Skocz do zawartości
Nerwica.com

zdrada faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 25 lat jestem w związku z moim facetem od 4 lat. Niedawno przez przypadek przeczytałam jego rozmowe z pewną parą... dowiedziałam się ze spotkał się z nimi na "trójkącik" i jest BI. Załamałam się. Zrobiłam mu awanture co robił w tą nocy kiedy to się wydarzyło, wymyślił jakąs historie i przysiągł ze chce być ze mną do końca zycia i nie wyobraża sobie życia beze mnie... Odpuściłam bo nie potrafie mu powiedzieć ze wiem, boje się jego reakcji. Ponownie weszłam na ich rozmowy i On napisał im że załuje i nie chce sie juz z nimi spotkac bo mnie kocha i tak nie moze... nie wiem co mam robić, bardzo mnie to boli a najbardziej to ze nie moge mu zaufać i cały czas mam ich widok przed oczami... Ale kocham go mimo to...CO ROBIC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie historie się zdarzają i podyskutować zawsze można, a w dodatku jestem pewny, że większość użytkowników włażących do tematu, po wyłączeniu kompa wraca do swojego życia i ma głęboko, że ktoś na serio ma zrujnowane życie, czy że kogoś tam zdradzono, ważne, że swoje się napisało i miło poklikało, więc to czy troll czy nie, powinno być tu sprawą drugorzędną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, po co insynuować komuś prowokacje, przecież nie ma tu przymusu odpowiadania na każdy post.

 

Uważam, że 1234qwerty ma racje, powinnaś mu powiedzieć. Sama tego w sobie nie zdusisz, to nie dość że zdrada to w dodatku świadcząca o trochę odchylonych preferencjach Twojego faceta. Jeśli masz zamiar z nim być dalej, nie obędzie się bez jakiejś wspólnej terapii a już na pewno nie bez szczerości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie szczerze porozmawiać czego oczekujecie od związku i jak widzicie seks w tym związku bo w tym przypadku to ważne jak on ma słonnosci bi i do trujkatów, ja bym chyba była w stanie wybaczyć, ale woalałabym wiedzieć i podjąć te decyzje swiadomie, natomiast dużo gorzej znosze kłamstwo i to,ze ktoś ukrywa cos przede mną. bo wtedy zyje bez swiadomosci i nie mam danych by podjąć o czyms swiadoma decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdrady nie wybaczylam i nie wybacze, ale jak Ci dobrze zyc ze swiadomoscia ze facet lata na boki bo jest bi i tak predzej czy pozniej znowu to zrobi, Twoja sprawa. Jak ktos kocha to umie sie powstrzymac od zdrady, w sumie nawet nie ma takiej potrzeby skoku na bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×