Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chłopak młodszy o 6lat czy to źle?


Rekomendowane odpowiedzi

6,5 dokładnie mówiąc. On 18, ja początkiem lutego 25. Umawiamy się już 2wa miesiące.

Moja mama jest bardzo przeciwna temu związkowi, mówi, że albo ja zniszczę życie jemu, albo on mnie. Bo on jest młody i że mnie zostawi po roku, dwu latach a mi zostanie na życiorysie głęboka rysa. Ja mam wrażenie, że on mnie kocha i chce z nim być, jednocześnie trzymam go na dystans, bo mnie przeraża ta cała perspektywa. Wiem że jestem jego pierwsza miłością, a z pierwszymi tak jest, że jeszcze się nie wie czego nam od życia potrzeba. Boje się też że mogę go skrzywić, bo widzę jak łatwo byłoby go wykorzystać, ukształtować do mojego widzimisie. Mama mówi, że traktuje go przedmiotowo i że moje umawianie się z tak młodym mężczyzną to próba podbudowania swojej wiary we własną atrakcyjność... na początku owszem tak było. Wydaje mi się jednak, że czuje do niego coś większego, nie wiem co mam robić by nie skrzywdzić ani jego ani siebie.

 

Mama do tego stopnia się martwi o mnie, że daje mi pieniądze na psychoterapie. Choć jeszcze nie wiem gdzie pójdę i co powiedzieć na takiej sesji, to zgodziłam się na jej propozycje, bo myślę, że ta konsultacja jak nie pomoże to i tak nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NinaLazur, jak to daje Ci pieniądze na psychoterapię? Skąd 18-latek ma pieniądze? Zakładam,ze od rodziców, co będzie jak się dowiedzą, na co on przeznacza kieszonkowe? To Ty nie pracujesz?

Różnica wieku to ciężki temat, o ile u ludzi 25-31 zaciera się już, później u Was to może byc sprawa nie do przebrnięcia.

18 lat to jeszcze dzieciak, w głowie pewnie ma xboxa, playstation, no chyba,że Ty jesteś na jego poziomie emocjonalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6,5 dokładnie mówiąc. On 18, ja początkiem lutego 25.

 

Dla mnie cala ta historia jest malo prawdopodobnabo opisana jakby dziewczyna miala 13 lat a nie 25. Mama przewija sie w co drugim slowie

 

no chyba, że...:

 

18 lat to jeszcze dzieciak, (...) no chyba,że Ty jesteś na jego poziomie emocjonalnym.

 

:zonk::zonk:

 

problem rozwiązany: idealnie do siebie pasują a mama chce stanąć na drodze ich szczęścia. Kibicujemy i krzyż na drogę :P

większym problemem niż wiek jest brak kontaktu ze swoimi uczuciami, to, że autorka nie wie co tak naprawdę czuje (coś głębszego po 2miesiącach?) i czego oczekuje od tej relacji? Czemu rozpad związku miałby się zakończyć rysą na życiorysie skoro przecież nikt nie planuje odrazu ślubu. Szukanie odpowiedzi na pytania które powinno zadać się sobie u mamy, na forum czy na terapii moim zdaniem jest problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, spoko, ja mam bardzo czuły dowcipomierz, nie trzeba mi tłumaczyć :P

 

Ludzie chyba nie bierzecie tej historyjki na powaznie? :roll:

No ale dopóki Kestrel nie wpadnie zrobić porządku to można sobie pożartować, pomaga na zapierdziel w pracy :P

 

Reiben --> dzięki za ROTFLa :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to postrzeganie przez kobiety xboxa jako zabawki tylko dla dzieci powinno otrzymać własną nazwę medyczną? :P

 

HA HA HA :P

niestety o iksboksach piszę przez pryzmat swoich ciężkich doświadczeń-mój facet ma 3 konsole i 12 (!!!!!!!!!!!!!!) padów i ileśtam pilotów

olaboga

 

Candy ja tam wierzę, widziałam takie "rzeczy", w dodatku koleś z kieszonkowego sponsorował laskę, która od dawna powinna na siebie zarabiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×