Skocz do zawartości
Nerwica.com

Związek bez miłości?


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o związku bez miłości?

 

Dla mnie z jednej strony wydaje się to okropne. Z drugiej - nie ma tych wszystkich dramatów, jest po prostu partnerstwo... Nieraz bardzo ułatwiające życie... Zwłaszcza w kraju, w którym ciężko wyżyć z jednej pensji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kogoś, kto o mnie dba. Kto akceptuje mnie taką, jaką jestem. Kto przytula, gdy pozwolę, i grzecznie siedzi w kącie, gdy chcę być sama. Kto mi posprząta, gdy nie mam siły i nakarmi, gdy jestem głodna. Kogoś, kto mnie kocha.

 

A ja do niego nic nie czuję.

 

Ale gdy jest przy mnie, jestem szczęśliwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie nie wie, że Ty go nie ?

Ja byłbym raczej skłonny przypuszczać, że Ona mu w kółko powtarza, że go nie kocha. A on albo jej nie wierzy, albo liczy, że coś się zmieni. Kiya nie z tych, które by oszukiwały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam Kiji, ale to dla mnie egoizm - wykorzystywanie kogoś, żeby się poczuć lepiej. Ten ktoś zostanie ze zrytą banią. Może już ma, że godzi się na takie coś, ale to nie powód by go krzywdzić.

 

Przy czym nie podoba mi się ta postawa, co do związku - nie wyrokuję. Może kiedyś go Kiya docenisz i okaże się kochasz. W zasadzie nic już dla mnie nie jest pewne w tej materii, ale jeśli wiesz zdecydowanie, że to nie ma przyszłości, to zachowujesz się mocno nie fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×