Przemoc w dzieciństwie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Przemoc w dzieciństwie

przez truskaweczka10 19 lis 2010, 17:39
Witam. Jestem studentką III roku pedagogiki. Bardzo interesuje mnie tematyka przemocy. Chciałabym poruszyć ten temat w swojej pracy licencjackiej, gdyż uważam, ze jest to bardzo powszechny problem. Zamierzam skupić się na stosowaniu przemocy przez rodziców wobec dzieci oraz jaki to ma wpływ na późniejsze życie, pełnienie ról społecznych....

Chciałabym poprzez swoją pracę uświadomić osobom, które może jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy, jak niezwykle istotne są relacje w rodzinie oraz, że to od rodziców właśnie w znacznym stopniu zależy, jak ich dziecko będzie radziło sobie w dorosłym życiu oraz jakim będzie człowiekiem.

Jestem na tym portalu, gdyż potrzebuję pomocy w przeprowadzeniu badań do w/w pracy. Potrzebuję pomocy osób, wobec których w dzieciństwie stosowana była przemoc przez ich rodziców. Może wyniki tych badań spowodują, że niektórzy dorośli zastanowią się nad swoim postępowaniem i jakieś dziecko uniknie traumatycznych przeżyć. Zależy mi na tym, żeby wyniki tych badań były jak najbardziej wiarygodne i dlatego nie zamierzam ich w żaden sposób fałszować. Szukam osób, którym mogłabym wysłać ankietę i które by zgodziły się ją wypełnić. Wszystkie uzyskane z ankiet informacje zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do pracy licencjackiej.

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź i pomoc.

Pozdrawiam

Mój adres e-mail: sylwia.jeleniewska@gmail.com
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
19 lis 2010, 17:06

Re: Przemoc w dzieciństwie

przez Shadowmere 19 lis 2010, 17:41
shadowmere@wp.pl


Polecam się.
Shadowmere
Offline

Re: Przemoc w dzieciństwie

przez p.a.w.e.l. 24 lis 2010, 16:53
witam, ja chętnie odpowiem na ankietę
pawel.gawel.23@gmail.com
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
24 lis 2010, 16:51

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Przeskocz do