Skocz do zawartości
Nerwica.com

Reagowanie fizyczne


Rekomendowane odpowiedzi

Ok. dwa miesiące temu "poznałam" najpiękniejszego chłopaka na świecie (poznałam piszę w cudzysłowiu, bo go nie znam, a jedynie go zobaczyłam). Od razu strasznie mi się spodobał i jest piękny i go kocham. Problem w tym, że za każdym razem jak go widzę to reaguję na niego fizycznie: boli mnie brzuch, kręci mi się w głowie, a czasem nie dam rady ustać na nogach. Gdy ostatnio nie widziałam go dość długo, a dziś go zobaczyłam oprócz wyżej wymienionych dolegliwości zaczęłam się cała trząść (tak lekko, to nie były jakieś drgawki) i ledwo co dałam radę mówić. Powiedziałam to dla mojej mamy, a ona stwierdziła, że to na tle nerwowym. Co mam zrobić? To już się robi uciążliwe kiedy za każdym razem gdy go zobaczę lub o nim pomyślę boli mnie brzuch (nawet teraz mnei boli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest tak, że mojej koleażance też się on podoba. On często chodzi z kolegami i wtedy uśmiecha się do nas, albo raz do nas wołali "Chodźcie laski" :P . I było jeszcze kilka podobnych sytuacji.

Właściwie to były trzy sytuacje kiedy nas wołali do siebie. A dziś jak jego spotkałyśmy to jeden z jego kolegów patrzył na nas i pokazywał i coś do niego mówił, ale oni nie są polakami i między sobą mówią w swoim języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blanka08, on Ci się po prostu podoba. Czysto fizycznie, czujesz pożądanie najzwyklejsze na świecie, jak miliony kobiet i facetów. Ile masz lat? Wydaje mi się, że jesteś jeszcze młodziutka. I powiem tak: mylenie miłości z pożądaniem to częsty błąd kobiet. Te objawy, które masz, to po prostu pragnienie i fascynacja. Denerwujesz się, bo nie jesteś pewna, co robić, ani nie wiesz, czego chcesz. Twoje ciało i instynkt działają trochę na innych torach niż rozum ;) To piękne, ale nie można mówić o miłości, kiedy się kogoś naprawdę dobrze nie pozna. Ale wszystko jeszcze przed Tobą :smile: Postaraj się nie nakręcać jeszcze bardziej tego, co czujesz, i tak Twoja fascynacja jest silna, skoro boli Cię brzuch itd.

 

Zajmij się czymś, nie analizuj sytuacji. Ciesz się tym, że czujesz coś pozytywnego.

 

Aha, i jeszcze jedno- chyba każda dziewczyna lubi patrzeć na pięknych facetów. Tylko później wiele z nich zaczyna rozumieć, że nie wygląd jest najważniejszy, że piękno to całokształt człowieka. Dlatego nagle kończą się wyobrażenia, że np. chciałabym, żeby taki przystojniak jak ten model z okładki coś do mnie poczuł. Podziwiam jego urodę, ale nie czuję, żebym chciała być w sumie z samą jego twarzą.

 

Proces uczenia się tego trwa długo i powiem Ci, że w sumie jest bardzo przyjemny i miło się go wspomina, z łezką w oku ;) Nie myśl po prostu za dużo o tym, co mogłoby być, nie stresuj się. Ciesz się jego widokiem, tak po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×