Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest awersja sexualna


pawelekch

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że moja narzeczona zostawiła mnie prawie mięsiąc temu podają podów że nic nie czuje już

Byliśmy razem grubo ponad 4 lata mozna powiedziec że prawie do 5 dochodziło juz (w walentynki 14 lutego dostała pierścionek zaręczynowy bardzo się uczieszyła że mi na niej zależy)

Ona często do mnie dzwoni i mówi że tęskin że brakuje jej tego co było kiedys ale nie może zazangażować się uczuciowo tak jak kiedyś.

Mówi że boji się że nie będzie znowu tej chemi z jej strony

Jak byłem u pewnej Pani psycholog i powiedziłem jej co i jak to ona powiedzaiła że to może byc cos zwiążanego z jej poprzednimi związkami przychiką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelekch, Skoro dziewczyna ma problemy,nie chce z Toba być to na siłe jej nie zmusisz,jednak zachowuje się niejednoznacznie dobrze by było dociec przyczyny problemu ,to dziewczyna powinna iśc na terapie skoro nie umie sobie z tym poradzić emocjonalnie,zaproponuj jej to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona tak naprawde sama nie wie co chce

Mówi że kocha tęskni ale boji się że będzie to samo co miała kiedyś z innym ( po 6 miesiacach wróili do siebei by nastepnie za miesiac odejs na stale)

Jak się ostatnio pytałem to powiedziała że zależy jej na tym związku i że nie chciała by go kończyc.

Sam jej zaproponowałem spotkanie u psychologa/sexualoga jako para.

 

Podejrzewam że to też może moje zachowanie miało wplyw na nią

Ona chciała do 30 założyc rodzine ja niestety tgo nie zrobiłem oraz ona często bywała sama w weekedny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że to też może moje zachowanie miało wplyw na nią

Ona chciała do 30 założyc rodzine ja niestety tgo nie zrobiłem oraz ona często bywała sama w weekedny

 

Oświadczyłeś się, więc podjąłeś już jakiś krok, ku założeniu rodziny. A co robiłeś, jak ona była sama w te weekendy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jej to mówiłem ze udany związek to kompromisy.

Jeśli chodzi włąsnie o te kompromisy to nie było to łatwe.

 

dajmy np ślub ona chciałą koniecznie kościelny ja powiedziałem że na tą chwile lepiej cywilny będzie wziąsc.

I tu niestety nie moglismy się dogadać.

Myśle ze to mogło miec wpływ na tą sytuacje (slub oraz bliskośc)

Może nei było w sexie tak jak by chciała i może dlatego ma teraz awersje

Najgorsze jest to że ona nigdy nie mówiła jak lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie chciałeś wziąć ślubu kościelnego? Jesteś niewierzący? Mogliście się zdecydować na ślub jednostronny. Wiesz, ja to rozumiem. Jak ona jest wierząca, to było to dla niej ważne, może miałą wyrzuty sumienia??

Ja np. jako ogólnie osoba konserwatywna, miałam pełno sprzeczności w sobie, przez co wyrzuty sumienia.

Co do współżycia natomiast, to wątpie, żeby to było powodem rozstania. Dlatego, że nie była do końca otwarta, skoro nie rozmawialiście jak lubicie. Swoją drogą, ja też rzadko mówiłam, jak wolę. A jednak mój partner zawsze wyczuwał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wiezący tylko poprostu nie miałem wtedy bierzmowanie (teraz własnie zaczołem je robic specjalnie dla niej by jej pokazac jak mi na niej zalezy )

Ona jakos poporstu nie umiała mówic o swoich potrzebach jak bylismy razem. Zawsze jak coś nie tak robiłem to ona sie tylko denerwowała. A jak było dobrze wedlug mnie to nic nie mówiła.

I jak tu teraz dac jej przyjemnosc skoro ona nic nie mówi

 

-- 03 paź 2012, 07:50 --

 

Już mniej więcej wiem co się z nią dzieje

 

 

 

Powiedziała mi że mnie kocha zależy jej lecz nie czuje nic jak ja dotykam (powiedziała w końcu że nie czuje się dobrze w momęcie gdy ją dotykam ) Tylko lubi się przytulac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×