Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność mnie zabija. Pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się okropnie. Wewnętrzna pustka, smutek, przygnębienie. W szkole relacje z rówieśnikami płytkie i wymuszone, mimo, że staram się jak tylko potrafię. Moja pierwsza miłość, z którą chodzę do klasy, okazała się obłudną kobietą, bawiła się moimi uczuciami cały ostatni rok. W domu relacje wydają się być w porządku. Moje sukcesy, hobby, zainteresowania nie potrafią dać mi radości nawet na moment. Niejednokrotnie myśli samobójcze. Nie potrafię dalej tak funkcjonować. Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mar_fil, tutaj na forum nikt Cię nie zdiagnozuje. Możesz poszukać wsparcia, rozmowy, ale po fachową pomoc musisz udać się do specjalisty. Twój aktualny stan psychiczny może być po prostu reakcją na zawód miłosny. Niewykluczone, że przechodzisz kryzys w związku z rozstaniem i zawiedzionymi oczekiwaniami. Możliwe też, że masz depresję. Poczucie pustki, smutek, przygnębienie, trudności w relacjach z ludźmi, utrata zainteresowań, niezdolność do przeżywania radości, myśli o śmierci - te wszystkie objawy wkomponowują się w obraz kliniczny epizodu depresyjnego. Przez Internet można gdybać, rzetelną diagnozę może postawić tylko psychiatra. Pomyśl o wizycie u specjalisty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×