Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cholerna nieśmiałość


Rekomendowane odpowiedzi

To chyba z nią mam z nią problem. W chwili gdy znajduje się osoba, na której mi zaczyna zależeć to wtedy głupieję. Po prostu nie wiem, co mam zrobić, żeby jakoś tą relację zacieśnić, nie wiem jak pokazać, że mi zależy. Od jakiegoś czasu jestem chyba zakochany, bo ciągle myślę o jednej dziewczynie. Znamy się od paru lat, czasem się widujemy w różnych gronach znajomych, parę razy zapraszałem gdzieś na jakieś wyjście, ale bez większego rezultatu. Po prostu powiedzieć? Ale przy jakiej okazji, w jakich okolicznościach? Ot tak zaprosić na jakąś np. kawę? Osobiście czy zadzwonić / wysłać mejla? Czy raczej jak będę często ją gdzieś próbował wyciągnąć to sama to zauważy? No po prostu masa tego typu problemów. W tym wszystkim najbardziej obawiam się nie tyle odmowy i odrzucenia, tylko nieumiejętności "przebicia się" do kogoś i wyrażenia o co mi chodzi, że w końcu zostanę sobie z moimi uczuciami sam.

Pracuję nad tym na terapii, ale też dzielę się tym na forum, bo w realu póki co jakoś mi to nie idzie:\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam z tym MEGA MEGA problem,ale mam też parę doświadczeń.Jak zapraszasz dziewczyne i odmawia Ci dwa razy to nie jest tobą zainteresowana i tyle.Ona już wie że Ci się podoba,ale ty jej nie.Nic nie ugrasz.Tylko zapomnieć.Tak z moich prób wynika.

No i drugie doświadczenie,to jak kogoś zapraszasz to dzwoń.Nie smsy,fejsy,mejle,tylko dzwonisz.

 

Co do reszty to więcej Ci nie powiem,sam mam jak mówiłem patologiczny problem z budowaniem bliskości,nawet nie niesmiałośc ale bliskie związki po prostu.Kurs tańca mi trochę pomógł,ośmieliłem się,więc możesz spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zapomnieniem to będzie wyzwanie, tym bardziej że nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ona też jest zainteresowana, ale to ja nie potrafię tego okazać.

Fajny pomysł z tym kursem tańca, kiedyś też o tym myślałem. Dzięki za przypomnienie i za rady;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×