Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zrobić miłą...


Rekomendowane odpowiedzi

Depresja To Ja, temat rzeka...

Wszystko zależy od tego, jak długo jesteście razem, co ona lubi, ile chcesz wydać na niespodziankę itp. itd...

Na pewno kwiaty są zawsze na miejscu, mogą być jakieś niestandardowe (chociaż ja na przykład i tak najbardziej lubię czerwone róże, ale nie wszystkie baby tak mają). No dalej, wszystkie kolacje, nie kolacje. Niedawno czytałam gdzieś o patencie ze zrobieniem pikniku w mieszkaniu na podłodze ;)

Tyle mi przychodzi do głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy, chociaż to może być trochę mało konkretne (ale pewnie większość babek się z tym zgodzi).

Ważne jest, żeby sprawić, żeby dziewczyna poczuła się wyjątkowo.

Zawsze z zazdrością oglądałam te dziwne filmiki o nietypowych randkach/zaręczynach itp itd i myślałam, że takie rzeczy zdarzają się tylko wyjątkowym kobietom... A każda kobieta chce być wyjątkowa.

Nie wiem, czy tym wpisem coś pomogłam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyskocz z kostiumu wielkiego żylastego penisa,uderz ją mniejszym gumowym penisem i na koniec poczęstuj bananowym tortem i spytaj sie czy było chu..owo.

 

Tak na poważnie,znasz ją najlepiej,chyba powinieneś wiedzieć co ona lubi i czym ją zaskoczyć..

 

Ewentualnie są tysiące miejsc związanych ze sportem,jakieś nietypowe lokale,miejca do zwiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja To Ja, Tez ładny , lecz zalezy co Twoja dziewczyna lubi hmm by trzeba było dobrać taki by do każdego ubrania mogla założyc,

 

-- 04 paź 2013, 23:24 --

 

55911279_2_644x461_sliczny-komplet-lancuszek-wisiorek-kolczyki-zdjecia.jpg

 

-- 04 paź 2013, 23:25 --

 

Moze komplet? Zawsze bedzie oryginalny i pasuje do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×