Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pozbyć się popędu|potrzeby bliskości?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Trapi mnie brak odpowiedzi mojego pytania. Zadaję sobie pytanie co zrobić aby nie potrzebować bliskośći dziewczyny. Zarówno mam na myśli kwestię popędu seksualnego i taką potrzebę bliskośći. Jestem samotnym facetem. W swoim życiu poznałem trochę dziewczyn i same koszmarne sytuacje były. Najszczęśliwszy jestem sam. Jestem szczery dla siebie. Nie pogrywam ze sobą. Nie bawię się sobą jak często dziewczyny bawią się facetami. Ale jednak czasem się czuję ogromną paraliżującą samotność. Brakuje dziewczyny krótko mówiąc. I co ja mam robić? :-| Zawsze można za pieniądzę wyrwać dziewczyny. Ale czy jest jakiś sposób aby wyzbyć się potrzeby bliskości? Popęd mogę usuwać np poprzez masturbację. Ale największy problem to wyzbycie się potrzeby bliskośći drugiej osoby. Wyzbyć się świadomośći pustki, osamotnienia i smutku gdy jest się sam. Tak więc czy oprócz kupowania sobie dziewczyny na trudne chwile jest jakaś psychologiczna metoda na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gepardo, ale spójrz pod tym względem, że jak dziewczyna z powodu wysokiego libido pójdzie do jakiegoś typka to już przyczepiona zostanie do niej etykietka że jest łatwa , pójdzie do kolejnego- tu etykieta jest już w ogóle jednoznaczna. z kolei u facetów jest całkowicie na odwrót ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gepardo, ale spójrz pod tym względem, że jak dziewczyna z powodu wysokiego libido pójdzie do jakiegoś typka to już przyczepiona zostanie do niej etykietka że jest łatwa , pójdzie do kolejnego- tu etykieta jest już w ogóle jednoznaczna. z kolei u facetów jest całkowicie na odwrót ;)

 

Może i wyjść, że przez to będzie uważana za "łatwą" ale ona za to NIE płaci. Tu właśnie jest problem. Chciałbym nie wydawać pieniędzy za towarzystwo drugiej osoby. A tak będzie jak pozbędę się potrzeby towarzystwa drugiej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, zależy od sytuacji. Czy to dojrzała decyzja, czy człowiek po prostu oszukuje sam siebie. Ja bym potrafił dołączyć do zakonu, w którym zasadą by był celibat. Aczkolwiek nie jestem ostatnio zbyt religijny, więc nie biorę tego pod uwagę. Jestem internetowym mnichem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zawsze mi sie wydawalo ze jesli ktos mowi ze sie pozbyl potrzeby to to cos po prostu nia nie bylo. a zagluszyc mozesz pewnie.

 

Źle Ci się wydawało ;)

 

I to na bardzo wiele lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tube, ja po prostu jestem zdania ze na potrzeby nie mam wplywu i z nimi sie urodzilam. cala reszta to juz tylko pragnienia wytworzone przez cos lub kogos ;)

 

Jak chcesz to rozwinąć to PW. Tutaj się nie będe rozwijał na ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się w ogóle? :roll: (odp. na pytanie z tematu)

może da się niecałkowicie.da się pozbyc pożądania pozbywając się jąder. a i masturbacja nie będzie potrzebna za to skupisz się na częściach ciała które są naprawdę potrzebne(nogi,ręce,oczy,wątroba,trzustka,zęby).do się zmniejszyć potrzebę bliskości wystarczy żyć w silnym i nieprzerwanym. stresie i skojarzenie z ludzmi będzie praktycznie jedno i nie będziesz rozróżniać w żaden oto sposób czy ktoś cię lubi,pożąda czy ktoś czeka żeby cię w kostkę kopnąć-będzie ci to superobojętne..dziecko dotyka gniazda os tylko raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk,

da się pozbyc pożądania pozbywając się jąder

no to tak można się pozbyć pożądania, a takiej potrzeby namietności z kobietami, bliskości, to chyba nie działa?

 

mnie by się przydał włącznik i wyłącznik takich potrzeb, włączałbym je gdyby akurat pojawiała się okazja do ich realizacji :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×