Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak rozpoznac, ze kobieta jest Tobą zainteresowana :D


Rekomendowane odpowiedzi

Po sobie mogę stwierdzić, że:

 

-gadam głupoty

-za dużo się śmieję

-nerwowa gestykulacja

-ogólne kompromitowanie się :lol:

 

Jak mi nie zależy, to jestem sobą i zachowuję się swobodnie. Kumpli przyciągam, tych, którymi jestem zainteresowana - odpycham (tym zachowaniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacja.

Zachowywanie się , jakby coś mnie ograniczało.

Boję się podejść bliżej

 

W zupełności wystarczy..

W takich chwilach to najlepiej uciec jak najprędzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomal4321a, zależy, czy jest pewna siebie, nieśmiała, wyniosła i powściągliwa itp. Nie ma jednej odpowiedzi. Może napisz, jak ona się zachowuje i pobawimy się we wróżbitów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobasz się kobiecie i masz spostrzegawcze oko dasz rade to rozpoznac.

Po 1 zawsze uśmiecha sie przy Tobie.

Po 2 zawsze smieje sie z twoich żartów nawet jak sa głupie i niesmieszne

Po 3 unika z tobą kontaktu wzrokowego bys czasem nie rozwikłał jej "myśli" lub czasem odwrotnie nie moze powstrzymac wzroku by sie na ciebie nie gapic, Złoty sposób jak odchodzisz i ona sie odwraca by cie jeszcze raz zobaczyc "to wiedz że coś sie dzieje" :)

Po 4 jesli jest w miare odwazna szuka dotyku, granica prywatnosci 40 cm jest czesto naruszana

Po 5 sa takie co udaja niedostepne i sie złoszcza przy Tobie

Po 6 by rozpoznac ze ona ma cos do ciebie sprawdz jak zachowuje sie przy innych facetach i porownaj to z tym jak zachowuje sie przy tobie jesli jest róznica na + tzn ze cos do ciebie ma

 

Works every time :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, jak rozpoznać. Okazać jej zainteresowanie i zobaczyć, jak zareaguje 8)

Aha, jeszcze tęskne spojrzenie (nie dotyczy osób, które nieśmiałość skazuje na kontemplację obuwia rozmówcy)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, byl :) moj...ale dotyczyl mezczyzn

Ach, już pamiętam. :mrgreen:

Po 1 zawsze uśmiecha sie przy Tobie.

Po 2 zawsze smieje sie z twoich żartów nawet jak sa głupie i niesmieszne

Po 3 unika z tobą kontaktu wzrokowego bys czasem nie rozwikłał jej "myśli" lub czasem odwrotnie nie moze powstrzymac wzroku by sie na ciebie nie gapic, Złoty sposób jak odchodzisz i ona sie odwraca by cie jeszcze raz zobaczyc "to wiedz że coś sie dzieje" :)

Po 4 jesli jest w miare odwazna szuka dotyku, granica prywatnosci 40 cm jest czesto naruszana

Po 5 sa takie co udaja niedostepne i sie złoszcza przy Tobie

Po 6 by rozpoznac ze ona ma cos do ciebie sprawdz jak zachowuje sie przy innych facetach i porownaj to z tym jak zachowuje sie przy tobie jesli jest róznica na + tzn ze cos do ciebie ma

To nie wyczerpuje tematu, ale zgadzam się. ;)

 

Tak na ten moment dodałbym nietrudne do wychwycenia detale: ona ukradkiem zerka ci w oczy, po czym spuszcza wzrok. Jeśli to parę razy się powtarza- w taki specyficzny sposób, iż widać, że coś jej chodzi po głowie :mrgreen: zainteresowana na 95%. Temu zabiegowi często towarzyszy poprawianie włosów/ jakiś zabawny niepokój ruchowy. Jeśli po spojrzeniu sobie w oczy wyrzuca wzrok do góry- olewa cię. Jeszcze jeden dziwny detal, mówcie co chcecie, sprawdzałem na przestrzeni 2 lat, odkąd się o tym dowiedziałem: gdy kobieta siedzi, jej nogi skierowane są w twoim kierunku, tak, że gdyby przypiąć do jej kolan strzałkę, to wskazywała by ciebie. To żadna reguła, ale jeśli współwystępuje z wcześniej wymienionymi, to jest już pewniak. :P

Ps. Czasem to wszystko o kant dupy rozbić. W gimbazie podobałem się ponoć jednej dziewczynie z klasy przez 3 lata, dowiedziałem się o tym już po skończeniu gim od jej przyjaciółki. Nie zauważyłem nic. Inna sprawa, że była b. skryta, nieśmiała, nie dążyła bezpośrednio do nawiązania kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, dokładnie. To było tylko kilka porad w pigułce. By wyczerpac temat trzeba by napisa ksiązke, a powiem szczerze ze nie che mi sie :D

Jeszcze jako rada mozna doradzic obserwsowanie najblizszej przyjaciółki "obiektu". Przewaznie jest ona o wszystkim poinformowana i warto w jakis sposob oczywiscie zrecznie sporóbowac wyciagnac od niej informacje. Albo np gdy obiekt z kumpelka patrza sie na ciebie jak na ciastko z kremem po czym sie smieja to "wiedz ze cos sie dzieje...." :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obserwsowanie najblizszej przyjaciółki "obiektu". Przewaznie jest ona o wszystkim poinformowana i warto w jakis sposob oczywiscie zrecznie sporóbowac wyciagnac od niej informacje. Albo np gdy obiekt z kumpelka patrza sie na ciebie jak na ciastko z kremem po czym sie smieja to "wiedz ze cos sie dzieje...." :twisted:

 

Takie rzeczy to chyba tylko w gimnazjum i ewentualnie szkole średniej. No chyba, że ja już za stara jestem na śmiechy, chichy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to chyba tylko w gimnazjum i ewentualnie szkole średniej. No chyba, że ja już za stara jestem na śmiechy, chichy :P

yyy, akurat ze śmiechów i chichów to myślałem, ze kobiety nigdy nie wyrastają, przynajmniej część.

ale co ja tam wiem. 035.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy, akurat ze śmiechów i chichów to myślałem, ze kobiety nigdy nie wyrastają, przynajmniej część.

ale co ja tam wiem. 035.gif

Bo nie wyrastają, u mnie w robocie to dopiero smichy hihy odchodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też są 2 kobiety z gatunku "hłe hłe hłe hi hi hi ho ho ho z dupy niewiadomo z czego,ale się śmiejemy"

Przez co wydają mi się czasem bardziej popaprane niźli ja

w00t.

 

Co do płci przeciwnej i zainteresowania,nie wiem,jak dotąd nigdy nie wypaczyłem,albo co bardziej prawdopodobne - nie byłem nigdy dla jakiejkolwiek panny interesujący :P.

 

foto_97e1a041fbad1d38efea7e9fef12f3ea.gif

 

Zaś jak wynika czasem z moich obserwacji osobniczek płci przeciwnej,gdy te wykazują zainteresowanie i są skore rozpocząć rytuały godowe,to często po prostu "głupieją",bełkoczą jak kaktus itp .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×