tyle ze jak czlowiek jest mlody to nie zwraca uwagi na rzeczy najwazniejsze... niestety. W kazdym razie nadal uwazam ze na ludzi owszem sie trafia ale od nas zalezy czy ich wybierzemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pytanie jest dziwnie sformułowane. Co to znaczy "mieć"? Posiadać? Mieć na własność? Brzmi trochę jak "czy warto mieć telewizor". W końcu ten drugi człowiek nie jest rzeczą. Byłem kiedyś w związku z dziewczyną, która właśnie tak mnie traktowała mam wrażenie, jak dodatek do torebki. Drażni mnie coś takiego jak cholera. Raczej nie "mieć kogoś" tylko "być z kimś" - ktoś należy do Ciebie, Ty należysz do niego. Partnerstwo, więź emocjonalna, bliskość fizyczna, zrozumienie, miłość. Daję i otrzymuję... Chcę dawać, żeby ta druga osoba była szczęśliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tośka, a jak to w praktyce wygląda ... ten ruski balet ? :shock:

On robi kapiel, ja kolacje dla syna. On zakupy ja gotuje. On rano z nim ja wieczorem. Razem kazdy wyjazd na spacer. Oboje poswiecilismy swoje przyjemnosci. Nie ma ze jedno lezy a drugie haruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On robi kapiel, ja kolacje dla syna. On zakupy ja gotuje. On rano z nim ja wieczorem. Razem kazdy wyjazd na spacer. Oboje poswiecilismy swoje przyjemnosci. Nie ma ze jedno lezy a drugie haruje

To już wyższa szkoła jazdy. I odpowiedź raczej na pytanie "czy warto mieć dziecko"? Bo w tym przypadku poświęcenie kieruje się ku dziecku jednak. Ale cudownie, że tak się potraficie wspierać w trudnej niewątpliwie sytuacji. To się nazywa odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×