Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak odnowić relacje, z kimś kto jest obojętny


plaamkaa

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytajcie i jeśli wiecie jak postarajcie się mi pomóc.

Otóż pare dobrych lat temu kolegowałam się z pewnym chłopakiem naz. X. Niestety nasze relacje zatarły się, ponieważ zakochałam się w nim a nie mogliśmy być razem bo został księdzem..

Mieliśmy dobre relacje mimo różnicy wieku.

Teraz mam 21 lat, mam wspaniałego chłopaka lecz cały czas odczuwam brak X.

Przykro mi z powodu tego że mimo że odświeżyliśmy znajomość 1.5 roku temu nie moge liczyć na nic więcej niż tylko uśmiech kiedy przypadkowo się spotkamy.

W sumie nowe relacje opierają się tylko na tym i może 2 dłuższych rozmów niestety przez internet, ponieważ mieszkamy bardzo daleko od siebie.

 

Nie potrafię go rozgryźć. Nie wiem jak do niego dotrzeć. Każda próba nawiązania jakiegoś kontaktu kończy się nie powodzeniem.

Nie liczę że będziemy najlepszymi przyjaciółmi, ale brakuje mi z nim kontaktu. Nie mogę się rozczulać i mu o tym powiedzieć, ponieważ ze względu na to co do niego czułam oddali się już całkowicie na wszelki wypadek.

 

Nie chcę tu opisywać całej historii, jeśli będzie potrzeba wtedy to zrobię ..

 

No cóż, liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ksiedzem to niech teraz sluzy ludziom, nie po to sie uczyl 6 lat, celibatu poki co nie zdjeli

 

merc83

jak pisałam jest księdzem, ma powołanie, ja mam chłopaka z którym wiążę przyszłość.

Ja nie chce go "zdobyć" czy przekonać do oddejścia.. chcę po prostu naprawić z nim relacje, żeby można było ze sobą popisać raz na ileś a nie udawać że nie dostało się wiadomości

Mój problem polega na tym że nie wiem w jaki sposób mogła bym do niego dotrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kusić ?

Nigdy nie miałam z nim żadnego romansu ani nic z tych rzeczy.

Chcę tylko mieć z nim kontakt. Postaw się na moim miejscu. Wiem że jest księdzem i nie zamierzam tego podważać.

Chcę tylko mieć kontakt jak z każdym innym znajomym

to nie jest zwyczajny znajomy z pracy, pamietaj ze takie niewinne spotkania moga sie przerodzic w cos glebszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plaamkaa, no ale jakoś musisz mu przekazać to co chcesz powiedzieć bo przecież nie telepatycznie. Ja na Twoim miejscu poprosiłbym o rozmowę z nim i wszystko wyjaśnił podobnie jak to zrobiłaś powyżej. Myślę że powinien Cie zrozumieć a jak nie to już trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ był ważną osobą w moim życiu przez długi okres czasu i w pewnym sensie ślad po nim zawsze będę miała w pamięci.

Ciężko jest się pogodzić ze stratą takiej osoby. Powinniśmy próbować naprawić to na czym nam zależy, prawda ?

Nie wymagam wiele, chcę tylko wiedzieć co u niego słychać. Nie mam zbyt wielu przyjaciół, a on był jednym z lepszych.

Czasami siedzę sama w domu i wchodzi mi w myśli, zastanawiam się jak się ma co prowadzi do tego że w konsekwecji myśle o tym co było, a nie potrzebuje tego do szczęścia. Jedynie mi to przeszkadza w codziennym życiu a nie chcę niczego zepsuć z moim obecnym chłopakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

merc84, czemu z góry zakładasz że ich odnowienie kontaktu ma skończyć się w łóżku?

Dokładnie ?

tego nie wiem, ale moze byc to jakies ryzyko, po prostu nie skupi sie na modlitwie ale bedzie myslal o Tobie. tak jak piszesz przez internet. To co ma co godzine e-maile sprawdzac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że opieramy się tu na samych "może". Może by chciał, nie chciał, może by doszło do czegoś, może by coś poczuł... Przecież kurde to są dorośli ludzie a dorośli ludzie rozmawiają ze sobą a przecież autorka tematu własnie chcę kontaktu, rozmowy z w/w osobnikiem więc nie widzę tu problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×