Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zyskać należny mi szacunek?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo tego ze mam 22 lata traktują mnie jak głupiego dzieciaka, nieudacznika. Siostra olewa, Kuzynka olewa i kłamie, dalsza rodzina się wogóle nie odzywa ale co ja im zrobiłem? Nic, po prostu nagle słuch po wszystkich zaginął. Matka Kuzynki chce zeby mnie kuzyni sprowadzili do Warszawy abym zaczął wychodzić na swoje ale póki co nie zamierzam jechać gdzieś, gdzie mnie ignoruja. Kuzyneczka ma 23 lata a zachowuje się jak dziecko. Najpierw przestaje nagle pisać (kilka lat temu) olewa, po zajrzaniu na jej profil na naszej klasie tylko zajrzała na mój, odpisac na wiadomości nie raczy a jak jej wygarnałem te jej kłamstewka (tak było, okłamała mnie ze dwa razy), wczoraj ciocia dzwoni do mnie z pretensjami ze wyzywam siostre ze mam jakieś pretensje (nikogo nie wyzwałem) i ona sama olała swojego kuzyna. Ojciec jeszcze mi mówi, abym ją przeprosił. Nie zamierzam bo nie mam za co, to nie ja zerwałem kontakt oraz ja jedyny byłem szczery. Tu w domu też chaos panuje cały czas. Nie wiem co mam zrobić aby odzyskac szacunek. Nie mam zamiaru się dla nikogo zmieniać, stawać się pusty jak dzisiejsza młodzież, znosić ciągłe pomiatanie mną oraz olewanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu olać to co mówią inni? Jesteś już dorosły,możesz sam się ustatkować. Poszukaj dobrej pracy i zacznij stawiać na uniezależnienie się od innych. Z rodziną najlepiej na zdjęciach ale aż tak Ci zależy na ich kontaktach?

Skoro tak się zachowują to znaczy,że nie warto się ich trzymać, mieć to głęboko w nosie i iść tak jak Ci będzie wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz , zeby zyskac szacunek to trzeba sie nauczyc szanowac rowniez innych. Z Twojej opowiesci wynika ,ze masz z tym problem

 

dalsza rodzina się wogóle nie odzywa

a musi? Dalsza rodzina ma zapewne swoje zycie i zapewne nie przyszlo im do glowy, ze ma Cie hołubic.

Najpierw przestaje nagle pisać (kilka lat temu) olewa,

No i? Moze miala jakis powod? Jezeli miales tak roszczeniowa postawe jak teraz to miala prawo urwac kontakt

 

Matka Kuzynki chce zeby mnie kuzyni sprowadzili do Warszawy abym zaczął wychodzić na swoje ale póki co nie zamierzam jechać gdzieś, gdzie mnie ignoruja

Ale, ze co? na kolanach maja prosic zebys zechcial przyjechac?

Kuzyneczka ma 23 lata a zachowuje się jak dziecko.

A to bylo dojrzale?

a jak jej wygarnałem te jej kłamstewka (tak było, okłamała mnie ze dwa razy), wczoraj ciocia dzwoni do mnie z pretensjami ze wyzywam siostre ze mam jakieś pretensje

po kilku latach braku kontaktu wyskakujesz nagle z prerensjami.

Nie zamierzam bo nie mam za co, to nie ja zerwałem kontakt oraz ja jedyny byłem szczery.

czasami latweo pomylic szczerosc z chamstwem

Nie wiem co mam zrobić aby odzyskac szacunek.

Zacznij szanowac swoja rodzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczne jesli oni z powrotem zaczną to robić. Nie ja to zniszczyłem i nie zamierzam ich szanować jesli maja mną nadal gardzic. No kuzynka sie zachowuje chamsko wiec ona niech przeprasza. Czemu ja mam to robic za coś czego nie zrobiłem, co? Zalezy mi na kontakcie z rodzina, chce miec z nimi dobre stosunki wiec niech w koncu to sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×