Problemy w sferze seksualnej

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez libertynka 11 sty 2014, 14:27
Nihil3, ja Cię zrozumiałam bardzo dobrze
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Kalebx3 Gorliwy 11 sty 2014, 15:17
oj monk w seksie chodzi o milion rzeczy, oprócz płodzenia dzieci. ja dzieci nie mam, a seks jest.. hmm, zdrowy :)
po (dobrym) seksie wstajesz rano wypoczęty, zrelaksowany, z uśmiechem na twarzy, oczy błyszczące, gęba promienna, patrzysz w lustro i wyglądasz jakoś lepiej, masz dobry humor, lęki znikają, nic nie wyprowadza z równowagi, zauważasz pogodę za oknem i myślisz jaki ładny dzień, poza tym dobry seks potrafi wywalić z ciała kilkutygodniowy stres, robisz się taki bardziej elastyczny, kręgosłup przestaje boleć, masz duużo energii i nawet chce ci się iść rano po bułki. nie ma opcji, żeby się wkurzyć o poranku po dobrym seksie. w ogóle od tego powinno się rozpoczynać i kończyć każdy dzień

o kurcze :shock: ,,, takiej kokainy to mi trzeba . :D
Już dawno (jeśli w ogóle ) nie czytałem tak promiennej promocji udanego seksu .Brawo za opis ,,, jednak dla mnie pozostanie on tylko opisem , bo seks dla mnie to już tylko przyjemność na równi z sikaniem i oddawaniem kupy ;)
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez libertynka 11 sty 2014, 15:23
Kalebx3, po naprawdę dobrym seksie chodzi się 5cm nad ziemią i tego Ci życzę :mrgreen:
vel veganka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 11 sty 2014, 15:26
to chyba jak się uprawia seks raz na pół roku.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez libertynka 11 sty 2014, 15:28
Mushroom, albo z nowym partnerem ;)
vel veganka

przez Kalebx3 Gorliwy 11 sty 2014, 15:28
Veganka chyba cos w tym jest co mówisz, bo żona faktycznie na drugi dzień z rana chodzi w o wiele lepszym humorze ;) . Jednak za często to sie nie dzieje, bo w Naszym związku jest jeszcze ta Trzecia, Paroksetyna ;)
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez Reiben 11 sty 2014, 15:29
veganka napisał(a): po (dobrym) seksie wstajesz rano wypoczęty, zrelaksowany, z uśmiechem na twarzy, oczy błyszczące, gęba promienna, patrzysz w lustro i wyglądasz jakoś lepiej, masz dobry humor, lęki znikają, nic nie wyprowadza z równowagi, zauważasz pogodę za oknem i myślisz jaki ładny dzień, poza tym dobry seks potrafi wywalić z ciała kilkutygodniowy stres, robisz się taki bardziej elastyczny, kręgosłup przestaje boleć, masz duużo energii i nawet chce ci się iść rano po bułki. nie ma opcji, żeby się wkurzyć o poranku po dobrym seksie. w ogóle od tego powinno się rozpoczynać i kończyć każdy dzień 8)

fajnie być kobietą ;p
Reiben

przez Pieprz 11 sty 2014, 15:29
veganka napisał(a):Mushroom, albo z nowym partnerem ;)

to tylko 2 razy w zyciu robiłem (chyba że liczymy loda to 3) i nie latałem nad ziemią :bezradny:

-- 11 sty 2014, 15:30 --

Reiben napisał(a):
veganka napisał(a): po (dobrym) seksie wstajesz rano wypoczęty, zrelaksowany, z uśmiechem na twarzy, oczy błyszczące, gęba promienna, patrzysz w lustro i wyglądasz jakoś lepiej, masz dobry humor, lęki znikają, nic nie wyprowadza z równowagi, zauważasz pogodę za oknem i myślisz jaki ładny dzień, poza tym dobry seks potrafi wywalić z ciała kilkutygodniowy stres, robisz się taki bardziej elastyczny, kręgosłup przestaje boleć, masz duużo energii i nawet chce ci się iść rano po bułki. nie ma opcji, żeby się wkurzyć o poranku po dobrym seksie. w ogóle od tego powinno się rozpoczynać i kończyć każdy dzień 8)

fajnie być kobietą ;p

no, to jest chyba kluczowy aspekt
Król Balu

przez Candy14 11 sty 2014, 15:30
Ja tam sie zgadzam z Veganka i tez tak mam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez libertynka 11 sty 2014, 15:43
Mushroom, trzeba się było urodzić kobietą :P mi się raz zdarzyło coś, co chyba można nazwać orgazmem wielokrotnym. i pamiętam tyle, że zaczęłam niekontrolowanie krzyczeć, ale przestałam to słyszeć, nie wiem jak to lepiej opisać ;) no po prostu wydajesz z siebie dźwięk i się w nim tak zatapiasz, że przestajesz go słyszeć. jakieś zwarcie w mózgu czy co :mrgreen:
vel veganka

przez Pieprz 11 sty 2014, 16:41
Mushroom, trzeba się było urodzić kobietą

na pewno są plusy bycia kobietą i przyjemność w seksie jest jedną z nich, ale nie żałuję bycia facetem, jest to bardzo wygodne.

mi się raz zdarzyło coś, co chyba można nazwać orgazmem wielokrotnym. i pamiętam tyle, że zaczęłam niekontrolowanie krzyczeć,

Candy też czasem ma :)
Król Balu

przez Reiben 11 sty 2014, 16:44
Jaka lipaa..też bym chciał krzyczeć
Reiben

przez libertynka 11 sty 2014, 16:52
Reiben, wyobraź sobie, że masz normalny orgazm, powiedzmy, że jest jak fala, która cię zalewa, no więc masz orgazm, duża fala, w trakcie jego trwania niespodziewanie zalewa cię kolejna fala, jeszcze większa, która nakłada się na tą pierwszą , to jest coś zaskakującego, nawet nie wiedziałeś, że to jest możliwe, i kiedy jesteś w trakcie zalewania tymi dwoma orgazmami przychodzi kolejna, gigantyczna fala, w życiu czegoś takiego nie przeżyłeś, nie wiesz co się dzieje, pochłaniają się te fale jednocześnie i przychodzą kolejne i kolejne i już nawet nie wiesz ile ich jest, bo w pewnym momencie odcinasz część zmysłów i zatapiasz się w tych falach całkowicie, nie jesteś w stanie zauważyć jakie dźwięki wydajesz i czy cały blok cię słyszy, no po prostu kosmos, całkowity odlot, tak że wydaje ci się to nie do wytrzymania. kilka orgazmów jeden po drugim i każdy jest silniejszy i silniejszy i każdy jest niespodziewany, bo sobie nie wyobrażasz, że można jeszcze bardziej. A po chwili wraca ci świadomość i jedyne co pamiętasz, to że zacząłeś krzyczeć tak na całe gardło, ale ten dźwięk jakoś się urwał w twojej głowie, chociaż wciąż wychodził z gardła. Jesteś tak oszołomiony, że przez kilkanaście minut dochodzisz do siebie, leżysz z tępym wzrokiem i nie wiesz co się stało, w głowie nie ma myśli, uczuć, jakby reset wszystkiego. nie zastanawiasz się co to do cholery było, bo nie masz czym się zastanawiać, mózg powoli wraca do pracy, jesteś w stanie sobie to wyobrazić? ;)
vel veganka

przez Pieprz 11 sty 2014, 16:56
wsadź se wielkie dildo w dupe to zapewno będziesz niekontrolowanie krzyczeć

-- 11 sty 2014, 16:57 --

Reiben, wyobraź sobie, że masz normalny orgazm, powiedzmy, że jest jak fala, która cię zalewa

u nas to inaczej wygląda, nie ma żadnych fal które zalewają, najwyżej się wylewają
Król Balu

Sortuj wg