Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pójście do agencji towarzyskiej a niska samoocena


hasacz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy uważacie ze pójście do tej "instytucji jak w temacie " może mi pomóc?

Na co?

Na rozładowanie napięcia seksualnego - tak.

Na samoocenę - nie.

 

Może gdybyś zamówił sobie call girl z wysokiej półki, taką za kilka - kilkanaście tysięcy... One potrafią się zająć klientem bardziej kompleksowo, także w sferze samopoczucia, ale takie z agencji to raczej śmiem wątpić.

 

Dla mnie z agencji towarzyskiej korzystaja jedynie desperaci lub prostaki

Żebyś się nie zdziwił/a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze taka wizyta pewne blokady uwolni?

Może, nie wiem. Nigdy w takim miejscu nie byłem.

 

-- 01 gru 2012, 01:02 --

 

taką za kilka - kilkanaście tysięcy.

są takie drogie? lol...

 

-- 01 gru 2012, 01:03 --

 

w kontaktach z dziewczynami to nie pomoze, w/g mnie wręcz zaszkodzi.

 

jeśli ktoś ma zerowe kontakty to ciężko żeby zaszkodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, widać, że nigdy nie korzystałeś z usług... :D

Call girl - "dziewczyna na telefon". Dzwonisz, umawiasz się, ustalacie co i jak, stawkę, wymagania, termin, wynajmujesz pokój w hotelu tudzież przyjeżdżasz do mieszkania, które ona wynajmuje specjalnie w tym celu, rzadziej dziewczyna przyjeżdża do Ciebie (przy czym nie każda się na to zgadza z przyczyn oczywistych) i heja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, a ja tam uważam, ze agencja moze zaszkodzić, bo daje opcje zaspokojenia seksualnego po najmniejszej linii oporu, wystarczy pójść. Jak koles sie tego nauczy, to po co ma sie stresować i starać o kontakty z "normalnymi" pannami ? szczególnie jesli ma z tym problem ? łatwiej pość do agencji, zero kłopotu i jeszcze sie nasłucha od dziwek jakim to jest super ogierem :lol: . Znam goscia, który tak sie nauczył własnie tam zaspokajac swoje potrzeby. I juz nie ma motywacji, zeby to zmieniać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, widać, że nigdy nie korzystałeś z usług...

No nie, nie kręci mnie i nigdy mnie nie kręcił seks z obcą osobą. Może jestem dziwny pod tym względem (możliwe że jestem jedynym facetem na planecie który tak ma :D ) ale mi to nie przeszkadza.

Że nie wspomnę o tym że nie jestem aż taki brzydki żeby za seks płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koles sie tego nauczy, to po co ma sie stresować i starać o kontakty z "normalnymi" pannami ?

Bo mu zależy na związku. Jeśli nie będzie się starał to znaczy że mu nie zależy więc dobrze że chodzi sobie do burdelu bo związku z kobietą i tak by nie stworzył. A jeśli mu zależy to będzie chciał czegoś więcej niż mechanicznej kopulacji więc przynajmniej zyska trochę odwagi i pewności siebie bo będzie już wiedział co i jak mniej więcej w łóżku.

 

-- 01 gru 2012, 01:20 --

 

, nie kręci mnie i nigdy mnie nie kręcił seks z obcą osobą

ale ze kreci Cie z kims z rodziny? :shock:

cóż mogę powiedzieć, jestem perwersem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że nie wspomnę o tym że nie jestem aż taki brzydki żeby za seks płacić.

Ja też nie jestem aż taka brzydka, ale gdybym nie miała dziewczyny ani kochanki, a potrzebowała kobiecego towarzystwa na noc, to o wiele szybciej skorzystałabym z usług call girl (może nie z tej najwyższej, ale powiedzmy średniej półki ;-) ), dostała profesjonalną obsługę i jasne zasady, niż starała się wyrwać jakąś podpitą panienkę w knajpie, która pewnie na drugi dzień rozsmarkałaby mi się z kaca moralnego i rzygnęła koło łóżka z kaca klasycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mu zależy na związku. Jeśli nie będzie się starał to znaczy że mu nie zależy więc dobrze że chodzi sobie do burdelu bo związku z kobietą i tak by nie stworzył. A jeśli mu zależy to będzie chciał czegoś więcej niż mechanicznej kopulacji więc przynajmniej zyska trochę odwagi i pewności siebie bo będzie już wiedział co i jak mniej więcej w łóżku.

Nie kupuję tego, to pokretne myslenie :arrow: burdel nikomu nie pomoże w stworzeniu zwiazku, bo po pierwsze : tworzy dla niego wygodną aleternatywę, po drugie : wypaczy spojrzenie na seks :P bo w agencji chodzi tylko o przyjemność faceta no nie ? to czego wartościowego może on sie tam nauczyć ? chyba tylko jak kobiety udaja orgazm :lol:

Oczywiście dla mechanicznej kopulacji to odpowiednie miejsce, dlatego jak już stwierdziłam niech sie tam kieruja desperaci i prostaki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem aż taka brzydka, ale gdybym nie miała dziewczyny ani kochanki, a potrzebowała kobiecego towarzystwa na noc

nigdy aż tak nie potrzebowałem seksu, hmmm

 

-- 01 gru 2012, 01:33 --

 

? to czego wartościowego może on sie tam nauczyć ?

że to nie takie straszne i trudne

 

-- 01 gru 2012, 01:34 --

 

dlatego jak już stwierdziłam niech sie tam kieruja desperaci i prostaki

 

nie mam pojęcia kto się tam kieruje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam.

Mnie bardziej smuci, że obecnie faceci wolą uchlać jakąś małolatę i zaliczyć w parku albo knajpianym, śmierdzącym kiblu, nie poświęcając jednej myśli, jak ta małolata będzie się z tym czuła na drugi dzień, niż uczciwie iść na dziwki. Bo tak jest za darmo. Albo przynajmniej taniej - w końcu się wyda tylko na 2 piwa i 3 wódki. Ekonomia.

To jest smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×