Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nimfomanka-brak uczuć?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nowy i chciałbym wszystkich przywitać.Problem mój polega na tym że poznałem dziewczyne 2 lata temu a dopiero teraz sie w niej zakochałem.Po rozmowie powiedziała mi że ona jak widzi faceta to myśli tylko o seksie.Przyznała sie że nie ma uczuć i nie chce krzywidzić.Nie chce sie poddawać bo na prawde mi na niej zależy .Czy jest jakiś sposób aby ożywić w niej te uczucia? bo ciągłe powatarzanie jej że sie myli co do siebie nie działa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nopsik, moze to jakas reakcja obronna dziewczyny na cos. Ja mam podobnie, wydaje mi sie, ze zalezy mi tylko na seksie, mam tylko kochankow. Nie bylam nigdy w zadnym zwiazku. Zawsze powtarzam, ze ja sie nie zakochuje i do nikogo nic nie czuje. Ale tak naprade to tylko moja gra. Gdzies gleboko wewnatrz jestem mala dziewczynka, ktora pragnie zeby ją ktos pokochal tylko boje sie to glosno wykrzyczec. Zaroslam skorupą i boje sie uzewnętrznic. Moze ona tez tak ma... i tez tylko pozuje na nimfomanke.

nopsik, a ona jest singielka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest singielką ostatnio miała kogoś ale po 2 tyg sie rozpadło.Ona sama mówi że nigdy w związku nie przejmowała sie facetami była wobec nich obojętnach.Dlatego chce aby w końcu uwierzyła w miłość. Może też fakt że jej ojciec odszedł i zostawił córki z matką wpłyneło na nią ,a racze na pewno wpłynęło.Kiedyś przypadkowo powiedziała że była u seksuologa z mamą ,ale nic wiecej nie chcała powiedzieć. Nie wiem co mam robić...

 

[Dodane po edycji:]

 

nopsik, to traktój ją jak kochankę

Tak myślalem nad tym ale ja chce z niej wydobyć te emocje.Kocham ją i bycie kochanką mi nie wystarczy,chce ją zatrzymac przy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest singielką ostatnio miała kogoś ale po 2 tyg sie rozpadło.Ona sama mówi że nigdy w związku nie przejmowała sie facetami była wobec nich obojętnach.Dlatego chce aby w końcu uwierzyła w miłość. Może też fakt że jej ojciec odszedł i zostawił córki z matką wpłyneło na nią ,a racze na pewno wpłynęło.Kiedyś przypadkowo powiedziała że była u seksuologa z mamą ,ale nic wiecej nie chcała powiedzieć. Nie wiem co mam robić...

 

[Dodane po edycji:]

 

nopsik, to traktój ją jak kochankę

Tak myślalem nad tym ale ja chce z niej wydobyć te emocje.Kocham ją i bycie kochanką mi nie wystarczy,chce ją zatrzymac przy sobie.

 

Wiem co czujesz też tak miałem, mozesz próbować, ale nie ma gwarancji ze ja rozkochasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że jej odpowiadam.Musze ją czymś zaskoczyć i rozkochać.W sumie dzisiaj zaprosiła mnie na impreze więc z nią pogadam i zobacze co powie..Właśnie może dziewczyny sie wypowiedzą, co by was zaskoczyło najbardziej, szukam pomysłów bo chce jak najlepiej wypaść ,sami rozumiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że jej odpowiadam.Musze ją czymś zaskoczyć i rozkochać.W sumie dzisiaj zaprosiła mnie na impreze więc z nią pogadam i zobacze co powie..Właśnie może dziewczyny sie wypowiedzą, co by was zaskoczyło najbardziej, szukam pomysłów bo chce jak najlepiej wypaść ,sami rozumiecie

 

 

Ja uwazam, ze tak sie nie da... Albo miedzy Wami zaiskrzy w koncu albo nie. Zaskakiwanie niekoniecznie cos da - pare razy bylam zaskoczona w moim zyciu, ale nie sprawilo to, ze sie z automatu zakochalam... Jesli ona jest Toba zainteresowana, to i tak bedzie. Jesli nie, to Twoj super pomysl moze wprawic ja w zazenowanie i moze jej sie zrobic bardzo niezrecznie. A zakochana wcale sie nie poczuje od tego.

I to prawda, co pisze Harpagan. A druga prawda jest taka,ze ktos kto nie umie sie zakochac, niekoniecznie jest oziebly uczuciowo. Mnie np. rozkochac ciezko, ale przy tym jestem bardzo uczuciowa i ciepla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. rozkochac ciezko, ale przy tym jestem bardzo uczuciowa i ciepla.

 

To masz tak jak ja :mrgreen::pirate::pirate::pirate:

 

:) Niewesole to, tym bardziej, ze byl ktos, kto mnie kochal :( Ale nie wiem, co mam na to poradzic... Karmie sie nadzieja poki co, ze pewnego dnia przyjdzie mi sie jednak zakochac :105: W zasadzie to nawet czuje cala soba, ze ten moment kiedys nastapi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że jej odpowiadam.Musze ją czymś zaskoczyć i rozkochać.W sumie dzisiaj zaprosiła mnie na impreze więc z nią pogadam i zobacze co powie..Właśnie może dziewczyny sie wypowiedzą, co by was zaskoczyło najbardziej, szukam pomysłów bo chce jak najlepiej wypaść ,sami rozumiecie

 

jeżeli to nimfomania ...tu było od harpagana takie pytanie tez ,skąd wiesz ze to nimfomania?

ale jeżeli jest to nimfomania to daj spokój ..nie rozumiesz chyba potrzeb takiej osoby . Ona nie szuka ciepła i czułych ramion .

Brutalnie mówiąc jak zobaczy ciacho to chce je miec i je sobie bierze . I nie istotne czy będzie dziewczyna czy narzeczona czy żona . Będzie tak działała .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będe próbował na wszelkie sposoby licze na waszą pomoc. ;)

 

Sorki za ironię - ale w czym oczekujesz pomocy?

 

 

 

 

A inna sprawa, że być może to nie oznaczać wcale nimfomanii, a problemy z uczuciami. Z relacjami. Z pewnością nie będzie prosto. Wolał bym mieć taką znajomą, czy przyjaciółkę(*) ale nie partnerkę.

 

 

*) Bez dziwnych domysłów - nie do seksu. To nie dla mnie zresztą - ja mam dokładnie odwrotnie - władają mną uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Niewesole to, tym bardziej, ze byl ktos, kto mnie kochal :( Ale nie wiem, co mam na to poradzic... Karmie sie nadzieja poki co, ze pewnego dnia przyjdzie mi sie jednak zakochac :105: W zasadzie to nawet czuje cala soba, ze ten moment kiedys nastapi...

 

No niewesole tym bardziej, ze u mnie nie bylo nigdy osoby, ktora mnie kochalo i dokladnie odwrotnie niz u Ciebie - cala soba czuje, ze taki moment nigdy nie nastapi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że jej odpowiadam.Musze ją czymś zaskoczyć i rozkochać.W sumie dzisiaj zaprosiła mnie na impreze więc z nią pogadam i zobacze co powie..Właśnie może dziewczyny sie wypowiedzą, co by was zaskoczyło najbardziej, szukam pomysłów bo chce jak najlepiej wypaść ,sami rozumiecie

 

jeżeli to nimfomania ...tu było od harpagana takie pytanie tez ,skąd wiesz ze to nimfomania?

ale jeżeli jest to nimfomania to daj spokój ..nie rozumiesz chyba potrzeb takiej osoby . Ona nie szuka ciepła i czułych ramion .

Brutalnie mówiąc jak zobaczy ciacho to chce je miec i je sobie bierze . I nie istotne czy będzie dziewczyna czy narzeczona czy żona . Będzie tak działała .

Powiedziała mi że jak widzi jakiegos chłopaka to podoba mu sie tylko pod względem seksualnym i o niczym innym nie myśli.Po imprezie spała kiedys u mnie i doszło do stosunku, i teraz nie wiem czy z każdym tak ma.. A co najlpesze pare dni potym wyzywa mnie ze przez ta sytuacje non stop o mnie myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, ale kto by mnie chcial pokochac (?) hehe takie kokoroko jak ja.

 

A co najlpesze pare dni potym wyzywa mnie ze przez ta sytuacje non stop o mnie myśli.

 

To chyba dobry znak, Ty myslisz o niej, ona o Tobie.... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×