Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego trafiam na samych zboczonych facetów ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się,czy to moja wina,że trafiam na takich ludzi,czy po prosotu większość mężczyzn się tak zachowuje.

Chodzi mi o zachowanie typu : chcę poznać fajnego chłopaka w celach ZNAJOMOŚCI,a ten wyskakuje mi z jakimś seksem i tego typu propozycjami O.o

Kurde.. powiem szczerze bez żadnego wyolbrzymiania- praktycznie KAŻDY chłopak piszący kiedykolwek ze mną albo porponował mi usługi seksualne albo już po kilku rozmowach temat schodził na chodzenie ze sobą.

Kurde,błagam,niech mi ktoś to wytłumaczy,bo oszaleję.

Najlepsze jest to,że ja nie poznaję takich ludzi na stronach randkowych,seksualnych czy jakiś no nie wiem... dla złamanych serc tylko albo przez facebooka, albo przez jakieś fora tematyczne.

To chyba logiczne,że wchodząc na stronę www.lubierysowac.pl (adres zmyslony) chcę poznać kogoś,kto też lubi rysować,ma takie same pasje i jest z nim o czym rozmawiać,a nie seksualnego zboka proponującego mi trójkącik już na pierwsze rozmowie albo zastanawiającego się nad rozmiarem mojego stanika O.o Ja nie wiem.. czy większość facetów,nawet tych posiadających konkretne ZAINTERESOWANIA woli pogadać sobie o seksie zamiast o ulubionej marce samochodu ? O.o Dodam,że ci wszyscy,którzy do mnie pisali to nie żadne anonimy tylko zwyczajni ludzie, mający portale typu facebook,swoje zdjęcia i znajomych. Zazwyczaj są też w moim wieku.

Jak już pisałam,nie jestem osobą,którą interesują związki, miłość, seks, oddanie się drugiej osobie. Widząc erotyczne sceny na filmach natychmiast je przełączam, związki kojarzą mi się bardziej z niewolą niż czymś cudownym i wspaniałym,nie mam ochoty poznawać nikogo w celach seksualnych czy miłosnych. Oczywiście nie jestem jakaś święta jak coś,mam swoje fantazje seksualne,fetysze blablabla ale realizuję to w samotności,bo tak mi lepiej i nie chcę nic zmieniać.

Czemu więc przyciągam takich ludzi ? Nie ważne czy pisze ktoś do mnie kogo kojarzę z miasta,czy po prostu na gadu ktoś napisał-ZAWSZE rozmowa schodzi na te tematy. Chyba strzelę sobie kulą w łeb,bo nie czaję tego O.o Czy faceci muszą być aż tak ograniczeni,że nawet rozmowę z obcą osobą (nie,nie z koleżanką,którą znają długo,czy dziewczyną) sporwadzają do seksu i związków ?

Dzisiaj kolejny raz poznałam taką osobę. Rozmowa była spoko,pięknie,fajnie dopóki nie zaczął mi trójkąta ze swoją dziewczyną proponować O.o

Oczywiście to tyczy się tylko facetów,z którymi pisałam lub rozmawiałam w "cztery oczy",bo na forach to jednak ludzie potrafią zachować kulturę np. tutaj nikt podczas rozmów nic takiego mi na szczęście nie proponował.

Niektórzy twierdzą,że przyjaźń damsko-męska nie istnieje. No dobra,tego nie weim czy istnieje,czy nie ale czy taki pogląd tyczy się nawet zwykłej znajomości,gdzie człowiek chce pogadać z kimś na inteligentne tematy leżące w kręgu zainteresowań obu stron ?

Dodam,że nie chcę obrażać tutaj Panów,bo jak już pisałam-na tym forum nic takiego mnie nie spotkało ale chciałabym dowiedzieć się,co może być powodem,dla którego przyciągam takich ludzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa

 

No wiesz.. co do rozmów na żywo to nie wiem czy prowokuję ale na gadu to na pewno nie o.o Odpisuję tylko na typowe pytania o.o To oni nagle z tym seksem wylatują.

 

davin

 

Zachowanie gimbazy..racja ale oni są w różnym wieku. Albo w moim,albo starsi,rzadziej są to młodsze osoby.

Mam 19 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Schwarzi

A ja myślę, że powodem jest też to, że czasy się zmieniły, ludzie też się zmienili. Wpływ mediów i internetu. W poniedziałkowym Newsweeku był artykuł o poliamorii i na onecie też, może ten od trójkątów to czytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schwarzi,

Cześć.

 

Masz może ochotę na seks ze mną? Trójkąty, bdsm, orgie - nieważne... Podaję numer telefonu 509 356 956. Dzwoń o każdej porze dnia i nocy :mrgreen:

 

A tak poważnie, to nie wiem czemu akurat ciągle na takich trafiasz. Nie wiem też, jak wyglądały te rozmowy, więc mam za mało danych, żeby wyciągnąć jakieś wnioski, ale nie bardzo mi się chce wierzyć w to, że zawsze takich "spotykasz". Zdjęcia swoje jakieś wstawiasz na tych portalach? Może jesteś bardzo atrakcyjna i stąd te propozycje? Nie powiem, żeby to było inteligentne z ich strony, ale byłaby to jakaś przyczyna. W ogóle, ciężko mi sobie wyobrazić jak gadasz z gościem np. o rysowaniu, a on ni z gruszki ni pietruszki proponuje ustawkę na trójkącik :smile:

 

Niektórzy twierdzą,że przyjaźń damsko-męska nie istnieje

:D Dopiero co, pisałem o tym w innym wątku. Tak ja jestem właśnie jednym z nich.

Dodam,że nie chcę obrażać tutaj Panów,bo jak już pisałam-na tym forum nic takiego mnie nie spotkało ale chciałabym dowiedzieć się,co może być powodem,dla którego przyciągam takich ludzi.

I raczej Cię to nie spotka, choć wielu brakuje tego (seksu) w życiu. Pogadaj z nami trochę więcej, a zobaczymy czy ktoś Ci zacznie znienacka proponować seks. Jeśli nie to po prostu miałaś pecha trafiać na jakiś niewyżytych i chamskich kasztanów i tyle. A jeśli takie propozycje się pojawią to wtedy...nie mam pojęcia, może ktoś inny wymyśli jakąś teorię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jesteś kobietą. My lubimy kobiety. I zaczepki zawiązujące do seksu/związku też bym prędzej kierował do dziewczyny poznanej na forum o tematyce niż do jakichś przypadkowych lasek z fejsbuka czy imprezy. Bo przynajmniej wiem że nas łączy, interesuje i że poza seksem byłoby o czym porozmawiać. Ot choćby wczoraj zaznajomiony tuj user napisał mi że poznał kogoś tutaj i właśnie zaczynają szczęśliwy okres początków bycia ze sobą. Zdarza się? Zdarza. Przepraszam jeśli cię to obrazi ale bardziej "nienormalne" jest to co piszesz o sobie - że nie interesuje cie ta sfera, tu masz problem, bo to co dla "normalnych" jest zwykłe, tobie ciężej znieść. Współczuję bo znam z autopsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z nami trochę więcej, a zobaczymy czy ktoś Ci zacznie znienacka proponować seks.
Przed chwilą to zrobiłeś ;p
Bo jesteś kobietą. My lubimy kobiety. I zaczepki zawiązujące do seksu/związku też bym prędzej kierował do dziewczyny poznanej na forum o tematyce niż do jakichś przypadkowych lasek z fejsbuka czy imprezy
W sumie, brzmi rozsądnie. Może chodzi o to, że zbyt szybko zaczynali flirtować, a zapraszanie do trójkąta nieznajomą z neta jest 'trochę' nie tegez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siddhi

 

Możesz mieć rację ale nie sądzisz,że to troche przesada ? Ja nie szukam partnera,miłości itp. W takich sytuacjach to normalka,że zdarzają się zboczeńcy ale kurde.. w normalnej rozmowie ? O.O Bez jaj..

 

Łapa

 

Być może.. dopóki jednak nie myślę o związku to mogę mieć na to wylane. Gorzej,gdy zachce mi się znaleźć partnera. Bo słyszałam,że niektóre kobiety po prosotu przyciągają pewne typy,w drugą stronę zresztą też.

 

rotten soul

 

Hahahaa nie mogę z tego XDDDD Dzika orgia :shock:

 

Napisałam,że praktycznie zawsze,bo jednak w realu miałam 2 normalnych kolegów. Tzn. też byli zboczeni ale na szczęście to nie ja byłam ich obiektem o.o

No na fejsie mam fotki ale ja naprawdę nie jestem atrakcyjna. No,może dla nich ale obiektywnie to nie powiedziałabym tego o sobie.

No wiem,że cięzko xd Ale dzisiaj musiałam przez to przebrnąć i dalej brnę bo ciągle z nim gadam.

Ale wiesz.. on to tak subtelnie się starał zakomunikować o.o Przeraził mnie fakt,że koleś ma dziewczynę i ona wyraża na takie coś zgodę,ale co kto lubi. Byle nie ze mną O.O

 

Dopiero co, pisałem o tym w innym wątku. Tak ja jestem właśnie jednym z nich.

 

Ja akurat nie mogę mieć zdania w tym temacie,bo nie mam męskich przyjaciół,właściwie to wgl. ich nie mam. Miałam kiedyś kolegę geja, bardzo dobrze mi się z nim gadało ,lubiliśmy się spotykać ale znajomość się zniszczyła troszkę z jego winy i trochę z mojej,zresztą,skomplikowana sytuacja.

Niemniej jednak po tych wszystkich akcjach chyba zacznę skłaniać się tak jak ty,ku takim anty przyjscielskim poglądom.

 

I raczej Cię to nie spotka, choć wielu brakuje tego (seksu) w życiu. Pogadaj z nami trochę więcej, a zobaczymy czy ktoś Ci zacznie znienacka proponować seks. Jeśli nie to po prostu miałaś pecha trafiać na jakiś niewyżytych i chamskich kasztanów i tyle. A jeśli takie propozycje się pojawią to wtedy...nie mam pojęcia, może ktoś inny wymyśli jakąś teorię.

 

Kurde,Twoje wypowiedzi gniotą system :mrgreen:

 

deader

 

Za nic nie musisz przepraszać,bo zdaję sobie z tego sprawę. Niemniej jednak to o czym ja piszę od normy też odbiega. Ja mogę pogadać o seksie,nie mówię,że nie ale kurde... niech to nie tyczy się bezpośrednio mnie. Bo ja mówię, jak chciałabym poznać kogoś dla bycia w związku to spoko,zrozumiane,że ktoś tak będzie pisał ale jakim prawem pierwsza lepsza osoba,która poznała mnie na forum tematycznym od razu zakłada,że mam ochotę na jakieś wymyślne fantazje seksualne ? O.o Będę szczera-czasem czuję się jak dziwka.. No,może przesadzam ale czuję się jak ktoś,kto POWINIEN zgodzić się na takie propozycje o.o

Ale dobrze,że przy okazji wyjaśniłeś tę kwestię,już przynajmniej po częsci wiem co z czym się je.

 

-- 05 lip 2013, 00:13 --

 

Siddhi

 

No właśnie to mam na myśli. Nie dość,że za szybko to jeszcze z takim "kalibrem". -____-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałam,nie jestem osobą,którą interesują związki, miłość, seks, oddanie się drugiej osobie. Widząc erotyczne sceny na filmach natychmiast je przełączam, związki kojarzą mi się bardziej z niewolą niż czymś cudownym i wspaniałym, :shock::shock::shock: nie mam ochoty poznawać nikogo w celach seksualnych czy miłosnych. Oczywiście nie jestem jakaś święta jak coś,mam swoje fantazje seksualne,fetysze blablabla ale realizuję to w samotności,bo tak mi lepiej i nie chcę nic zmieniać.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Już wiesz czemu? Masz wyparty seks. Zycie chce ci coś pokazać. No i trafiasz na gamoni, którzy nie umieją być finezyjni.

Najprawdopodobniej czują że nie jesteś zainteresowana związkiem, no ale nie wysyłasz sygnału że seksem taż nie.

Więc proponują ci sex. No teraz już wszystko rozumiem... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa

 

Hahah xd chciałabym tak umieć wyczuwać. Niestety nie posiadam takiej zdolności : ( Może wtedy wyczułabym tych zboków : DDDD

 

TAO

 

Schwarzi, A ja nie pisałem ze tylko młodzi.

Skąd ci to do głowy przyszło? No i wreszcie zrozumiałem o co z tym skype'm idzie.

Nooo nieźle żem się obśmiał. ale to tak na marginesie

 

Może coś źle przeczytałam,zdarza się : DDD

A ze skypem to wybacz,trudno było mi to powiedzieć ale wstydzę się rozmawiać z kimś przez kamerkę o.o

Nie uważam Cię za zboka akurat bo wysłałeś mi potwierdzone informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj w klubie trafiania na beznadziejnych facetów. PIONA.

mamy albo na czole napisane "mów do mnie świńskie rzeczy, a Cię pokocham" (to raczej odpada, bo rozmawiałaś z nimi w necie, chyba, że dawałaś fotki)

albo jesteśmy jedynymi dziewczynami, które wykazały zainteresowanie (rozmowa) jego osobą, albo po prostu mamy pojebane wypowiedzi, które brzmią wieloznacznie i 'pobudzają' faceta. no albo są nie wyżyci, i w sumie na to bym najbardziej obstawiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak z głupia frant zapytam - co to wg Was znaczy "zboczony"? Bo może Wy trafiacie na całkiem normalnych facetów, tylko zwyczajnie jesteście jakieś bardzo zachowawcze w sferze seksu.

 

 

Autorka tematu to nawet na pewno.

A dlaczego rozmowy schodzą na seks? Może, Schwarzi, jesteś zwyczajnie ładna do tego w jakiś erotyczny, przemawiający do wyobraźni sposób i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×