Boze chyba jestem w ciazy!!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Saanna 24 sty 2013, 23:38
po pierwsze- spokojnie, druga blada kreskę czasem widać ;), albo inaczej mozna sobie wkrecac, ze widac ;) - jak sie wezmie pod swiatlo to na bank mozna ja zauwazyc. po drugie plamienia moga wynikac tez np. z polipów -to moze sie wiazac z podwyzszona prolaktyna. ja tak mialam.
po trzecie- test lepiej zroibć rano - z pierwszym sikiem ;). jak jestes niepewna, to do labolatorium na beta HCG ;), koszt ok 20 zł a pewnośc 99,9% (w odróznieniu od testów sikanych- przynajmniej na poczatku)

przez majcyk30 24 sty 2013, 23:42
Ja to odrazu bym zrobiła następny test z rana. Skoro nie ma wiarygodnego wyniku.
A najlepiej chyba z krwi. Piszesz że wyszła ci druga kreska ale słaba ja tak miałam jak byłam w drugim miesiącu ciąży.
A przyczyny dolegliwości miesiączkowania bym szukała do skutku na twoim miejscu.
My tu możemy gadać ale ty musisz zadziałać.

przez Lukrecja. 24 sty 2013, 23:45
Pojde do lekarza jednak i niech mi powie czy to ciaza czy nie.
A odnosnie zabezpieczenia to sadzilam ze brak okresu jest wystarczajacym zabezpieczeniem, poza tym mam plicystyczny jajnik wiec mi ciezej jest zajsc w ciaze
Lukrecja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nana13 24 sty 2013, 23:53
Lukrecja., lekarz tego nie stwierdzi na tak wczesnym etapie ani przez badanie ginekologiczne ani przez usg, najwczesniej i pewnie wykrywa beta wiec moze idz od razy do laboratorium
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez majcyk30 24 sty 2013, 23:55
Dokładnie nie katuj się myślami poprostu się dowiedz . Zrób tą krew.To prawda przy tym schorzeniu trudniej zajść w ciąże.
Jeżeli chodzi o zabezpieczenie to nie chodzi tu tylko o ciąże ale o różne choroby weneryczne też.

przez Anna Maria 25 sty 2013, 21:24
Lukrecja., i jak?Byłaś u lekarza?
Anna Maria

przez tahela 25 sty 2013, 21:27
i jak,mam nadziej ,ze w porządku
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Lukrecja. 27 sty 2013, 14:12
Nie bylam jeszcze.
Plamienie ustapilo
Lukrecja.

przez freda 28 sty 2013, 10:49
Lukrecjo nie martwisz się tym,że nie masz pół roku okresu?nawet przy braku okresu może dojsć do jajeczkowania,a okres lub plamienie jest po jajeczkowaniu.czasami plamienie może wystąpić w czasie jajeczkowania

a jeśli chodzi o leki i ciąże to czasem trzeba je brać.ja drugie dziecko urodziłam na minimalnej dawce seroxatu.byłam pod kontrolą lekarza.brałam lek od 2 do 8 miesiąca ciąży.nie mogłam przecież trząść się całą ciążę ze strachu i leżeć w łóżku.

ale z edukacją seksualną to u nas kiepsko...
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez Lord Cappuccino 28 sty 2013, 10:52
freda, Seroxat ma kategorię D według FDA: "Istnieją dowody na niekorzystne działanie leku na płód, ale w pewnych sytuacjach klinicznych potencjalne korzyści z jego zastosowania przewyższają ryzyko (np. w stanach zagrażających życiu lub chorobach, w których inne, bezpieczne leki nie mogą być zastosowane lub są nieskuteczne)"
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

przez freda 28 sty 2013, 14:36
Dark Passengerw czasie ciąży nie powinno się brać żadnych leków.ale nerwica nie wybiera,nawet w ciąży potrafi zaatakować.jak bym nie musiała to bym nie brała-proste.dużo czytałam i nie ma dowodów na uszkodzenia inne prócz uszkodzeń serca dziecka,jeśli chodzi o seroxat.spotyka to 2% dzieci których matki biorą seroxat,u pozostałych dzieci jest to 1%
a najśmieszniejsze jest to,że przy ciążach zagrożonych podaje się uspokajacze :(
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez Lukrecja. 31 sty 2013, 16:46
freda nie martwie sie bo mi to odpowiada..
Martwie sie ciaza
Lukrecja.

przez ala1983 31 sty 2013, 17:17
Ja to wogóle podziwiam ludzi, którzy biorą leki i zmagają się z zaburzeniami lub chorobami psychicznymi i przy tym współżyją :uklon:

Zaraz mi powiedzie, że wam się też coś od życia należy.. ok, spoko.. :shock:

A ostatnio usłyszałam tekst: "jakbyś współżyła to byś i zdrowsza była" Taaaaaaaaaaaaaa.....
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez bittersweet 31 sty 2013, 17:49
ala1983, nie chodzi o współżycie, tylko żeby sie zabezpieczać przed niechcianą ciążą.
Btw, skąd wiesz, czy bedąc aktywną seksualnie nie czułabys się lepiej ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg