Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odezwie się?


Rekomendowane odpowiedzi

chlopak jest starszy o rok , problem w tym ze on ma tel w orange a ja w plusie wiec nie mozemy ze soba w sumie gadac bo sciaga kase, pisalismy chyba ze 3 razy i tyle oczywicie ja pierwsza pisalam a on do mnie co sie stalo ze napisalam ale mniejsza o to. poprstu chcialabym jakies zaangazowanie rowniez z jego strony , nie wiem dlaczego on do mnie nie pisze , i nie pisze tez o tym zeby sie spotkac czy cos. jest teraz w klasie maturalnej wiec raczej wgl sie juz nie spotkamy... dzis go widzialam prawdopodobnie on mnie tez szedl z kolegami do sklepy , nie napisal uznalam ze tez nie napisze to nie ma sensu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z trzema ostatnimi wyrazami.

 

Jak nie pisze to mu nie zależy. A Ty też czasem też byś mogła napisać i bezpośrednio powiedzieć co Cię gryzie.

 

 

nie raz pisalam chlopakowi co mnie gryzie to potem jeszcze bardziej mial mnie gdzies a pierwsze sie bawil ze mna jak z zabawka wiec raczej tego nie zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlackHeart12, Nie wierzę, że chodzisz do szkoły średniej (a wg tego co napisałaś - tak właśnie jest). Jeśli masz 17\18 lat, to jesteś już dużą dziewczynką i takie teksty typu "kocham, ale mi nie zależy" a raczej "lubię go, ale jeśli on mnie nie lubi, to ja też go nie lubię" ( żeby nie było, że wzięłam to z nie wiadomo skąd: "nie napisal uznalam ze tez nie napisze to nie ma sensu..") to po prostu czyta niedojrzałość... To, co czujesz, nie jest na pewno miłością, więc nieważne, czy chłopak się odezwie, czy też nie - może musisz po prostu dojrzeć na jakikolwiek związek...

 

Sorry, że tak ostro, ale przeraziłam się, bo myślałam, że napisała to 12 latka - wtedy ewentualnie mogłabym coś poradzić, ale w tym wypadku... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pisze to mu nie zależy.

Oj nie zawsze, często faceci sprawdzają jak dana dziewczyna się zachowa. Jeżeli jest obojętna a wcześniej go zaintrygowała to napisze, na facetów często lepiej niż słowa, działa brak kontaktu bo tracą grunt pod nogami i czują że tej dziewczynie aż tak nie zależy i żyje swoim życiem, przez co automatycznie zaczyna im zależeć. :D Dla mnie nie ma to zupełnie sensu, no ale dowiedziałam się że tak to właśnie bywa. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często faceci sprawdzają jak dana dziewczyna się zachowa. Jeżeli jest obojętna a wcześniej go zaintrygowała to napisze, na facetów często lepiej niż słowa, działa brak kontaktu bo tracą grunt pod nogami i czują że tej dziewczynie aż tak nie zależy i żyje swoim życiem, przez co automatycznie zaczyna im zależeć.

Jak ja uwielbiam jak ktoś tak ładnie generalizuje :twisted::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny86, kurde, napisałam że często tak jest. :D

Oczywiście istnieją wyjątki od reguły, ale to że facet nie pisze, wcale nie musi oznaczać że mu nie zależy. Faceci też nie chcą wyjść na zdesperowanych i za bardzo się angażować na początku, tak mi się wydaje. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×